Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. co u Felusia ? nadal w schronie ? nie ma szans na wyciągnięcie ?
  2. [quote name='kontaktogloszenia']Toska1 bardzoooo dziękuję za bazarek dla Orzeszka:loveu: [/QUOTE] cała przyjemność po mojej stronie :)
  3. Fajnie było , szkoda tylko,że zawsze w biegu :) może w końcu kiedyś na spokojnie jakaś kawusia ?
  4. Cudny psiak , rzeczywiście Wiewiór do niego pasuje :loveu: taką ma piękną kitę :)
  5. [quote name='Ingrid44']Pan Serdelek wyglada wysmienicie :lol:[/QUOTE] dokładnie tak sobie pomyślałam patrząc na zdjęcia :lol: głaski dla Liderka !
  6. [quote name='happy_animals']W najbliższą sobotę Bobi (dawniej Rudzik) będzie kastrowany. Ogólnie chłopiec ma się dobrze, jest zdrowy i chyba podoba mu się w nowym domku :loveu: [/QUOTE] no w takim domku, w pościeli , toż każdemu by się podobało :evil_lol: trzymam kciuki za odjajczenie - niech sprawnie pójdzie i się szybko zagoi !!!
  7. i ja zaglądam i Lolusia podnoszę !
  8. [quote name='Gabi79']Zaglądam do moich ulubieńców i jak zawsze "buzia mi się śmieje":loveu::loveu::loveu: Rewelacyjne fotki i wspaniałe opisy!!! Pozdrawiam:lol:[/QUOTE] podpisuję się pod tym rękami i nogami !!!
  9. [quote name='hop!']Lola czuje się rewelacyjnie. :-) [/QUOTE] i pięknie wygląda :loveu: całus w nochal dla Loli :lol:
  10. Zaglądamy i wypatrujemy nowych wiadomości :) jeszcze jesteście na letnisku ?
  11. zaglądam do Dina :) jak u chłopaka ? lepiej ?
  12. Nico [*] teraz jesteś psiaku już w lepszym świecie...
  13. odwiedzam Orzeszka z dobrą wiadomością :) bazarek zakończony , kasa zebrana : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256684-Koniec-Pi%C4%99knie-wydane-przepisy-na-kartach-dla-Orzeszka-do-20-08-14-godz-21[/url] proszę o nr konta do przelewu :)
  14. uroczy jest Feluś , oj uroczy :loveu: też mam w domu takiego niskopodłogowca :evil_lol:z krzywiutkimi łapiętami :) wygłaskajcie Felusia od ciotki Toski przy najbliższej okazji !
  15. [quote name='Romka']Tak,dotarł!:lol: BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!:lol: Ja już potwierdziłam na wątku wpłatę i podziękowałam wszystkim,którzy pomogli Lolkowi. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254737-Książki-podręczniki-pocztówki-figurki-gry-ciuszki-różności-dla-Tujki-do-20-08-14?p=22404514#post22404514[/URL] Z tego bazarku[B] Lolek otrzymał 151zł.[/B] Lolek ma zabezpieczenie na 2 miesiące Dodatkowo wpłynęło[B] 30zł od p.Jana S-K z Warszawy. WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY!!!:lol: [/B] Zapłaciłam już za hotelik.Jutro uzupełnię post rozliczeniowy.[/QUOTE] dziękuję za info :) głaski dla Lolusia :)
  16. Zaglądam do Loli i jeszcze raz pozwolę sobie przypomnieć o bazarku dla niej : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256980-Kolejne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Loli-do-4-wrze%C5%9Bnia-2014-godz-21?p=22393114#post22393114[/url] zapraszamy ! każdy grosz się liczy !!!
  17. Śliczny dziadeczek :) i ma bardzo bystre spojrzenie , może nie jest aż tak starutki ? zginął komuś , czy go ktoś wywalił -miał szczęście , że trafił na dobrych ludzi :)
  18. jak dobrze , że już Tosia bezpieczna ! :) za kolegę ma tam też Liderka , mojego ulubieńca i podopiecznego ;)
  19. [quote name='Maciek777']Już myślałem, że byłaś tu od początku, a ja nie zauważyłem:D Ona jest w hotelu gdzie pracuję:) Na DT u mnie jest tylko Charlie z banerka:p Charlie jest do adopcji gdybyś chciała:cool3:[/QUOTE] dzięki za info :) przeczytałam cały wątek i faktycznie już tu byłam w kwietniu -dlatego Wendy wydawała mi się znajoma :evil_lol: cudna jest-widzę ,że to taki struś pędziwiatr :evil_lol: -stale w biegu , stale w ruchu :) mam taką pannę w domu od 2 lat -znajdka -szalona dziewczyna , podobna do Wendy,tylko blondynka :lol: -wulkan energii , niezmordowana istota :razz: Wendy już tak długo czeka , szkoda jej, bo fajna sunieczka :) głaski dla dziewczynki :)
  20. Tosia w górę ! dziś jest Twój szczęśliwy dzień !!!-koniec pobytu w schronie !!!
  21. Śliczna dziewczyna jest z Wendy :) przepraszam , że nie przebrnęłam całego wątku -ona jest u Ciebie Maćku na DT ?
  22. [quote name='mariusz pp']O to szkoda bo mam do oddania dziesiątki Nasza szesnastoletnia sunieczka odeszła tydzień temu :-([/QUOTE] Przykro mi bardzo , bo wiem jak trudne są takie pożegnania :( [SIZE=3]dziewczyny, a Misiowi nie nada się taki Vetoryl ? brałby po prostu więcej tabletek ! [/SIZE]
  23. [quote name='Lili8522'] Tak więc mamy 170 zł deklaracji, baaaardzo dziękujemy :loveu: Co prawda brakuje do pełnej kwoty 130 zł i będziemy musiały wspomagać się bazarkami i jednorazowymi wpłatami ale mam nadzieję, że będzie dobrze i nie zostawicie Tosi :) [U][B]Także Tosia powoli się pakuje i jak wszystko dobrze pójdzie JUTRO opuści obrzydliwe mury schroniska!! :multi:[/B][/U][/QUOTE] wspaniałe wieści !!!
  24. Podnoszę Tosię malutką ! może się uda ją jednak wyciągnąć ... u Kasi Przystał miałaby super warunki !
  25. o matko :( biedusia maleńka , czy to jakieś uczulenie na białko ?
×
×
  • Create New...