trzymam fanty na bazarek, probowalam zdjęcia robic i wstawić na razie ciężko to idzie mi, wolalabym przeslac fanty gdyby była mozliwosc
sama nie wiem co robic bo może wogole nie dam rady a ktoś bylby bystrzyjszy i na już zrobil bo kasa bardzo potrzebna :(