Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Wiem coś o tym Basieńko i rozumiem Twój smutek ... Nawet nie mam pewności, czy mój syn na Gwiazdkę zjedzie ... Mam to samo. Jedna smycz w lewej, druga w prawej, psiaki każdy w swoją stronę :) Jeden już rwie się do przodu, drugi chce akurat obwąchać krzaczek lub trawkę :) A osobno nie da rady, bo to, które zostaje w domu, zawodzi tak żałośnie i głośno, że sąsiedzi się skarżą ... Nawet, jak do weta idę z jednym, to drugiego też muszę zabrać.
  2. DoPi jest odcięta od netu, padł jej laptop. Podobno na amen :(
  3. Ja nie mam a zobaczyłam. Kto kogo prowadzi :) ? Słodziutki maluszek :)
  4. Zezik słodziutki :) I tak cudnie pachnie szczeniaczkiem :)
  5. To może się teraz pochwalić hollywoodzkim uśmiechem :)
  6. Moje też uwielbiają gotowane :) W niedzielę im zrobiłam udziec z indyka z marchewką i ryżem, zapach był tak intensywny, że oszaleć chciały :) Zwykle kurczaka robię. Kupiłam suchą karmę hill's light z kurczakiem, ale zachwycone nie były. W rozterce jestem. Alfik miał zęby robione 2 lata temu i już do czyszczenia są. Nela rok temu i też do powtórki. Loluś po zabiegu ?
  7. Bardzo dziękuję za ciasteczka :)
  8. Ja się wybieram z moimi we wrześniu i też się niepokoję
  9. Bo to od soboty dopiero :)
  10. Znowu upały zapodają, będzie maluchom lepiej na golasa :)
  11. Nowe wieści napawają nadzieją. Buziaki dla Zezika :)
  12. Czekamy zatem na decyzję, co do dalszego postępowania
  13. W nocy. Alfik bardzo się boi, biega po całym mieszkaniu i nie może sobie bezpiecznego miejsca znaleźć. Także noc z głowy. Za to poranek super. Powietrze chłodne i rześkie, tylko w mieszkaniu wciąż duszno.
  14. Dzień dobry :) Jak Zezik po nocnej burzy ?
  15. Jakie słodkie chłopaki :) Zezik wtulony w Łukasza śpi sobie bezpiecznie ... Fajnie, że do Was trafił Dorotko
  16. Dorotko, nie ma w tym Twojej winy. Lekarzem nie jestem, ale nie wydaje mi się, żeby upadek z wysokości trzech stopni wpłynął na pogorszenie stanu psiaka.
  17. Zapraszam na bazarek dla Zezika: http://www.dogomania.com/forum/topic/147953-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-zezika-do-01082015r/?p=16311532
  18. Zapraszam na bazarek dla Zezika http://www.dogomania.com/forum/topic/147953-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-zezika-do-01082015r/?p=16311532
  19. Jestem i ja u Zezika. Trzymam kciuki z całych sił
  20. DoPi, a nie lepiej wymienić siatkę na bardziej solidną ?
  21. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ..... Tańszym rozwiązaniem by była naprawa kojca niż opłacanie hotelu. Cóż, jest widać logika i logika. Ale ja się uparłam i zamierzam zebrać kasę na naprawę tego kojca u DoPi. :) Bo wierzę, że posłuży jeszcze niejednej bidzie.
  22. Wejdź w pierwszy post i go edytuj. Kliknij w "użyj pełnego edytora" i edytuj temat. Edit: napisz też do moda, żeby Ci kilka pustych postów wstawił na początku wątku, to wstawisz foty Karbona, Korka, szczeniaczków podhalana i innych, które miałaś. I ze dwa posty na rozliczenia finansowe. Edit2: albo załóż po prostu nowy zbiorczy wątek, a ten niech już zostanie dla Diego.
  23. DoPi, jest wokół nas pełno psich bid, które z wdzięcznością przyjmą Twoją pomoc. Zakładaj wątek swoim tymczasom, zbierzemy kasę na naprawę kojca i umieścisz w nim bezpiecznie jakiegoś bezdomnego lokatora. A co u Zezika ?
×
×
  • Create New...