Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. piękna fotka :) nie ma to,jak wspólna podusia :)
  2. Kciuki trzymam, żeby wszystko poszło szybko i bezproblemowo ! głaski dla Hubcia :)
  3. Witam się u Lolka :) Romko, dziś na Twoje konto poleciał przelew dla Lolka na 40 zł z mojego zakończonego bazarku. Niestety, nie uzbierałam wiele... jak wpłynie -daj znać na bazarku : http://www.dogomania.com/forum/topic/143243-zako%C5%84czony-wyprzeda%C5%BC-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-i-przepisy-dla-lolkado-151014-godz21/ głaski dla Lolka nieustające :)
  4. co tam u naszej małej ulubienicy ? są jakieś wieści od Tujki ?
  5. Nie zgadłaś Aga :) to ja jestem ta śledząca :) witam :) i przyznaję się ,że śledzę również inne wątki Twoich cudnych psiaków ,tylko tak po cichutku :) a co do ustawień , to u góry,po prawej stronie każdego wątku jest opcja "śledź ten temat" i tam trzeba kliknąć, wyświetli się jeszcze raz-potwierdzić i gotowe! i wtedy wątek jest dodany do "Lubiana zawartość " pozdrawiam i głaski dla całej gromadki przesyłam :)
  6. I ja stale zaglądam do Loli :)
  7. Jak dobrze oglądać taką szczęśliwą Bellę :loveu: pierwsze zdjęcie fantastyczne :)
  8. O jaki piękny nochal :) głaski dla Iksika :)
  9. Super wieści od Azuni-Belli :) a na zdjęcia czekam z ciekawością !
  10. I znów zaglądam do Lolka i znowu tu cichutko jak makiem zasiał ...
  11. Odwiedzam Hubcia i powodzenia życzę na jutro ! niech wszystko będzie dobrze !
  12. to ja już czekam na linka :) pomogę chociaż w podrzucaniu :)
  13. a co tak tu pusto u Lolka ? ciocie Lolusiowe, gdzie jesteście ?
  14. Zaglądam do ślicznego rudaska i zapisuję wątek :)
  15. Witam się u Paryska :) śliczny psiak ,młodziutki, więc wierzę , że szybko znajdzie swojego człowieka ! Parys w górę :)
  16. Mój "czynsz" dla Liderka posłany :) a z nim głaski dla starszego pana :)
  17. Zaglądam i podziwiam pięknego Misiaczka i jego małą towarzyszkę :)
  18. aaa, to na Podwawelskim niestety daleko ode mnie :(
  19. ciociuchy Orzeszkowe, powiedzcie chociaż ,w jakiej dzielnicy czy ulicy chłopak zamieszkał ? może my krakusy mamy szansę spotkać go na spacerku ?
  20. to ja pozwolę sobie wstawić naszą nieżyjącą już Rodzysię na dowód,jak bardzo męczy czytanie książek :)
  21. Dziś , w pierwszą niedzielę października zwierzęce zaduszki ... Wspominamy więc naszą Rodzysię maleńką ... i wielką rudą Tosię ... i Lothara ... i Toshiego ... czekajcie na nas -kiedyś się spotkamy na pewno !
×
×
  • Create New...