Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Piękny Loluś :loveu: i pieszczoch :)
  2. i ja zaglądam i wszystkie informacje pilnie czytam :) mnóstwo głasków dla Homerka i całej gromadki :)
  3. Czyli masz asystenta przy kąpieli ? czy tylko samotne chwile w łazience się liczą ? widzę , że Norek, podobnie jak mój Tofcik z upodobaniem uprawia tzw. "grzebactwo" :evil_lol:
  4. Że Norek się na moją zjeżdżalnię wybierał , to widzę :evil_lol: ale gdzie Miciuś sobie zorganizował to "bocianie gniazdo "to nie wiem ...
  5. Krótki bazarek dla Loli -serdecznie zapraszam do 7 grudnia -ceny tylko KT http://www.dogomania.com/forum/topic/144317-kr%C3%B3tki-ale-ciekawy-bazarek-dla-loli-do-71214godz21/
  6. wymyśliłam :) i zapraszam serdecznie , bo bazarek krótki ! odwiedzajcie , kupujcie , pomagajcie podnosić :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144317-kr%C3%B3tki-ale-ciekawy-bazarek-dla-loli-do-71214godz21/
  7. Też mnie mocno zdziwiła taka decyzja , bo z reguły ten lek bierze się już dożywotnio ! skonsultujcie to dobrze jeszcze raz , żeby nie narobić Misiowi znowu problemu ze zdrówkiem !
  8. Jeszcze trochę cierpliwości Misieńko , jeszcze odrobinę :) żeby tylko łapka była zdrowa ! głaski dla Misi :loveu:
  9. Witam się u Loli i lecę na bazarek :)
  10. I ja znalazłam wątek Homerka , który wygrał los na loterii ! Aga otoczy go najlepszą z możliwych opieką i przede wszystkim da mu miłośc i troskę ! Homerku trzymaj się dzielnie !
  11. O jaki piękny Dyzio :loveu: wygląda jak pluszowa maskotka :) uroczy, zadbany i kochany - o takim życiu dla Dyzia wszystkie marzyłyśmy ! żyj zdrowo i długo Dyzieńku :loveu:
  12. i ja odwiedzam Lolę :) i myślę o jakimś bazarku...
  13. Aga , jesteś niezwykle wrażliwą a zarazem silną psychicznie osobą :) i szczerze mówiąc , to po cichutku ,nieśmiało myślałam o tym, że pewnie niedługo zawita do Twego raju kolejny psi staruszek :) Homerek wygrał los na loterii !!! zaciskam kciuki za jego leczenie i za zdrówko Pomidorci ! pozdrawiam i posyłam same ciepłe myśli :)
  14. Takie zmiany na dobre to my lubimy bardzo !!! :) cudny Misio na zdjęciach , futerko odrasta ślicznie :) Misiu zdrowiej !!!
  15. Zaglądam do Reksia , pomóc na razie nie mam jak :( ale trzymam kciuki za jego zdrówko !
  16. Co u Misiaka naszego ulubionego ? jak zdrówko ?
  17. Cały czas trzymam kciuki za łapeczkę Misi :) niech się wszystko pięknie i szybko zrasta ! głaski dla Misi :)
  18. Strach się cieszyć, bo za chwilę znowu może dogo nie być .... uchyl rąbka tajemnicy o swojej wyprawie :) pozdrawiamy :)
  19. i ja zaglądam do Bajeczki i pozdrawiam :)
  20. Zaglądam do Lolka -co u niego ?
  21. Śpij spokojnie Feniu, mały dzielny piesku, tak bardzo ukochany przez Agę .... :( :-( jeszcze kiedyś się wszyscy spotkamy ... żal , wielki żal, żadne słowa tego nie wyrażą , co teraz przeżywa Aga, która do końca z wielkim poświęceniem walczyła o Ciebie Feniu :( :-( tak bardzo mi przykro ...
  22. Jak Wam minęła nocka ? mam nadzieję , że wszystko było w porządku ! zdrowiej Fenusiu , zdrowiej słonko nasze :)
  23. o matko jedyna .... :( ileż to chorób i dolegliwości spadło na tego maleńkiego staruszeczka Fenia ... Aga ,oj nie masz Ty ani chwili oddechu ! trzymam kciuki za szybką poprawę zdrówka Fenia !!!
  24. i to widać , że całkiem nieźle się żyje :) i groźnym psem się jest :evil_lol: fotki cudne kochanego cudaka :) głaski dla Maksia :loveu:
×
×
  • Create New...