Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. zapomniałam spytac ,czy Snikers już po kastracji jest? i ile kosztuje hotelik miesięcznie. a foteczki sliczne z dziewczynka :) :)
  2. znalazłam watek Snikersa :) zaraz zrobie przelew na 50 zl na hotelik. widze to konto podane wyżej- tam przesle.
  3. Lata mijaja a Mongolek w formie-oby tak dalej :)
  4. tez zaglądam do Czupurka i pozdrawiam :)
  5. przesle 50 zl na hotel psiakowi. proszę nr konta na pw bo mogę nie odszukać za szybko tego watku, nie umiem. jak trafie to będzie ok.
  6. sunie takie szczęśliwe ,ze nie wiem czy gdzie inne takie będą ..i do tego razem u Ani :) zadnych zapytan z ogloszen Klusi nie ma?
  7. piątek, piątek ! cos wiadomo już/ piszcie :)
  8. ..............................
  9. wspaniala wiadomość!! trzymam kciuki za ten domek :)
  10. ja jestem -już udostepnilam :)
  11. trzymam fanty na bazarek, probowalam zdjęcia robic i wstawić na razie ciężko to idzie mi, wolalabym przeslac fanty gdyby była mozliwosc sama nie wiem co robic bo może wogole nie dam rady a ktoś bylby bystrzyjszy i na już zrobil bo kasa bardzo potrzebna :(
  12. z 10 sztuk tak mysle. Przeniesiemy się na pw i dogramy szczegoly jak to będzie wygladalo,ok :)
  13. niestety nie. brak umiejetnosci związanych z obsluga aparatu i kompa...bo wysylka to owszem jest czas ale to nie wystarczy...
  14. mogę przeslac paczka fanty gdyby Ktoś się podjal bazarku...
  15. podniosę temat..nie jestem z tamtych okolic i nie znam nikogo...:(
  16. to wspaniala wiadomość! powodzenia Kamilku i wielu lat w domku zycze :)
  17. Moja sunia tez miała podobna operacje w Chojnicach . Trzymam kciuki za Zoki. Pewnie jest obolala, ale z każdym dniem będzie lepiej.
  18. zegnaj Zekkusiu :( (*) widziałam się 19.1 z Magda i nic nie powiedziała mi...
  19. druga się zgłaszam i pomiziajcie brzuszki :)
  20. zapisuje...czy tez nie widzicie zdjęć czy tylko ja...
  21. proszę o nr konta na pw -przeleje stala za rok 2016. mizianka dla Czupurka przesylam :)
  22. proszę o nr konta na pw- zaplace dekl. za rok 2016
×
×
  • Create New...