Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. tez zagladam dobrze,ze temat przepisany tu bo byl na innym dziale/niewidoczny/
  2. no wlasnie to byl blad,najlepiej od razu na 112 ,ale nie kazdy to jeszcze wie , niestety:( sama mialam kiedys podobna sytuacje jadac ze znajomymi na grzyby i tak zgupialam,ze dopiero pozniej zadzwonilam na policje :( psy do auta nie chcialy wsiasc,uciekaly od nas... /2 psy pedzace droga-ewidentnie wyrzucone z auta,pedzace za wlascicielem:(/ miejmy nadzieje,ze jednak Ktos dobry zainteresowal sie i pomogł
  3. jestem i ja dzis wyslalam paczke z fantami na bazarek /do odbioru w punkcie/
  4. a jest jakis hotelik w poblizu? bedzie coraz zimniej..
  5. ja nie wiem..., Ktos wie moze?
  6. straszne to wszystko.. kochane Maluszki Babelku [*] i Kajuniu [*] :( krociutkie to Wasze zycie i niedobre bylo, to takie niesprawiedliwe :( tylko ta końcowka u Kasi na pocieszenie...
  7. zagladam z bazarkow wszystkie cudne kotki z mamusia wlacznie
  8. no raczej ze szczeniakiem to za daleko nie odejdzie..najlepiej ,,miejscowych" sie pytac -o ile to wioska jest - to zawsze wiedza
  9. i ja mam taka nadzieje ...coraz wiecej takich przekretow. ja tez ostatnio stracilam wyplate -firma polska opiekunek w Niemczech-dawno termin minal nawet tel nie odbieraja ode mnie
  10. oj, bardzo smutno...:( Gapciulku [*]
  11. napisalam na 2 watkach swietokrzyskich-moze dziewczyny zajrza.. b. mozliwe,ale trzeba byloby Cioteczki z fejsa -obstukanej w temacie :(
  12. Kobylany koło Opatowa, woj. świętokrzyskie - suka ze szczeniakiem w polu bardzo prosze zajrzyjcie na ten watek-w dziale znalezione bodajze/nie umiem wkleic linka/ moze jakies pomysly,sugestie?
  13. Kobylany koło Opatowa, woj. świętokrzyskie - suka ze szczeniakiem w polu kochane jest takie info/ nie umiem wkleic linka/ w dziale znalezione,czy moglybyscie zajrzec
  14. moze byc dac info na dzial- swietokrzyskie woj.- moze Ktos zajrzy z tamtych okolic...
  15. oj, tak mi bardzo przykro :( kochany psiaczku [*]
  16. zagladam z pozdrowieniami co slychać?
  17. zagladam...brak nowych wieści czekamy
  18. dzieki za link :) co do fantow-to poprosze adres na pw
  19. jak bedzie bazarek dla Maluszkow to dorzuce sie fantami/tzn. moge wyslac poczta/ trzymam kciuki za Okruszki za Ich zdrowko moge prosic o link, gdzie widzicie te wszystkie psiaki z Radys te zdjecia tych szczeniaczkow ja nie umiem znaleść ...
  20. to juz sie zaczynam martwic, biedne Kruszynki :( a sa dla nich juz te jak je zwał-ampulki /surowica ?
  21. ewentualnie jakby nic nie ruszylo ,,do przodu "do srody -to w srode Patrycja moze mi podrzucic Pajaczka /mowila,ze da rade /a potem ode mnie moze w kazdej chwili jechac do Figuni/ czy Bebenek czy Jaagi -sie zgubilam tyle chetnych :)/ ,a juz bedzie na wolnosci- bezpieczny .
×
×
  • Create New...