Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Zapraszam na mój kolejny-tym razem wyprzedażowy bazarek dla Lolka :) wszelka obecność i pomoc bardzo mile widziana :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143243-wyprzeda%C5%BC-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-i-przepisy-dla-lolkado-151014-godz21/?p=15828790
  2. Odwiedzam Lolusia :)
  3. Czyli Lola żyje pełnią życia :) i niech tak zostanie jak najdłużej :) głaski dla Loli :)
  4. Cudny Duszek i na fotkach i na filmiku ,więc sobie wyobrażam ,jak łapie za serce na żywo :) i widać , że człowieka spragniony :)
  5. Cudny ogonek Lolowy na fotce :) z takim pędzelkiem :)
  6. Wspaniała wiadomość :) Orzeszek Krakusem :klacz:
  7. Wspaniała wiadomość Amiga :) po cichutku liczyłam na takie zakończenia sprawy,bo wiem,jak bardzo człowiek się przywiązuje do zwierzaka :) zwłaszcza do takiego , który wymaga specjalnej, wzmożonej opieki ! Nusia :loveu: -wygrałaś los na loterii -gdzież by ci było lepiej :evil_lol:
  8. Piękna panna :) żyj długo, zdrowo i szczęśliwie w nowym domku Wendy !!!
  9. Jak dobrze,że Lolowe badania wyszły ok :) a jak dziewczyna znosi to zimno i deszcz ?
  10. Zaglądam z zaproszenia i zapisuję wątek . Niestety na razie nie mam jak pomóc :(
  11. Zaglądam do Liderka a tu pustki... czyżby się wszystkim subskrypcje zagubiły ? co u naszego ulubieńca ?
  12. zobaczcie , tu tez jest Vetoryl do kupienia , tylko chyba za mocny http://www.dogomania.com/forum/topic/143074-vetoryl-odstapie/#entry15810439
  13. Mam już wszystkie wpłaty z bazarku i dziś zrobiłam przelew na 100 zł na Twoje konto Romko dla Lolusia :) bardzo proszę , jak dotrze, o potwierdzenie na wątku bazarku : http://www.dogomania.com/forum/topic/142799-koniec-ciuchy-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-lolkado-140914-godz21/?p=15780966 pozdrawiam i jak zwykle posyłam głaski dla Lolka :)
  14. o matko, ale wiadomość :klacz: :bigcool: też czekam na szczegóły !
  15. Witam się u Lolka :) jak tam chłopak funkcjonuje w takie deszczowe i zimne dni ?
  16. Ależ Misio ma szczęście do dobrych ludzi z wielkim sercem :) Pięknie chłopak wygląda w swoim ubranku :loveu: zdrówka piesku , zdrówka !!! i ukłony dla p.Ireny :Rose:
  17. Zaglądam do Orzeszka i widzę ,że domek mu się szykuje w Krakowie :) trzymam kciuki wobec tego ,a ze Kraków mały :evil_lol: ,to może kiedys spotkam Orzeszka na spacerku ?
  18. W górę Loluś , niech wszyscy zobaczą ,jaki jesteś fajny pies :)
  19. Piękny, radosny, szczęśliwy psiak :) i o to nam wszystkim chodziło :) głaski dla laluni :)
  20. Zaglądam do Murzynka a tu proszę :) wspaniałe wieści , choć szczerze mówiąc chyba wszyscy spodziewali się takiego zakończenia :) Powodzenia Murzynku i zdrówka , resztę już masz :)
  21. Dzięki za fotki, dobrze widzieć Lolka w takiej formie :) i fajnie, że czuje się tam jak u siebie :)
  22. Dziękuję Wam za pamięć o mojej Rodzyni :loveu: i za odwiedziny :) jotpeg :) mam podobne odczucia do Twoich , a z drugiej strony zmiany na Dogo przerabiałam już chyba ze 3 razy -kwestia przyzwyczajenia :)
  23. Nie bądźmy pesymistami :) Dobrze, że Feluś ma domek ,skoro ludziom chciało się fatygować do schroniska , to już jest nieźle . Wierzmy, że Feluś będzie miał dobre i długie życie ! Powodzenia maluchu :)
×
×
  • Create New...