Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. [quote name='Nikaragua']Dostałam od Poker worek wakacyjnej biżuterii. Po niedzieli spróbuję sklecić bazarek[/QUOTE] Jesteś niezmordowana :)
  2. Bierzemy się zatem za zbieranie kaski na godziwe utrzymanie chłopaka. A wiadomo co z tym jajeczkiem ?
  3. [quote name='Alla Chrzanowska']Czy docierają moje wpłaty?[/QUOTE] Niedobrze, że brak informacji o finansach Rinusia. Jakie wpływy, jakie wydatki, jakie saldo ... Z pewnością potrzeby psiaka są wyższe niż kasa, którą otrzymuje, ale dobrze by było jakoś te wpłaty rozliczyć
  4. Co u chłopaka ? Jak badania, coś już wiadomo ?
  5. Zaglądam do Misia. Też myślę o kolejnym bazarku. Oby leczenie poprawiło mu komfort życia.
  6. Śliczna, i umaszczenie ma cudne :loveu:
  7. [quote name='togaa']Na to liczymy, że to tylko to. Ma też robione badania w kierunku trzustki . W poniedziałek dopytam. [B]Pokerku[/B] kochany, dziękujemy że jesteś.:loveu: [B]Alficzku[/B], niedziela, 6 rano a Ty już na nogach ????? :hmmmm:[/QUOTE] Bo ja mam parę tylko do 15-tej :oops: Po południu opadam z sił i już nic nie jestem w stanie zrobić. Dlatego maksymalnie wykorzystuję swoją poranną energię :p. Mogę wstać o 4, 5 rano i brać się do roboty, ale wieczorem jestem zupełna dętka i ląduję w łóżku 21-22-ga :oops:
  8. Moje są takie same, to chyba zazdrość po przejściach. Może boją się o swoje miejsce ? Mam pytanko, czy z pisiorkiem Duszka jest wszystko OK czy ma tylko przesunięte jajeczka na zdjęciu ? Bo wygląda jakby miał guzka :oops:
  9. Zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253879-Praktycznie-i-dekoracyjnie-na-dwa-cele-SOZ-i-SBM-do-05-07-g-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-05-07-g-21-00[/URL]
  10. Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253879-Praktycznie-i-dekoracyjnie-na-dwa-cele-SOZ-i-SBM-do-05-07-g-21-00[/URL]
  11. Co słychać u psiaka ? Chciałabym wpłacić swoją deklarację a nie wiem, czy to aktualne .... Ostatnie wieści były miesiąc temu ...
  12. Poproszę o nr konta do wpłaty mojej deklaracji
  13. Jestem na zaproszenie. Jeśli psiak zostanie zabrany, deklaruję 20 zł miesięcznie na jego utrzymanie.
  14. [quote name='Hope2']Nemi ma kolejna wpłatę na koncie: Iwona M-60 zł -dziękujemy :loveu: Mam tez fakturę-ale jest bardzo nie czytelna (widze,że coś pisze, ale nie wiem co :( ), poprosiłam o przepisanie-nie, nie faktury, tylko tego co jest na fakturze-wtedy wstawię skan+opis faktury[/QUOTE] Tak, to wpłata z bazarku dla Nemi :)
  15. [quote name='mama_Alfika']Dziś przelałam dla Nemi 60 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250753-Rozliczam-Na-operację-suni-z-Kluczborka-do-soboty-08-lutego-godzina-21[/URL] Mam prośbę o potwierdzenie jak kaska dojdzie :)[/QUOTE] Ponawiam prośbę o potwierdzenie wpłaty z bazarku.
  16. Dziś przelałam dla Nemi 60 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250753-Rozliczam-Na-operacj%C4%99-suni-z-Kluczborka-do-soboty-08-lutego-godzina-21[/URL] Mam prośbę o potwierdzenie jak kaska dojdzie :)
  17. Nie, tylko nie to .... :-(:-(:-( Leżę w łóżku chora, obok mnie Alfik i Nela śpią sobie bezpiecznie, aniołki. I choć na spacerze wykazują dość głośne zainteresowanie niejedną łydką, zwłaszcza męską, to jednak nie powód... Jakoś sobie radzimy, omijamy szerokim łukiem tych, których nie lubią ... Może jednak oddali go do schroniska ... Przecież nie można uśpić zdrowego psiaka :-(
  18. [quote name='mama_Alfika']KRAKÓW Sunieczce grozi schronisko :( [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-gtdv3CoXa3w/UvFG1K-e24I/AAAAAAAAD34/i7RVUdlxY7U/w569-h427-no/foto3.jpg[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-FFo0r4I4UHM/UvFG0ou4ANI/AAAAAAAAD30/AhWKdzwq07A/w569-h427-no/foto2.jpg[/URL] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-SueDNcnwbyE/UvFG1-TKVrI/AAAAAAAAD4A/qhqkOPIEeMs/w645-h484-no/foto1.JPG[/URL] Figa ma 4 latka, jest sunią z rodowodem. Wysterylizowana, zaszczepiona. Właściciel nazwał ją „psem ogrodowym”. Do domu wchodziła tylko do wiatrołapu dalej nie. Spokojna i bardzo inteligenta.. Co najważniejsze nie jest oddawana, bo coś z nią „nie tak”. Po prostu po sprzedaży domu i przeprowadzce do stolicy Figa stała się kłopotem. Figa jest do poznania i zobaczenia w Rzeszotarach.[/QUOTE] Dobra wiadomość: Figa ma dom :) Nie wiem jaki i nie wiem gdzie, bo dowiedziałam się o tym dzisiaj przez przypadek. Bardzo się cieszę ale jednocześnie jest mi przykro, że ktoś, kto poprosił mnie o pomoc, nawet nie raczył mnie poinformować.
  19. [quote name='DoPi']no i co tam? myslicie,że sunia jest dobrze traktowana przez nowych włascicieli domu?[/QUOTE] Dorotka, dostałam telefon do pana, który jest inicjatorem akcji poszukiwania domku dla Figi. Dziś zadzwonię, tylko dam mu jeszcze chwilę na relaks po robocie :lol:
×
×
  • Create New...