Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Zdrowych i spokojnych Świąt dla Loli , jej opiekunów i wszystkich jej kibicujących :)
  2. Zdrowych i spokojnych Świąt dla całej Rodzinki ! i choć trochę odpoczynku Aga :)
  3. Mariolu, bardzo, bardzo mi przykro i bardzo Ci współczuję :( pożegnałam już trójkę moich psich przyjaciół, wiem jaki to ból :(
  4. I ja przyszłam złożyć życzenia Wesołych Świąt Misiowi , jego drużynie i kochanej opiekunce :) mar.gajko kochana-nie wiem,co się stało, ale przykro mi i współczuję !
  5. Wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt życzymy :) Toska1 z Tofciem i Pysią buuuu, nie mam od jakiegoś czasu emotek ,więc tylko się do Was usmiecham :)
  6.     iii tam , piekna to była ,jakby jeszcze jedno zero dopisać:) coś mi marnie ostatnio bazarki idą ... po świętach jeszcze się postaram jeden zrobić :)
  7. Zaglądam do Loli i mam nadzieję , ze jest coraz lepiej :) zaraz robię przelew na 90 zł dla niej , z mojego zakończonego bazarku -jak dotrze to prosze o potwierdzenie na wątku : http://www.dogomania.com/forum/topic/144538-koniec-rozliczamy-szybki-ciuchowy-bazarek-dla-loli-po-operacji-do-201214-godz21/
  8. Jak dobrze zobaczyć samodzielną Lolę na spacerze :)
  9. Pięknie sobie podróżowaliście :) a teraz powrót do naszej szarej i deszczowej krakowskiej rzeczywistości ... cóż,psiaki zawsze tęsknią podczas naszej nieobecności -dobrze, że krótko Was nie było :) pozdrawiamy z nadzieją na przypadkowe spotkanie :)
  10. Odwiedzam Lolę :) może jest jeszcze bardzo obolała po operacji, że taka smutna ? oby to nie było nic złego ! Loluchna, zdrowiej nam tu szybciorkiem :)
  11. cóż się dziwić , że słaba ... starsza pani z niej a tu taka ciężka operacja ! ale powolutku, powolutku i Lola sie pozbiera -trzymam za nią mocno kciuki :) a my powolutku pozbieramy kasę na Loline leczenie !
  12. podpisuję się pod tym rękami i nogami :)
  13. Zaglądam i ja do Homerka i Agi codziennie, ale po cichutku :) i cieszę się niesamowicie, że wszystko idzie ku lepszemu, że Homiś zdąży jeszcze posmakować tego błogiego życia u Agi :) głaski dla wszystkich psiaków zostawiam i ukłony dla Ciebie Aga :)
  14. co taka cisza u Loli ? zaczynam się niepokoić ...
  15. Dzień dobry :) jak u Lolusi ? lepiej coś ?
  16. Lola , zbieraj się z tego choróbska !
  17. Jak minęła nocka ? lepiej się Lola czuje ?
  18. Śliczna dzielna Misieńka :loveu: i jak jej do twarzy w tym zielonym kocyku :) i ogonek cudnie zawinięty :) jeszcze dwa tygodnie jakoś Misia musi wytrzymać -oby tylko po zdjęciu opatrunku było wszystko dobrze !!! głaski dla dziewczynki :loveu:
  19. no i niech ktoś powie, że Maksiu nie jest uroczy :loveu: :evil_lol:
  20. Jak dobrze,że pozytywne wieści :) powolutku idzie ku lepszemu :) mnóstwo głasków dla Loluni !!!
  21. dokładnie :)
  22. już biegnę :)
  23. i ja zaglądam :) Lola , trzymaj się !
  24. Dzięki za wiadomości najświeższe :) Mam nadzieję , że powolutku Loli będzie się poprawiać ! wiadomo, że w takim słusznym wieku nie wraca się do formy szybko , ale ważne ,żeby w ogóle to wszystko dobrze się skończyło ! głasków i dobrych myśli dla suni cała moc :loveu: a dla Ciebie hop! wielkie dzięki za tak troskliwą opiekę nad Lolą :calus:
×
×
  • Create New...