-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
mama_Alfika replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alla Chrzanowska']Czy docierają moje wpłaty?[/QUOTE] Niedobrze, że brak informacji o finansach Rinusia. Jakie wpływy, jakie wydatki, jakie saldo ... Z pewnością potrzeby psiaka są wyższe niż kasa, którą otrzymuje, ale dobrze by było jakoś te wpłaty rozliczyć -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
mama_Alfika replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Misia. Też myślę o kolejnym bazarku. Oby leczenie poprawiło mu komfort życia. -
NESCA - 9 mies. ENERGICZNA jak kawa PIĘKNA suczka czeka na dom
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Śliczna, i umaszczenie ma cudne :loveu: -
ADAŚ - 7,5 kg MIKRO PON - cudowny KUDŁACZ ma dom :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Adaś rozkoszny :loveu: -
[quote name='togaa']Na to liczymy, że to tylko to. Ma też robione badania w kierunku trzustki . W poniedziałek dopytam. [B]Pokerku[/B] kochany, dziękujemy że jesteś.:loveu: [B]Alficzku[/B], niedziela, 6 rano a Ty już na nogach ????? :hmmmm:[/QUOTE] Bo ja mam parę tylko do 15-tej :oops: Po południu opadam z sił i już nic nie jestem w stanie zrobić. Dlatego maksymalnie wykorzystuję swoją poranną energię :p. Mogę wstać o 4, 5 rano i brać się do roboty, ale wieczorem jestem zupełna dętka i ląduję w łóżku 21-22-ga :oops:
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
mama_Alfika replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253879-Praktycznie-i-dekoracyjnie-na-dwa-cele-SOZ-i-SBM-do-05-07-g-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-05-07-g-21-00[/URL] -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
mama_Alfika replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Co słychać u psiaka ? Chciałabym wpłacić swoją deklarację a nie wiem, czy to aktualne .... Ostatnie wieści były miesiąc temu ... -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
mama_Alfika replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr konta do wpłaty mojej deklaracji -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
mama_Alfika replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Jeśli psiak zostanie zabrany, deklaruję 20 zł miesięcznie na jego utrzymanie. -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
mama_Alfika replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']Nemi ma kolejna wpłatę na koncie: Iwona M-60 zł -dziękujemy :loveu: Mam tez fakturę-ale jest bardzo nie czytelna (widze,że coś pisze, ale nie wiem co :( ), poprosiłam o przepisanie-nie, nie faktury, tylko tego co jest na fakturze-wtedy wstawię skan+opis faktury[/QUOTE] Tak, to wpłata z bazarku dla Nemi :) -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
mama_Alfika replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='mama_Alfika']Dziś przelałam dla Nemi 60 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250753-Rozliczam-Na-operację-suni-z-Kluczborka-do-soboty-08-lutego-godzina-21[/URL] Mam prośbę o potwierdzenie jak kaska dojdzie :)[/QUOTE] Ponawiam prośbę o potwierdzenie wpłaty z bazarku. -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
mama_Alfika replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
Dziś przelałam dla Nemi 60 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250753-Rozliczam-Na-operacj%C4%99-suni-z-Kluczborka-do-soboty-08-lutego-godzina-21[/URL] Mam prośbę o potwierdzenie jak kaska dojdzie :) -
MILI - roczna, 4,5 kg MIKRO SUNIA - ma dom u basiapron :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cudeńko :loveu: -
Nie, tylko nie to .... :-(:-(:-( Leżę w łóżku chora, obok mnie Alfik i Nela śpią sobie bezpiecznie, aniołki. I choć na spacerze wykazują dość głośne zainteresowanie niejedną łydką, zwłaszcza męską, to jednak nie powód... Jakoś sobie radzimy, omijamy szerokim łukiem tych, których nie lubią ... Może jednak oddali go do schroniska ... Przecież nie można uśpić zdrowego psiaka :-(
-
[quote name='mama_Alfika']KRAKÓW Sunieczce grozi schronisko :( [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-gtdv3CoXa3w/UvFG1K-e24I/AAAAAAAAD34/i7RVUdlxY7U/w569-h427-no/foto3.jpg[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-FFo0r4I4UHM/UvFG0ou4ANI/AAAAAAAAD30/AhWKdzwq07A/w569-h427-no/foto2.jpg[/URL] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-SueDNcnwbyE/UvFG1-TKVrI/AAAAAAAAD4A/qhqkOPIEeMs/w645-h484-no/foto1.JPG[/URL] Figa ma 4 latka, jest sunią z rodowodem. Wysterylizowana, zaszczepiona. Właściciel nazwał ją „psem ogrodowym”. Do domu wchodziła tylko do wiatrołapu dalej nie. Spokojna i bardzo inteligenta.. Co najważniejsze nie jest oddawana, bo coś z nią „nie tak”. Po prostu po sprzedaży domu i przeprowadzce do stolicy Figa stała się kłopotem. Figa jest do poznania i zobaczenia w Rzeszotarach.[/QUOTE] Dobra wiadomość: Figa ma dom :) Nie wiem jaki i nie wiem gdzie, bo dowiedziałam się o tym dzisiaj przez przypadek. Bardzo się cieszę ale jednocześnie jest mi przykro, że ktoś, kto poprosił mnie o pomoc, nawet nie raczył mnie poinformować.
-
[quote name='DoPi']no i co tam? myslicie,że sunia jest dobrze traktowana przez nowych włascicieli domu?[/QUOTE] Dorotka, dostałam telefon do pana, który jest inicjatorem akcji poszukiwania domku dla Figi. Dziś zadzwonię, tylko dam mu jeszcze chwilę na relaks po robocie :lol: