Jump to content
Dogomania

MagdaF

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About MagdaF

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy prawdą jest, że w leczeniu dysplazji stawów mogą być skuteczne komórki macierzyste? Robi się gdzieś takie zabiegi? Jakie są wskazania?
 2. Gawronek nadal w domu tymczasowym, bo byli chętni do adopcji. Niestety z przyczyn losowych dotąd go nie poznali. Nie wiadomo kiedy i czy w ogole sie zgłoszą. Dziękuję za chęć pomocy, ale kolejny dom na krotko faktycznie by mu nie sluzyl. Poza tym Gawronek musi mieszkac z innym psem.
 3. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Bambo ma sie w miarę dobrze. Chudziutki jest niestety, bierze leki i nie jest zbyt kontaktowy, ale nie ma co sie dziwić- ma prawie 15 lat. Jego leczenie pochlania spore srodki i mam z tym nijaki klopot. Organizuje 17.09 piknik na rzecz schroniska i mam nadzieje, ze mala czesc pojdzie na Bambo. Dzieki za zainteresowanie☺
 4. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Wrzucilam ogłoszenie na Warszawe i byly 3 zapytania. Jedni ludzie maja nawet na spacer z nim przyjechać. Zobaczymy czy sie pojawia. Ale jest nadzieja. Dzięki, ze interesujesz sie losem Kornela:)
 5. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  A jeśli będzie musiał wrócić? Hotele są teraz przepelnione i trudno o dobry:(
 6. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Sama nie wiem czy dom tymczasowy lub hotel bylby dobrym rozwiazaniem. Kornel fatalnie znosi pobyt w schronisku. Kilka razy próbował ucieczki, teraz zauwazylam, ze obgryza ogon i uderza głowa w kraty:(. Powrot ze spaceru to udręka: zapiera sie łapami, kładzie się. Serce pęka. Nie jest agresywny wobec psów na spacerze, ale podobno jest bardzo zazdrosny o ludzkie zainteresowanie. Boje sie, ze gdyby musiał wrócić z tymczasu do schroniska, zupełnie by się załamał. Byl juz raz adoptowany, ale po jednym dniu go oddano, bo "nie spełniał oczekiwań":(
 7. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Żeby jedno:( https://www.olx.pl/i2/oferta/spraw-by-kornel-przestal-byc-smutnym-psem-CID103-IDnvqSV.html#:4e175a13c4
 8. 7 - letni Kornel przebywa od roku w schronisku w Toruniu. Bardzo zle to znosi. Jest osowialy, smutny, chudnie, gryzie ogon. To łagodny, spokojny pies, kochajacy czlowieka. Dom potrzebny od zaraz. Powinien byc jedynakiem. Jest wykastrowany. Kornel jest średniej wielkości. Mieszkał w domu. Kiedyś..
 9. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Ja bardzo chce:)
 10. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  To ta sama:). Cudowne miejsce!
 11. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Zapomnialam dodac, ze juz tam pojechal.
 12. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Fundacja Ostatnia Przystan koło Bydgoszczy. Bambo odmlodnial o 10 lat. Skakal, biegał, bawil sie z innymi psami. Podobno nawet próbuje rzadzic. Jutro jedzie na badania. Jest podejrzenie, ze ma problem z oczami i jest bardzo chudy. Ale juz w schronisku były te dolegliwości. Wyglada bardzo dobrze i dobrze sie czuje. Z przygnebionego staruszka stal sie radosnym energicznym psem. W fundacji psy maja wybieg, ogrod, śpią w domu. Super warunki.
 13. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Od sierpnia Bambo będzie w fundacji dla staruszków:). To wprawdzie nie dom, ale lepsze niż schronisko.
 14. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Musze jeszcze tydzień zaczekac. A Bambo coraz smutniejszy:(
 15. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Dopiero w polowie tygodnia mam dzwonić z zapytaniem o wolne miejsce. Dziekuje, ze pytasz:).
×