Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. cudni są obydwoje :) tarzanko na trawce :)
  2. Mam do oddania dwa roczniki "National Geographic" 2000 i 2001 rok -stan idealny, jak nówki . Może komuś się przyda gdzieś w poczekalni, czytelni, bibliotece ? tylko odbiór osobisty w Krakowie , koło Galerii Kazimierz -ciężkie bardzo , około 10 kg :) jeśli ktoś zainteresowany -proszę o pw
  3. [quote name='togaa']10 wiosen to nie jest najgorzej.;) Mam dwie psie nastolatki; 14 i 15-ście i kocicę 18-stkę. Te to dają popalić...:razz:[/QUOTE] wyobrażam sobie :evil_lol: ja do zgredzia mam jeszcze pannę 3 letnią -wulkan energii -nasza księżniczka Pindulinda :evil_lol:
  4. [quote name='mar.gajko']I w parze i osobno :p[/QUOTE] gdybym tylko mogła,brałabym wszystkich natychmiast :) uwielbiam takie zgredki :evil_lol: i w domu mam takiego 10 letniego kosmatego zgredzia :loveu:
  5. sami przystojniacy :loveu:
  6. poszedł "czynsz" dla Liderka :) i głaski dołączam :)
  7. Ponieważ i tu zaglądają dobre ciocie ,pozwolę sobie Was zaprosić na bazarek dla Tujki : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254737-Ksi%C4%85%C5%BCki-podr%C4%99czniki-poczt%C3%B3wki-figurki-gry-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tujki-do-20-08-14[/url] zapraszam na zakupy i do pomocy :)
  8. Pozwoliłam sobie zmajstrować bazarek dla naszej Tujki , więc wszystkich serdecznie zapraszam na zakupy i do pomocy :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254737-Ksi%C4%85%C5%BCki-podr%C4%99czniki-poczt%C3%B3wki-figurki-gry-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tujki-do-20-08-14?p=22344364#post22344364[/url]
  9. podrzucam i biegnę na bazarek :) i innych zachęcam !
  10. [quote name='mar.gajko']Zdrowiej, zdrowiej kochany. A Toska i ja będziemy dbać, żebyś miał co go gardełka włożyć.[/QUOTE] wspaniale o niego dbasz -bazarek Twój zebrał niezłą sumkę dla Misia :)
  11. podnoszę tylko, bo pomóc nie mam jak :(
  12. Piękna jest maleńka Tujka i pięknie ją opisałaś hop! :)
  13. [quote name='doris66']Trzymam kciuki z całej siły.[/QUOTE] dołączam się i ja !
  14. Taka słodka malizna w budzie ... jak to widzę , to mi się serce kraje :( na szczęście już bezpieczna i w dobrych rękach hop! śliczna jest , co ona biedusia musiała przejść, że taka wystraszona ...
  15. [quote name='Romka']TUJKA, W DRODZE DO HOP!!!!:multi:[/QUOTE] jak to dobrze :) u Hop! psiaki pięknie rozkwitają :) i domki szybko znajdują :) oby tak było i z Tujką !
  16. Witamy domek Clevisiowo-Irisowy :) dziękujemy za wieści :) i przesyłamy głaski dla Iris i jej psiego towarzystwa ! i oczywiście spodziewamy się tu regularnej dostawy wiadomości :)
  17. Odwiedzam Misia naszego ulubionego :) jak on biedak znosi te upały ? zdrowiej Misiu, zdrowiej a o kasę się nie martw, bo na swoim bazarku mar.gajko zbiera dla ciebie furę pieniędzy :)
  18. jakie piękne zdjęcia :lol: wszystkie :) dobrze ,że już jesteście ,choć wiem, że wolelibyście dalej się wczasować :evil_lol:
  19. [quote name='happy_animals']...a ja widziałam dzisiaj Lilkę i nawet ją głaskałam :loveu: Jest przecudna! Ciocia Loczka była z nią na spacerze :)[/QUOTE] szczęściara :) i Ty i Lilka :)
  20. Melduję się u malizny :) z wątku Dyzia i Lilki :) śliczna dziewczynka , wierzę , że szybciutko znajdzie dom , tylko trzeba wybrać najnajnajlepszy :)
  21. trzymam kciuki ,żeby to tylko jakieś głupstwo było u Smerficzka :) głaski dla słodziaka :)
  22. zaglądam do małego Mingo z bazarku :) śliczny piesio :) poczytam wątek w wolnej chwili
  23. cudny Dynio ma wszystkich zdjęciach :) ale jak to , wcale wody nie pije ? może go trzeba herbatką albo kawką częstować :evil_lol:
  24. [quote name='Romka']Zmieniłam tytuł wątku,gdyby ktoś nie zauważył[/QUOTE] zauważył ,zauważył :) brzmi cudnie :)
×
×
  • Create New...