Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. [quote name='mar.gajko']Piękny ten Miso, taki ... przytulaczek słodki.[/QUOTE] [quote name='togaa']Piękny i poczciwy wielce. Takie gapiątko - żyjątko bezbronne . Wzrusza mnie za każdym razem jak Go widzę.[/QUOTE] Śliczny mały Misio :) widzę, że w nas wszystkich wzbudza podobne odczucia :)
  2. [quote name='hop!']Lola czuje się świetnie. Ma taki apetyt, że jadłaby i jadła... ;-) Są skoki i tańce na widok miski. Jak przed chorobą. :-)[/QUOTE] dzielna dziewczyna :) głaski dla Loli :)
  3. Romko, czy dotarł już mój przelew dla Lolka ?
  4. o rany , niech będzie dobrze !!! taki cudny domek , super opieka -niech się i kuracja powiedzie !!! Zuziu, bądź dzielna malizno śliczna :)
  5. zaglądam do Tosieńki -imienniczki mojej nieżyjącej już suni z awatara- i podnoszę !
  6. Jestem z zaproszenia :) piękna sunia, tyle się biedna wycierpiała ... a ile takich nigdy pomocy nie uzyska ... niestety ,nie mam jak pomóc , tylko podniosę
  7. dziękuję za zaproszenie :) niestety nie mam jak wspomóc Tosi finansowo :( ale chociaż podniosę ...
  8. Dziękuję za info :) śliczny chłopczyk z Teksika :loveu:, szkoda,że nie wszystko się dobrze zrasta, bo się biedak nacierpi... głaski dla niego nieustające :) i pędzę zaraz na bazarek :)
  9. zaglądam do Bajeczki-co tam u Was ? :)
  10. Ufff, dobrze,że to tylko nadwyrężenie :) moc głasków dla dzielnego Smerfika :)
  11. i ja czekam na nowe wieści o naszym ulubieńcu :)
  12. Orzeszek już bezjajeczny :crazyeye: niech się wszystko szybko i dobrze goi !!! głaski dla dzielnego psiaka :)
  13. Zapraszam wszystkie panie na mój bazarek dla dzielnej Loli :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256980-Kolejne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Loli-do-4-wrze%C5%9Bnia-2014-godz-21?p=22393114#post22393114[/url] wszelka pomoc -podnoszenie , zaglądanie -mile widziane :)
  14. ani chybi to jakieś jezioro łabędzie jest :evil_lol:
  15. Maksio jest wyjątkowo urokliwym psiakiem :) i zawsze super na fotkach wychodzi :)
  16. [quote name='mar.gajko']Mamy 38 fantów dla Misiulca. Ciuszki, bizuty. Hitem powinny być dwie rzeczy z Solaru z metkami - nóweczki.[/QUOTE] No to czekam na cynk z linkiem :) myślę , że skoro rzeczy nie są Twoje , tylko podarowane,to spokojnie możesz stawać do licytacji :)
  17. Zaglądam z zaproszenia :) na razie nijak pomóc nie mogę :(
  18. [quote name='mar.gajko']Musisz zajrzeć, bo ciuszki same markowe i przepiękne. Aż, żałuję, że nie będę mogła licytować :([/QUOTE] a dlaczego nie będziesz mogła ? jest taki zakaz w regulaminie ?
  19. [quote name='mar.gajko']Ela40 przysłała zdjęcia pięknych rzeczy na bazarek dla Misia naszego kochanego, także na dniach ów bazarek wytworzę i będziemy znowu handlować dla Misiaczka, a rzeczy piękne :)[/QUOTE] to ja już się zgłaszam do pomocy :)
  20. Zaglądam do Henia i podnoszę :)
  21. Piękne fotki z pięknym Misiem :)
  22. [quote name='AgaG']ja też bym chciała wiedzieć, jak śliczny dziadeczek się czuje?[/QUOTE] i ja dołączam do ciekawskich :)
  23. [quote name='Angi']w Tosach prawie wszystko zgarnęli nasi! :D [URL]http://www.worlddogshow2014.fi/results/2014/fci-2[/URL][/QUOTE] w sznaucerach pieprz i sól -nasza weszka z dogo ze swoją Dirkee !!! :)
×
×
  • Create New...