Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. wczoraj myslalam o Czarusiu i sam mi sie wateczek znalazl nie takie proste walczyc z gronkowcem :( ale bedzie dobrze,musi!
  2. :( Ramzio [*] dziekujemy Zosiu za wspaniala opieke nad Ramziem .
  3. tez o niej mysle..jak jej pomoc, poki Olly jest- moze do hoteliku wyciagnac sunie na ten czas, zeby nie bylo za pozno....:(
  4. przyszlam z bazarkowego. biedna Dzetka ,ciagle cierpi i nie ma koncow z klopotem ze zdrowiem :(
  5. co slychac nowego? 1% od syna w drodze,ja jeszcze czekam na pIT z 2 firmy...
  6. ale ma sliczna niunia dobrze w loziu :)
  7. trzymam kciuki za Malutka, niech sie Jej w koncu poszczesci! bede zagladac
  8. trzeba oglaszac do skutku :(
  9. Za tęczowym mostem Ares Aresa pożegnaliśmy 11.06.2017r., odszedł za tęczowy most. Kochany, wygłaskany , siły niestety odmówiły już posłuszeństwa, jak wspomniał nasz wet, dawno już miał w psim niebie zaklepane miejsce…Żegnaj nasz przyjacielu, kochaliśmy Cię !!!Może nie znalazłeś w potocznym sensie ” domu „,jak inne psiaki, choć zasłużyłeś, ale my byliśmy Ci domem i nasze mury schroniska, wbrew pozorom nie czułeś się nieszczęśliwy , to wiemy i wierzymy w to … p style=”-align: center;”>„Ty, który mnie bronisz, w walce swej nie ustawaj A Twój zmęczony wzrok wtul we mnie.. proszę I nigdy nie myśl: odejdę, nie potrafię, już nie mam sił! Bo kiedy zajdzie słońce o kim znów będę śnił..?” [*] :(
  10. https://web.facebook.com/ostatniaprzystan/ nie wiem czy dobrze wklejam.. . Zobacz więcej Fundacja Ostatnia Przystań Społeczność · 5196 osób lubi to
  11. oj,wspaniala wiadomosc! powodzenia piesku :)
  12. tak,znalazlam Przystan na fejsie,sa zdjecia,biezace wpisy-dzialaja :)
  13. gratuluje:) nie widac ze sunia ma 10 lat... to jedynaczka w domu?
  14. dla Lenusi [*] :( spij spokojnie Maleńka....
  15. poprosze o dane tu lub na pw. chociaz moze na watku na 1 stronie tez przydaly by sie o i ile nie sa juz bo ja patrzalam ale ,,slepa" jestem ... czy cel szczegolowy sie wpisuje jeszcze jak to ma wygladac? taki gotowiec poprosze :)
  16. zagladam z bazarkowego do piesia tak mnie ujal tym usmiechem i uroda ... :) takie zdjecia jak te ostatnie pod choinka i z dzieckiem super by byly do ogloszen
  17. niestety, inaczej w Polsce sie nie da...wiemy to. Smutna rzeczywistość. Najwazniejsze ,ze sie udalo :) a mozna przekazac juz Wam 1 % z podatku?
×
×
  • Create New...