Znowu trochę za dużo sioorał,więc poszłam z nim na wszelkie badania-krwi,moczu, usg brzuszka .
I okazało się ,że pęcherz jest z jednej strony nieco pogrubiały i wyszło w drogach żółciowych "błotko"(tak to określiła wetka).
No i teraz mamy do zażywania Ursofalk, Sylimarol i Hepatil i za 6 tygodni kontrola .I zobaczymy, co dalej .
No cóż,Tofcio ma już ponad 10 lat (znajdek,to nie wiadomo ile dokładnie),więc musimy o zdrówko dbać !
pozdrawiamy i Wam też zdrówka życzymy :)
i może do zobaczenia ? :)