Wspaniała wiadomość Amiga :)
po cichutku liczyłam na takie zakończenia sprawy,bo wiem,jak bardzo człowiek się przywiązuje do zwierzaka :)
zwłaszcza do takiego , który wymaga specjalnej, wzmożonej opieki !
Nusia :loveu: -wygrałaś los na loterii -gdzież by ci było lepiej :evil_lol: