Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. [quote name='brzośka']Ale co przepraszam, rasowy owczarek do stolycy nie pasuje?? Rozumiem, że może przeprowadzil się do bloku, a sunia woli ogród, no ale na pewno by wolała ze "swoimi ludźmi" mieszkać w bloku, niż być pozostawiona na pastwę losu :angryy:[/QUOTE] Na pewno. Mogli się przynajmniej wysilić i dobrego domu jej poszukać a nie na poniewierkę zostawiać. Przynajmniej tyle mogli dla niej zrobić. Może kiedyś, na starość, los obejdzie się z nimi tak samo.
  2. [quote name='DoPi']słuchajcie jesli ona ogrodowa, to na tymczas moge ja wziąć do siebie. Mama Alfika wie jak to u mnie wyglada. Mam juz jedna wilczyce zdobyczna równiez rodowodową, mam kojce z budami ocieplonymi i zdobycznego psa mieszańca podhalana z coli. na stałe to niestety juz nie mam kasy, bo jeszcze zdobyczne 2 swinki morskie na utrzymaniu.[/QUOTE] Dorotka, dzięki :) Skontaktuję się z Tobą :) Uzyskałam trochę informacji. Państwo wyprowadzili się do Warszawy, a sunia została z nowymi właścicielami domu. Na razie, bo docelowo jej nie chcą. Dziś dostanę namiary osoby, która jest "bliżej" całej sprawy i ustalimy, z kim trzeba się kontaktować w sprawie ewentualnej adopcji i jak zorganizujemy opiekę nad sunieczką.
  3. [quote name='brzośka']ja *******e!!! przepraszam, ale tylko na taki komentarz mnie teraz stać :/ edit: o, zamieniło mi mój komentarz :angryy: p-i-e-r-d-o-l-e![/QUOTE] Nie śmiałam wyartykułować tego głośno
  4. [quote name='togaa'][INDENT] Kochanej , wielce utalentowanej arystycznie mistrzyni igły , czyli [B]Mamie_Alfika [/B] z serca chciałam podziękować za wsparcie bazarkowe i potwierdzić poniższe wpłaty ; Z tego bazarku [B]135 zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249392-Rozliczam-Kalendarze-i-rękodzieło-na-trzy-cele?p=21637463#post21637463"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post21637463[/URL] i z tego [B]120 zł:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250125-Rozliczam-Malutki-króciutki-nie-tylko-dla-Babci-do-14-stycznia?p=21747557#post21747557"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21747557[/URL] Łącznie, z obydwóch bazarkówna konto Stowarzyszenia wpłynęło [B] [SIZE=3]255,00 zł [/SIZE][/B]!!!! [B]Alficzku[/B] ! buziaki wielgachne ....:calus: [/INDENT] [/QUOTE] Ło matko, aż tak :oops:
  5. KRAKÓW Sunieczce grozi schronisko :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gtdv3CoXa3w/UvFG1K-e24I/AAAAAAAAD34/i7RVUdlxY7U/w569-h427-no/foto3.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FFo0r4I4UHM/UvFG0ou4ANI/AAAAAAAAD30/AhWKdzwq07A/w569-h427-no/foto2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SueDNcnwbyE/UvFG1-TKVrI/AAAAAAAAD4A/qhqkOPIEeMs/w645-h484-no/foto1.JPG[/IMG] Figa ma 4 latka, jest sunią z rodowodem. Wysterylizowana, zaszczepiona. Właściciel nazwał ją „psem ogrodowym”. Do domu wchodziła tylko do wiatrołapu dalej nie. Spokojna i bardzo inteligenta.. Co najważniejsze nie jest oddawana, bo coś z nią „nie tak”. Po prostu po sprzedaży domu i przeprowadzce do stolicy Figa stała się kłopotem. Figa jest do poznania i zobaczenia w Rzeszotarach.
  6. Tym bardziej nie mogę zrozumieć, jak ktoś mógł porzucić takiego chorego, bezradnego psiaka :shake:
  7. Strasznie mi przykro :-(:-(:-( Mam nadzieję, że sunia w tych ostatnich chwilach nie cierpiała ... Dochód z bazarku przekażę na konto Stowarzyszenia, sami zdecydujecie, która sierotka najbardziej potrzebuje pomocy ...
  8. [quote name='Hope2']jeszcze nie ma bazarku...ale zapamiętam sobie te torebeczki-dobrze? Już skleciłam naprędce :) Zapraszam :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/250753-Na-operację-suni-z-Kluczborka-do-soboty-08-lutego-godzina-21
  9. Czy ktoś może robi bazarek na sunieczkę ? Uszyłam dwie torebeczki, chętnie dorzucę.
  10. Jestem na zaproszenie otrzymane od Malgoska, będę zaglądała
  11. Zapraszam do oglądania, kupowania, podrzucania [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250125-Malutki-kr%C3%B3ciutki-nie-tylko-dla-Babci-do-14-stycznia-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250125-Malutki-kr%C3%B3ciutki-nie-tylko-dla-Babci-do-14-stycznia-godz-21[/URL]
  12. Finał jak z bajki :) Karmelek przesłodki :) Jak wygląda, tak się zachowuje :)
  13. O, czyżby kroił się domek dla chłopaka ? :multi: Trzymam kciuki :kciuki:
  14. [quote name='togaa']Zero, nic...[/QUOTE] A wzbudza takie ciepłe uczucia ... Aż się go chce przytulić ...
  15. Uroczy chłopczyk, oby ktoś go pokochał
  16. Moja krupeńka w dniu adopcji, schowana za benjaminem :) : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-e-GCaKi1tYk/UqOTkggVm3I/AAAAAAAADs8/UjIAks7LqRs/w363-h484-no/SAM_1561.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xiO5jary7EQ/UqOTlK8e2cI/AAAAAAAADtE/s3OG2sJxTa4/w363-h484-no/SAM_1562.JPG[/IMG]
  17. [quote name='ona03']Był odzew z nowego domku ?[/QUOTE] Tak, Mela jest hołubiona przez wszystkich domowników :loveu: W dzień zostaje w domku z babcią. Jeszcze czuje się niepewnie, robi uniki, jeśli zbliża się do niej ręka do głaskania. Ale u mnie też się tak kuliła. W nowym domku weszła do szuflady i zasnęła na ... patelni :evil_lol: , próbowała też chyba wdrapywać się na firankę, bo dwie żabki były odpięte. Pani się śmiała, jak mi to wszystko opowiadała.
  18. Ale tęsknię za malutką ...
×
×
  • Create New...