Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Zaglądam do Felusia :)
  2. Dobrego życia w nowym domku Tujeczko :) ależ to szybko wszystko poszło ... jeszcze będą pieniądze z mojego bazarku dla małej : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254737-Ksi%C4%85%C5%BCki-podr%C4%99czniki-poczt%C3%B3wki-figurki-gry-ciuszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Tujki-do-20-08-14[/url]
  3. zaglądam do Orzeszka z życzeniami zdrówka :)
  4. zaglądam do Nico i trzymam kciuki za powrót do zdrówka !
  5. [quote name='Poker']Na nową skórkę Misia bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256733-PIĘKNE-SZKŁA-WENECKIE-NA-SZYJKĘ-Do-21-08-g-22?p=22367073#post22367073[/URL][/QUOTE] biegnę oglądać i zapraszać gości :)
  6. Ależ tu dużo nowych i dobrych wieści :)
  7. [quote name='Toska1']Piękne te dziadygi :loveu: a ze skóra może tak być ,że stara zejdzie i nowa będzie jak nowa :evil_lol: -z pięknymi kudełkami ![/QUOTE] a nie mówiłam ? no i proszę , fachowiec potwierdza :)
  8. [quote name='annika']Jak się Nico czuje?[/QUOTE] dołączam się do pytania :)
  9. Śliczne Murzyniątko :loveu: widać , że mu tam dobrze i czuje się kochany :)
  10. [quote name='mar.gajko']Jak u wążów :p[/QUOTE] dokładnie tak , tyle,że wąże bez kudełków raczej bywają :eviltong:
  11. Piękne te dziadygi :loveu: a ze skóra może tak być ,że stara zejdzie i nowa będzie jak nowa :evil_lol: -z pięknymi kudełkami !
  12. serce się rozpada na kawałki, jak człowiek patrzy na takie cierpienie:-( trzymam kciuki za Nico, bo przed nim jeszcze długa droga ...
  13. Takie opowieści to miód na nasze serca :lol: a Zuzia w koszyku na przejażdżce boska :loveu:
  14. Zapraszam wszystkie panie na bazarek ,który zrobiłam dla Orzeszka :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256684-Pi%C4%99knie-wydane-przepisy-na-kartach-dla-Orzeszka-do-20-08-14-godz-21[/url] Kupowanie, podrzucanie -każda forma obecności mile widziana :)
  15. jak się czuje Zuzia ? bo chyba już było następny zabieg, czy tak ?
  16. zaglądał,zaglądał, tylko nic nie pisał :) ale fajne fotki , piłeczka przecudna w Nurkowej paszczy :mdleje: :evil_lol: a spod łóżka wystaje czyj nosek ?
  17. Zaglądam do Orzeszka z bazarku -śliczny psiaczek :) biedaczek się sporo nacierpiał,ale teraz już będzie tylko lepiej :)
  18. [quote name='mar.gajko']Dzielny, kochany Miś.[/QUOTE] i śliczny Marcelek :)
  19. Super tekst, super zdjęcia , teraz tylko SUPER DOMEK musi się zgłosić :)
  20. Muszę się pochwalić,że dziś miałam przyjemność spotkać Norka z panią za spacerku :) i nawet nie zostałam obszczekana:evil_lol: nie wiem dlaczego ,ale zawsze Norek na zdjęciach wydaje mi się zdecydowanie większy,niż w rzeczywistości :roll: a to taki drobny chłopaczek jest :loveu:
  21. Witamy u Tujki i zapraszamy cioteczki do odwiedzin :)
  22. [quote name='mar.gajko']Zrobiłam przelew na kwotę 330 zł dla Misia z bazarku biżutowego. Jak wpłynie proszę o potwierdzenie na bazarku.[/QUOTE] piękna sumka :) Miś chwilowo zabezpieczony finansowo :)
  23. [quote name='Loczka'] To ucho skierowane w górę wygląda moim zdaniem obłędnie! :-)[/QUOTE] to nie ucho , :turn-l: to radar, przed którym nic się nie ukryje :evil_lol:
×
×
  • Create New...