-
Posts
15853 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beataczl
-
Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.
beataczl replied to Maruda666's topic in Już w nowym domu
trzymam za zdrowko Gapciulka mocno! -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
beataczl replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
a w piatek ( jutro ) transport z Radys przez Warszawe na Bielsko-Biala przez Krakow -to moze jest po drodze hotelik Murki ? /Pati-c jedzie/ -
nie moge zebrac mysli po tych wszystkich danych ja mieszkam w Pomorskim a jutro transport na Trojmiasto w sensie na tymczasy czy jak? to byloby po drodze moglabym przetrzymac maluszki dla Jaagi ale to chyba jest za daleko -inna strona Polski? mam domek na dzialce ,teraz nie ma tam zadnych zwierzat oprocz dochodzacego kota po sasiedzku moge tam spedzic jakis czas z maluszkami bo jezdze za granice do pracy a wrocilam 3 tyg.temu , no i jest cieplo na zewnatrz a wet blisko,mam autko tez... macie jakis pomysl? moj tel. 782 278 691.
-
oj,bardzo przykre..przez burze..pewnie chore serduszko :( Aresku [*]
-
Szczeniaki zabrane z ruin, jeden z odciętą łapka.
beataczl replied to karolcia1509's topic in Już w nowym domu
wyslalam dzis paczke z fantami na bazarek na wtorek powinna dojsc... A co slychac u psinków? -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
beataczl replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
to juz 8 letni piesek.. jeszcze ladny szkoda,ze nie oglaszany byl tyle czasu sa fani owczarkow przeciez,ech... -
chociaz podniose...moze Ktos cos jeszcze napisze madrego :)
-
uwazam,ze dalej Cezarek jest bardzo sliczny :)
-
Szczeniaki zabrane z ruin, jeden z odciętą łapka.
beataczl replied to karolcia1509's topic in Już w nowym domu
ten maluszek juz tyle wycierpial:( czy nie mozna zamiast obciecia lapki dokupic protezki przedluzajacej..nie wiem czy sa takie...? ja mam fanty na bazarek moglabym przeslac poczta tylko do Kogo?-robicie na fejsie czy na dogo ? -
Psy i koty z Buku - mają już nowe schronisko. Nam pozostał dług.
beataczl replied to supergoga's topic in Schroniska
sunia jest sliczna i jej maluszki tez...ja tez nie umialabym uspic tych dzieciaczkow .. trzymam kciuki za smutna sunieczke,moze juz niedlugo zacznie machac ogonkiem ode mnie 1 % poszedl ostatniego kwietnia od syna wczesniej duze postepy w schronisku, to bardzo cieszy :) -
zagladam do Dżettki w oczekiwaniu na wiesci i filmik jak sie czuje