Śpij spokojnie Feniu, mały dzielny piesku, tak bardzo ukochany przez Agę .... :( :-(
jeszcze kiedyś się wszyscy spotkamy ...
żal , wielki żal, żadne słowa tego nie wyrażą , co teraz przeżywa Aga, która do końca z wielkim poświęceniem walczyła o Ciebie Feniu :( :-(
tak bardzo mi przykro ...