Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. cudna jest:loveu:
  2. Bądźmy dobrej myśli :) ja coś tam jeszcze na następny bazarek mam, ale nie wiem ,jak czas mi pozwoli i kiedy mi się uda go zrobić ...
  3. Zaglądam do naszego beneficjenta Misia :) żebyś Ty Misiu wiedział , jak nam fajnie idzie na bazarkach -przybędzie Ci biedaku trochę pieniędzy na leczenie !!! a na razie przesyłam głaski i mizianka i też pytam jak zdrówko ?
  4. też jestem ciekawa :) oby to był TEN domek dla Lilki !
  5. jak tam Liderek ? pogoda go nie rozpieszcza-raz wściekłe upały, teraz znowu ulewy ,a starsi panowie to niezbyt lubią takie zmiany :)
  6. Z bazarku cieszyć się będziemy wspólnie, jak coś niecoś dla Misia uzbieramy :) miło z Pana strony, że nie zapomniał o psiaku i nawet go odwiedził -znaczy się zapadł mu Misio w serducho :) a że Miś wpatrzony w Irenkę , to akurat mnie nie dziwi wcale :evil_lol: głaski dla niego nieustanne :loveu:
  7. ale wojownik z Murzynka :) skoro tak się bawi , to chyba z łapką dobrze i nie czuje bólu ?
  8. Obiecany bazarek dla Misia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254228-Fajne-ciuszki-i-inne-rzeczy-dla-Misia-do-16-07-2014?p=22280351#post22280351[/url] zapraszam na zakupy i do pomocy w podnoszeniu !!! jutro skończę uzupełniać opisy , ale fotki już są wszystkie, można się rozglądać :)
  9. Jak miło, że o nas pamiętacie :) zazdrościmy nieustannie tego letniska , bo w Krakowie znowu upał niemożebny -ledwo żyjemy - i ja i psiaki ... a i atrakcji Wam tam nie brakuje , choć nie wszystkie miłe :shake: fotki róbcie i pokazujcie , niech choć oczy nacieszymy wiejskimi widokami :) pozdrawiamy gorrrrąco !!! a z sąsiadki możecie być dumni :) co do kości,to z Tofciem miałam kiedyś ten sam problem i niestety zostały wykluczone z jadłospisu ...
  10. dołączam do trzymania kciuków ! oby to był TEN domek !!!
  11. Zaglądam do Misia :) i widzę ,że jest już bazarek :) ,więc pędzę !
  12. Zaglądam do Misia -piesku smutasku-jesteś teraz pod dobrą opieką :) nie jestem u siebie w domu , ale jak wrócę-mam nadzieję , że już niedługo -zrobię bazarek dla Misiaczka :)
  13. Zaglądam do Misia i ja :) i też myślę o bazarku , ale chyba nie wcześniej niż za parę dni :)
  14. Biedna malizna :( co za ludzie ...szkoda słów ... a taka śliczna z Bajki maleńka panienka :)
  15. Też odkopię temat :) co polecacie dla kundelka 10 letniego , niecałe 8 kg wagi ? teraz je Boscha Lamb&Rice dla małych psiaków, ale chyba pora już na jakąś karmę stosowną do wieku :)
  16. ZuziuM , bardzo Ci współczuję :( pamiętam, jak Pola szukała domku ...i znalazła najlepszy na świecie ! przeżyła szczęśliwie swoje życie u Ciebie i to jest najważniejsze ! żeby każdy psiak miał tyle szczęścia ... Teraz Polcia będzie przy Tobie już tylko duchem , ale będzie zawsze !
  17. pamiętamy :) Miecio się zasiedział u Neris , bo gdzież mu będzie lepiej ... :)
  18. Wspaniałe wiadomości u Murzynka :), serce się raduje :loveu: będzie z niego superpies :) , trzymam kciuki za łapkę nadal !
  19. Szukam preparatu neutralizującego zapach psiego moczu z dywanu nie do prania dywanu tylko do wywabienia zapachu -może ktoś ma,albo mu pozostały resztki ? i przy okazji może ktoś doradzi , który jest skuteczny i bezpieczny ?
  20. głaski dla dzielnego Murzynka:loveu: i ukłony dla jego opiekunki :)
  21. [quote name='irysek']czy jak mam ludzkie leki na zbyciu to też mogę je tu wypisać?[/QUOTE] pewnie,że tak -wiele z nich stosuje się u psiaków :)
  22. Dawno do Felusia nie zaglądałam :oops:, to i piękne fotki mnie ominęły ... Słodko wygląda nasz chudziaszek :loveu:,ale widać dba o linię ,bo żeberka dalej na wierzchu :evil_lol: głaski dla Fenia :lol:
  23. "Czynsz" Liderkowy posłany :) a do tego dołączone głaski dla dzielnego ,charakternego parówka :loveu:
×
×
  • Create New...