Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Miło powitać :) po tych zmianach na Dogo boję się , że już nikt nas nie odnajdzie ...
  2. Cudny rudasek :loveu: ale łapinka chyba jeszcze pobolewa, bo widać , że na niej nie stoi :( głaski dla Teksika :) niech wraca do zdrówka !
  3. Pewnie się powtórzę , ale Maksio bardzo urokliwym psiakiem jest :loveu:
  4. Zaglądam , bo mi Loluś zapadł w serducho :loveu: czekam na zdjęcia z niecierpliwością ! wygłaskać proszę psiaka od ciotki Toski przy okazji odwiedzin !!! bazarek dla Lolka zakończony, ale nie ma jeszcze wszystkich wpłat ,no i niestety wiele nie uzbierałam :( a remontu współczuję ,to człowieka wykończyć potrafi :),więc szybkiego zakończenia życzę !
  5. a co tu tak pusto u Lolusia ? tyle dni nikt nawet nie zajrzał ?
  6. Piękna Lola :loveu:
  7. co u Felusia ?
  8. Cieszę się z dobrych wieści :) głaski dla dzielnej i ślicznej Zuzi :)
  9. a ja zaglądam niedzielnie i posyłam głaski dla Misiaka :)
  10. zagladam do Tosieńki :) śliczna , żwawa suczynka :) głaski od ciotki Toski !
  11. wspaniale :) dziewczyny się ucieszą :)
  12. Zawitałam na wątek i mam nadzieję, że mi się zapisze, bo nie mam pojęcia jak się teraz dodaje wątki do subskrypcji :) cudne masz te wszystkie piesy hop!
  13. Witam u Misia też usiłuję się jakoś na nowym dogo odnaleźć ...
  14. ale fryzura :) widać , że Wendy korzystała z salonu piękności :)
  15. [IMG]http://images67.fotosik.pl/162/5dac75defab093ccmed.jpg[/IMG] o matko ,jaka bestia :crazyeye: a tak niewinnie wygląda Timuś :evil_lol:
  16. i ja czytam nowe wieści i trzymam kciuki za domek :)
  17. wpadam do Loli z dobrą wiadomością :) przelew dla dzielnej dziewczynki z zakończonego bazarku zrobiony dzisiaj , na kwotę 335 zł :) proszę o potwierdzenie jak dotrze :) głaski dla Loli :)
  18. [quote name='mar.gajko']Pogoda się zrobiła znowu piękna, pewnie Misiaczek kochany wygrzewa się na trawce u p. Irenki :) I sobie tupta po ogródku.[/QUOTE] i mam nadzieję,że czuje się dobrze :) głaski dla Misia :)
  19. Strasznie fajny ten Feluś , taki "przyziemny" :evil_lol: oby mu się poszczęściło z domkiem !!!
  20. [quote name='Romka']BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:Już pędzę na bazarek...:lol:[/QUOTE] jakoś trzeba zadbać o Lolkowe finanse :)
  21. Zakończył się mój bazarek dla Loli : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256980-KONIEC-Kolejne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Loli-do-4-wrze%C5%9Bnia-2014-godz-21[/url] brakuje tylko jednej wpłaty-czekamy :) gdzie zrobić przelew ? na konto Malwiny podane na początku wątku ?
  22. Piękne zdjęcia , widać , że całe towarzystwo szczęśliwe i zadbane :) Tosieńka cudna ,widać to babcia z charakterkiem :) głaski dla Tosi i wszystkich jej współlokatorów !
  23. Przygotowałam bazarek dla Lolusia, na który serdecznie zapraszam :) i na zakupy i do pomocy w podnoszeniu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257204-Ciuchy-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Lolka-do-14-09-14?p=22415346#post22415346[/url]
×
×
  • Create New...