Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. trzymam za zdrowko Gapciulka mocno!
  2. ale szkoda ,Figuniu tylko i az o 1godz. za pozno....zostal biedaczek :( nast. transport to na Poznan z tego co Patrycja mowila -na srode 19/9..jak wyjdzie Iza mozna tak brac psy na telefon ,,od reki " czy konieczna rezerwacja? ciesze sie,ze chociaz te 2 maluszki w dobrej kondycji..i juz bezpieczne
  3. Warszawa- Radysy-Warszawa-Krakow-Bielsko-Biala -Patrycja spi u Kasi - nastepnego dnia jedzie na Katowice -Wroclaw i dalej na Niemcy/nie pamietam miejscowosci/ - taki byl plan jak rozmawialam z Nia wczoraj... edit tak, Zgorzelec tez...
  4. a w piatek ( jutro ) transport z Radys przez Warszawe na Bielsko-Biala przez Krakow -to moze jest po drodze hotelik Murki ? /Pati-c jedzie/
  5. tak tez myslalam :) dzwonilam do pati-c /transport/- niestety, zupelnie nie po trasie do mnie moze za tydzien cos wypali /trasa na Poznań jest planowana / , tylko jak mi wyjdzie wyjazd do pracy to co wtedy z ,,Pajaczkiem".... takim dt awaryjnym bym byla tylko na już :(
  6. ... gdyby jednak jechal to tez sie doloze plus fanty na bazarek.
  7. faktycznie biedaczek :( czy jest razem z tamtymi szczeniaczkami?
  8. nie moge zebrac mysli po tych wszystkich danych ja mieszkam w Pomorskim a jutro transport na Trojmiasto w sensie na tymczasy czy jak? to byloby po drodze moglabym przetrzymac maluszki dla Jaagi ale to chyba jest za daleko -inna strona Polski? mam domek na dzialce ,teraz nie ma tam zadnych zwierzat oprocz dochodzacego kota po sasiedzku moge tam spedzic jakis czas z maluszkami bo jezdze za granice do pracy a wrocilam 3 tyg.temu , no i jest cieplo na zewnatrz a wet blisko,mam autko tez... macie jakis pomysl? moj tel. 782 278 691.
  9. oj,bardzo przykre..przez burze..pewnie chore serduszko :( Aresku [*]
  10. zagladam na watek po dluzszej nieobecnosci a tu takie wieści! wspaniale!!!! A kiedy Oneczka przyjedzie? :)
  11. wyslalam dzis paczke z fantami na bazarek na wtorek powinna dojsc... A co slychac u psinków?
  12. to juz 8 letni piesek.. jeszcze ladny szkoda,ze nie oglaszany byl tyle czasu sa fani owczarkow przeciez,ech...
  13. chociaz podniose...moze Ktos cos jeszcze napisze madrego :)
  14. czy cos wiadomo juz wiecej?.. jak Jaaga sie czuje? :(
  15. uwazam,ze dalej Cezarek jest bardzo sliczny :)
  16. ten maluszek juz tyle wycierpial:( czy nie mozna zamiast obciecia lapki dokupic protezki przedluzajacej..nie wiem czy sa takie...? ja mam fanty na bazarek moglabym przeslac poczta tylko do Kogo?-robicie na fejsie czy na dogo ?
  17. To wspaniala wiadomosc ,ze Olli powoli szykuje sie do swojego domku! :) A co slychac u Sabuni?
  18. brak slow po prostu jak teraz bedziecie prosperowac tak sie nie da..ani Ty ani sunka :( a taka ladniutka taka fajna ...jak Ona przezyla w tym schronie to nie do wiary... mam fanty i przesle poczta jak bedzie bazarek na sunie ok? na razie konto poprosze przesle pare groszy...
  19. sunia jest sliczna i jej maluszki tez...ja tez nie umialabym uspic tych dzieciaczkow .. trzymam kciuki za smutna sunieczke,moze juz niedlugo zacznie machac ogonkiem ode mnie 1 % poszedl ostatniego kwietnia od syna wczesniej duze postepy w schronisku, to bardzo cieszy :)
  20. jakie sliczne fotencje... i ten cudny usmiech Kapsliczka ! :)
  21. zagladam do Dżettki w oczekiwaniu na wiesci i filmik jak sie czuje
×
×
  • Create New...