Zaglądam , bo mi Loluś zapadł w serducho :loveu:
czekam na zdjęcia z niecierpliwością ! wygłaskać proszę psiaka od ciotki Toski przy okazji odwiedzin !!!
bazarek dla Lolka zakończony, ale nie ma jeszcze wszystkich wpłat ,no i niestety wiele nie uzbierałam :(
a remontu współczuję ,to człowieka wykończyć potrafi :),więc szybkiego zakończenia życzę !