Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Ja to bym z 15 porcji wzięła od ręki.
  2. Przyłączam się. Togusia taka zarobiona, że nawet nie śmiem o ciacha zapytać, a kupowałam już różne i uważam, że jej receptura najlepsza. Koleżanka z pracy też mnie molestuje non stop o Togusine ciacha.
  3. Odkurzymy wątek Alfika i pochwalimy się wizytą w lecznicy. Czyściliśmy dzisiaj ząbki. Wyniki badań w normie, zabieg bez komplikacji i możemy zabłysnąć hollywoodzkim uśmiechem.
  4. Oj, trzy lata nas tu nie było :( Czyściliśmy dzisiaj ząbki. Z duszą na ramieniu, bo Nelunia ma serduszko w kiepskim stanie. Obyło się bez komplikacji i możemy się pochwalić hollywoodzkim uśmiechem.
  5. Moja Nelcia ładuje się do swojego koszyczka i też ma w nosie wichry i burze. Jedynie sylwestrowe petardy ją przerażają Kiedy jego sam zapach kawy odstręcza :) Ja na górce mieszkam, to wiatry szczególnie odczuwam Jak Bubelek się czuje ?
  6. Oj, to mocny sen masz Kochana :) Wiało bardzo (mowa o nocy z czwartku na piątek) Ja pół nocy nie przespałam. Alfik wrażliwy bardzo na takie gwałtowne zjawiska, latał po całym mieszkaniu w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca stukając pazurkami po panelach. W pośpiechu zgarniałam graty z balkonu i pranie. Dzisiejsza noc z kolei przyniosła deszcz i burzę. I psiak przygotował mi te same atrakcje: to pod łóżko, to do kąta, to pod drzwi w przedpokoju. Teraz sobie cwaniak śpi w najlepsze a ja ratuję się kawą. Mizianki dla Bubelka :)
  7. Pocieszny chłopak. Może atak był incydentalny i już się nie powtórzy ? Alfikowi raz się przytrafiło i więcej nie widziałam. Martwię się, czy Dyziek nie cierpi, czy główka go nie boli ...
  8. Biedna psina. Pewnie tęskni i cierpi. W czym zawinił, że został tak potraktowany ? Ciekawe, czy chore dziecko też by porzucili ? Tacy ludzie nie zasługują na miłość psa.
  9. Co też za myśli się lęgną w tej małej głowince ...
  10. Zaciskam paluchy, dobrze będzie
  11. Na pierwszym wygląda jak sarenka :)
  12. Co tam wiek, uczucia są ważne :)
  13. O ile togusiaa będzie gotowa się z nim rozstać :) :) :)
  14. Jest śliczna :) Super tekst :)
  15. Loluś króluje niepodzielnie :)
  16. Pocieszny słodziak. Mam nadzieję, że zabieg pomoże i ulży maluszkowi w cierpieniu. Od jutra mam urlop, tradycyjnie już uszykuję bazar lawendowy na Lolciowe pieluchy (lawenda od oneczki już czeka) i przygotuję coś dla Bubelka. Wiadomo już, ile kasy potrzeba na leczenie malucha ? Czy Ty Basieńko sypiasz czasami ?
  17. I cudnie pachnie szczeniaczkiem :)
  18. Czytam na bieżąco: i Lolusia, i Karmelka, i wątek stowarzyszeniowy. Tylko taka sponiewierana z pracy wracam, że nie mam siły ani pisać, ani myśleć. Spacer z psami i łóżko. Od świtu wszystko od nowa, a weekendy gospodarcze: pranie, sprzątanie, zakupy. Ale za tydzień urlop :) Całe 16 dni :)
  19. U nas ziemia aż popękana, szczeliny 4-5 cm Ma padać jutro i pojutrze
×
×
  • Create New...