-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Poleciało dziś dla Lolusia 350 zł z tego bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/143244-rozliczam-lawendowy-dla-lolcia-edycja-ii/page-10 -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Feliks wygrał los na loterii :) Państwo cierpliwi i wyrozumiali. A tak się martwiłam, jak ułożą się relacje. -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam na bazarek dla maluchów: http://www.dogomania.com/forum/topic/143949-lawendowy-na-bezdomne-koci%C4%99ta-do-1911-godz-22/ -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Witaj Handziu :) Felix od dziś, dzięki pomocy SOZ, ma dom tymczasowy. Przyjechali po niego bardzo fajni młodzi ludzie. Mam nadzieję, że u nich będzie spokojniejszy niż u mnie. Mała to słodka przylepka. Dziś spała wtulona we mnie, a z jej brzuszka wydobywało się błogie burczenie. Feliks niestety ma traumatyczne ze mną przeżycia - próbowałam go złapać przy próbie ucieczki. Bałam się, że wpadnie w szpony Neli i Alfika. Ale małą z pewnością uda mi się oswoić i może u mnie zostać, dopóki nie znajdzie domku. A taki słodziak chyba nie będzie musiał długo czekać. -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Rezerwowy -
Kocie maluchy z krakowskiego osiedla
mama_Alfika replied to mama_Alfika's topic in Kotki już w nowych domach
Kocie wydatki 14-10-2014 weterynarz 13,00 zł 16-10-2014 mleko dla kociąt, karma 16,97 zł 17-10-2014 weterynarz 47,00 zł 24-10-2014 weterynarz 55,00 zł 29-10-2014 mleko, karma, żwirek 38,65 zł 04-11-2014 mleko, karma 19,66 zł 09-11-2014 karma, żwirek 32,66 zł 10-11-2014 karma, żwirek 47,87 zł 14-11-2014 karma, żwirek 12,97 zł 26-11-2014 weterynarz (Feliks) 75,00 zł Razem -365,91 zł z bazarku lawendowego 346,19 zł dług -19,72 zł z bazarku świątecznego 19,72 zł (pozostała kwota z bazarku światecznego została przekazana na konto SOZ z Jędrzejowa) saldo 0,00 zł -
Wspólnie z sąsiadką Ewą opiekujemy się bezdomnymi maluszkami z naszego osiedla. Chcemy je przygotować do adopcji. Maluszki były trzy. Jedna z nich znalazła już domek, pozostałe dwa czekają: 1. Cindy. Swoje imię zawdzięcza charakterystycznej kropeczce na pysiu. Ewa uznała, że imię znanej modelki będzie dla niej w sam raz :) Jako pierwsza znalazła domek. Na zdjęciu w objęciach nowej opiekunki: I dwie "krówki" 2. Kociak większy - nie wiemy, czy chłopak czy dziewczyna. Przeżył dwie łapanki i jest mocno wystraszony. Justyną (panią fotograf ) był wyraźnie zaciekawiony, mnie się być może boi po tym, jak próbowałam go złapać. Potrzebuje opiekuna, który lubi wyzwania. Okaże mu cierpliwość i poświęci czas. Małej, która bezczelnie okrada go z jedzenia, wyraźnie ustępuje. Taka trochę pierdoła. Z uwagi na podobieństwo do kociaka z opakowania karmy, dostał imię Feliks. Odpchlony, odrobaczony. 3. Mała jest dziewczynką. Ma na imię Milusia. Wystraszona, ale pozwala się wziąć na ręce. Nie wyrywa się, ale jak poluzuję "chwyt" to próbuje uciekać. Dlatego zdjęcia w klatce. I żarłokiem jest strasznym. Współlokatorowi wymiata żarcie łapką sprzed nosa. Ale lubi się do niego tulić. Odpchlona i odrobaczona. Milusia znalazła domek. Tutaj więcej zdjęć: https://plus.google.com/photos/112695929291504557171/albums/6079095757343477761 Przepiękną sesję zdjęciową zrobiła dla nas Pani Justyna. Za co bardzo, bardzo dziękuję. Dziękuję również elizie_sk, za kontakt z Panią Justyną i za pomoc. Tutaj więcej prac Pani Justyny: http://www.justynaszramowska.com/ https://www.facebook.com/JustynaSzramowskaPhotography A tutaj maluszki na fb, na profilu SOZ: https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.Obrona.Zwierzat
-
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Gratuluję :) i .... troszeczkę zazdroszczę ... -
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/143027-rozliczam-lawendowy-dla-lolcia/ poleciało na konto SBM 400 zł dla Lolusia -
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Ale fajne stadko :) -
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Togusiu, a może narzuta albo pokrowiec z soildnej tapicerskiej tkaniny ? -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Na pewno zadowolony. Z zabłoconego kojca na kanapy .... :) -
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
II edycja lawendowego dla Lolcia http://www.dogomania.com/forum/topic/143244-lawendowy-dla-lolcia-edycja-ii-do-1110-godzina-22/ -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Już w nowym domu
I ja bacznie obserwuję wątek i czekam na wieści ... Tymczasem zapraszam na lawendowy bazarek dla podopiecznego SBM - Lolusia http://www.dogomania.com/forum/topic/143244-lawendowy-dla-lolcia-edycja-ii-do-1110-godzina-22/ -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jakie biedactwa, serce pęka :( -
Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!
mama_Alfika replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Lolcio zaprasza po lawendę z oneczkowego ogródka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143027-lawendowy-dla-lolcia-do-2909-godz-22/#entry15805122 -
TIMON - szwendaczek z interwencji. Szczęśliwy w nowym domku.
mama_Alfika replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Jest tylko odpchlony i odrobaczony. Spory kamień na zębach . Nie wiem czy był ogłaszany? Raczej nie. Koniecznie trzeba Go ciachnąć. Emabluje wszystkie, sterylizowane nawet sunie.[/QUOTE] Znaczy się kobieciarz :loveu: Zupełnie jak mój Alfik :p -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
mama_Alfika replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']ale to teraz na dniach? czy wcześniej i nie ma Cię w wykazie?[/QUOTE] Teraz, 09 lipca -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
mama_Alfika replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Przelałam dla Rino 60 zł (maj, czerwiec, lipiec)