Jump to content
Dogomania

MagdaF

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About MagdaF

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy prawdą jest, że w leczeniu dysplazji stawów mogą być skuteczne komórki macierzyste? Robi się gdzieś takie zabiegi? Jakie są wskazania?
 2. Gawronek nadal w domu tymczasowym, bo byli chętni do adopcji. Niestety z przyczyn losowych dotąd go nie poznali. Nie wiadomo kiedy i czy w ogole sie zgłoszą. Dziękuję za chęć pomocy, ale kolejny dom na krotko faktycznie by mu nie sluzyl. Poza tym Gawronek musi mieszkac z innym psem.
 3. Błagamy o pomoc dla Gawronka! To piesek, który przebywał w toruńskim schronisku, gdzie nie miał szans na pełną socjalizację. Był psem bardzo wycofanym, ale łagodnym. Na szczęście trafił do domu tymczasowego, gdzie okazało się w pełni, jaki to wspaniały pies. Nie niszczy, nie brudzi, świetnie dogaduje się z psami i kotami. Z dziećmi w wieku szkolnym też ma dobry kontakt. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, jeździ samochodem. Dosłownie po kilku dniach domagał się głaskania, a teraz już nawet rozdaje buziaki. Oczywiście ma jeszcze swoje lęki, boi się gwałtownych ruchów i nadmiernego hałasu. W nowym domu będzie musiał dostać trochę czasu na poznanie domowników i na poczucie się bezpiecznie. Jednak to, w jakim tempie robi postępy, mówi nam jaki potencjał jest w tym psie. Niestety Gawronek nie może dłużej zostać w obecnym domu tymczasowym. Powrót tego psa do schroniska będzie miał dla niego katastrofalne skutki i dlatego apelujemy o pomoc. Jeśli nie dom stały, to chociaż tymczasowy. Nie pozwólmy mu wrócić do miejsca, które go przeraża. Wierzymy, że znajdzie się choć jedna osoba, która pomoże naszemu Gawronkowi. Zuza tel. 696 077 464
 4. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Kornel ma się kwitnąco. Bywa nieco zazdrosny o swoich właścicieli, ale nie niszczy, zachowuje czystość, jest kochany i grzeczny. Trafił na wspaniałą rodzinę.
 5. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Z pewnością. Ale mam wieści, że nieco utyl:). Może idzie ku lepszemu albo przynajmniej się nie pogarsza.
 6. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Bambo ma sie w miarę dobrze. Chudziutki jest niestety, bierze leki i nie jest zbyt kontaktowy, ale nie ma co sie dziwić- ma prawie 15 lat. Jego leczenie pochlania spore srodki i mam z tym nijaki klopot. Organizuje 17.09 piknik na rzecz schroniska i mam nadzieje, ze mala czesc pojdzie na Bambo. Dzieki za zainteresowanie☺
 7. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Kornel ma sie świetnie. Zachwuje sie jakby byl w nowym domu od zawsze. Wlasciciele sa cudowni, cierpliwi, wyrozumiali. Nie mogl trafic lepiej:)
 8. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Wrzucilam ogłoszenie na Warszawe i byly 3 zapytania. Jedni ludzie maja nawet na spacer z nim przyjechać. Zobaczymy czy sie pojawia. Ale jest nadzieja. Dzięki, ze interesujesz sie losem Kornela:)
 9. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  A jeśli będzie musiał wrócić? Hotele są teraz przepelnione i trudno o dobry:(
 10. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Sama nie wiem czy dom tymczasowy lub hotel bylby dobrym rozwiazaniem. Kornel fatalnie znosi pobyt w schronisku. Kilka razy próbował ucieczki, teraz zauwazylam, ze obgryza ogon i uderza głowa w kraty:(. Powrot ze spaceru to udręka: zapiera sie łapami, kładzie się. Serce pęka. Nie jest agresywny wobec psów na spacerze, ale podobno jest bardzo zazdrosny o ludzkie zainteresowanie. Boje sie, ze gdyby musiał wrócić z tymczasu do schroniska, zupełnie by się załamał. Byl juz raz adoptowany, ale po jednym dniu go oddano, bo "nie spełniał oczekiwań":(
 11. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Jest cudowny, ale gaśnie w oczach. Zapiera sie przed powrotem ze spaceru, obija głowa o kraty, gryzie ogon. A zainteresowania brak. Nie wiem juz jak mu pomoc:(
 12. MagdaF

  Kornel pilnie potrzebuje domu

  Żeby jedno:( https://www.olx.pl/i2/oferta/spraw-by-kornel-przestal-byc-smutnym-psem-CID103-IDnvqSV.html#:4e175a13c4
 13. 7 - letni Kornel przebywa od roku w schronisku w Toruniu. Bardzo zle to znosi. Jest osowialy, smutny, chudnie, gryzie ogon. To łagodny, spokojny pies, kochajacy czlowieka. Dom potrzebny od zaraz. Powinien byc jedynakiem. Jest wykastrowany. Kornel jest średniej wielkości. Mieszkał w domu. Kiedyś..
 14. MagdaF

  14 - letni Bambo szuka domu

  Ja bardzo chce:)
×