Muszę się pochwalić,że dziś miałam przyjemność spotkać Norka z panią za spacerku :)
i nawet nie zostałam obszczekana:evil_lol:
nie wiem dlaczego ,ale zawsze Norek na zdjęciach wydaje mi się zdecydowanie większy,niż w rzeczywistości :roll:
a to taki drobny chłopaczek jest :loveu: