Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Fajnie, że się Dyziowi domek z fachową opieką trafił :). Troszkę będziemy tęsknić, ale może dostaniemy od czasu do czasu wieści o chłopaku :)
  2. Podziękowania należą się właściwie Jo37, bo to ona wyszła z inicjatywą :)
  3. Zapraszam na bazarek dla Miśka :) http://www.dogomania...do-3110-godz22/
  4. Zapraszam na bazarek, polowa utargu dla Tusi http://www.dogomania.com/forum/topic/333651-%C5%9Bciereczki-i-poszeweczki-dla-misia-i-tusi-do-3110-godz22/
  5. W czasie studiów mieszkałam na stancji w pobliżu uczelni w dzielnicy willowej. Moi gospodarze mieli piękny dom z ogrodem i dwa niewielkie psy. Sytuacja taka sama i ten sam jadłospis. To, co się zepsuło w lodówce lądowało w psim kotle, istny misz masz.
  6. Serce z żalu pęka :( Jedno tylko życie i w takich spędzone warunkach :( Ja planuję jeszcze dwa bazarki w tym roku dla SBM, tylko jakoś handel kiepsko na dogo idzie ...
  7. Ależ wpadaj kochana, wpadaj :) W jakimkolwiek celu lub bez celu :) Na kawkę, herbatkę, ciasteczko i na co tylko chcesz.
  8. Pozwolę sobie wrzucić zaproszenie na kolejną edycję lawendowego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/333598-lawendowy-dla-lolcia-do-2410-godz-2200/ DoPi obiecała, że mnie nie pogoni, to Dyziek chyba też nie ...
  9. Mam nadzieję, że Bubiszonek się nie obrazi, jak zaproszę tu na Lolciowy bazarek ... http://www.dogomania...2410-godz-2200/
  10. Loluś, ulubieniec Dogomanii, zaprasza na lawendowe zakupy: http://www.dogomania.com/forum/topic/333598-lawendowy-dla-lolcia-do-2410-godz-2200/
  11. Lolcio zaprasza na bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/333598-lawendowy-dla-lolcia-do-2410-godz-2200/
  12. Lolcio zaprasza na bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/333598-lawendowy-dla-lolcia-do-2410-godz-2200/
  13. Właśnie dostałam ciasteczka. Muszę obdzielić 6 psich mordek :) Tylko na śmierć zapomniałam o przelewie. Zaraz zrobię.
  14. Nie wie biedactwo, jak się dostać do miseczki.
  15. Płytka z wynikiem badań jest dla pacjenta i powinnaś ją dostać i w razie potrzeby okazywać wetowi podczas konsultacji. Żadna łaska. Zwłaszcza, że badanie jest płatne. Z paragonem czy bez wpisuj DoPi wszystkie wydatki. Wiadomo, że pies jeść musi, nie żyje powietrzem. Dyzio dla dziecka to chyba nie jest dobry pomysł. A jak dziewczynka go weźmie na ręce i upuści ?
  16. Czytam na bieżąco o Waszej pracy na FB i nie wiem, jak jesteście w stanie ogarnąć ten wysyp kociaków. Wiadomo co z tym kociaczkiem ? : https://www.facebook.com/dlabracimniejszych/posts/966714553371330
  17. Tak, ja poczekam na ostatki :)
  18. Może Togusia będzie coś więcej wiedziała
  19. Jeszcze Smyku pisała, że weźmie
  20. Odwiedzam regularnie SBM na FB. Zajrzyjcie do Foresta, kociątko w tragicznym stanie :( https://www.facebook.com/dlabracimniejszych/posts/966714553371330
  21. Albo to, co zostanie, jak się inni zdeklarują
  22. Jak nie ma chętnych to jeszcze pól kilo bym wzięła.
  23. Ja bym chciała z kilogram chociaż. 4 psiarzy muszę obdzielić.
  24. Poproszę Alfika o olśniewający uśmiech, tymczasem fotka w łóżeczku - wygrzewamy się wychłodzeni po narkozie.
×
×
  • Create New...