-
Posts
5136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska1
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Toska1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
cudni są obydwoje :) tarzanko na trawce :) -
Mam do oddania dwa roczniki "National Geographic" 2000 i 2001 rok -stan idealny, jak nówki . Może komuś się przyda gdzieś w poczekalni, czytelni, bibliotece ? tylko odbiór osobisty w Krakowie , koło Galerii Kazimierz -ciężkie bardzo , około 10 kg :) jeśli ktoś zainteresowany -proszę o pw
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']10 wiosen to nie jest najgorzej.;) Mam dwie psie nastolatki; 14 i 15-ście i kocicę 18-stkę. Te to dają popalić...:razz:[/QUOTE] wyobrażam sobie :evil_lol: ja do zgredzia mam jeszcze pannę 3 letnią -wulkan energii -nasza księżniczka Pindulinda :evil_lol: -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']I w parze i osobno :p[/QUOTE] gdybym tylko mogła,brałabym wszystkich natychmiast :) uwielbiam takie zgredki :evil_lol: i w domu mam takiego 10 letniego kosmatego zgredzia :loveu: -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
sami przystojniacy :loveu: -
Ponieważ i tu zaglądają dobre ciocie ,pozwolę sobie Was zaprosić na bazarek dla Tujki : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254737-Ksi%C4%85%C5%BCki-podr%C4%99czniki-poczt%C3%B3wki-figurki-gry-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tujki-do-20-08-14[/url] zapraszam na zakupy i do pomocy :)
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Toska1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Pozwoliłam sobie zmajstrować bazarek dla naszej Tujki , więc wszystkich serdecznie zapraszam na zakupy i do pomocy :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254737-Ksi%C4%85%C5%BCki-podr%C4%99czniki-poczt%C3%B3wki-figurki-gry-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tujki-do-20-08-14?p=22344364#post22344364[/url] -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Toska1 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
podrzucam i biegnę na bazarek :) i innych zachęcam ! -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Zdrowiej, zdrowiej kochany. A Toska i ja będziemy dbać, żebyś miał co go gardełka włożyć.[/QUOTE] wspaniale o niego dbasz -bazarek Twój zebrał niezłą sumkę dla Misia :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Toska1 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
podnoszę tylko, bo pomóc nie mam jak :( -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Toska1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Piękna jest maleńka Tujka i pięknie ją opisałaś hop! :) -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Toska1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Taka słodka malizna w budzie ... jak to widzę , to mi się serce kraje :( na szczęście już bezpieczna i w dobrych rękach hop! śliczna jest , co ona biedusia musiała przejść, że taka wystraszona ... -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Toska1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']TUJKA, W DRODZE DO HOP!!!!:multi:[/QUOTE] jak to dobrze :) u Hop! psiaki pięknie rozkwitają :) i domki szybko znajdują :) oby tak było i z Tujką ! -
Clevisia, porzucona sunia znalazła DS!Trzymamy kciuki!
Toska1 replied to amica's topic in Już w nowym domu
Witamy domek Clevisiowo-Irisowy :) dziękujemy za wieści :) i przesyłamy głaski dla Iris i jej psiego towarzystwa ! i oczywiście spodziewamy się tu regularnej dostawy wiadomości :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Misia naszego ulubionego :) jak on biedak znosi te upały ? zdrowiej Misiu, zdrowiej a o kasę się nie martw, bo na swoim bazarku mar.gajko zbiera dla ciebie furę pieniędzy :) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
jakie piękne zdjęcia :lol: wszystkie :) dobrze ,że już jesteście ,choć wiem, że wolelibyście dalej się wczasować :evil_lol: -
[quote name='happy_animals']...a ja widziałam dzisiaj Lilkę i nawet ją głaskałam :loveu: Jest przecudna! Ciocia Loczka była z nią na spacerze :)[/QUOTE] szczęściara :) i Ty i Lilka :)
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Toska1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Melduję się u malizny :) z wątku Dyzia i Lilki :) śliczna dziewczynka , wierzę , że szybciutko znajdzie dom , tylko trzeba wybrać najnajnajlepszy :) -
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
Toska1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
zaglądam do małego Mingo z bazarku :) śliczny piesio :) poczytam wątek w wolnej chwili -
cudny Dynio ma wszystkich zdjęciach :) ale jak to , wcale wody nie pije ? może go trzeba herbatką albo kawką częstować :evil_lol:
-
[quote name='Romka']Zmieniłam tytuł wątku,gdyby ktoś nie zauważył[/QUOTE] zauważył ,zauważył :) brzmi cudnie :)