Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Jak dobrze , to dobrze :) ale też dobrze byłoby jednak zobaczyć te fotki pękatego i zarośniętego Misiulka :) czekam więc cierpliwie a w międzyczasie pozdrawiam Irenkę i przytulam Misia :)
  2. Tyle wspaniałych i ciepłych słów już tu padło pod adresem Agi i Fenia , że cóż można jeszcze napisać ... cudnie, że wszystko się powiodło , Fenuś wraca do formy -więc zdrówka i dużo sił Wam obojgu życzę :)
  3. Właśnie :) Smerfiś jest jedyny i niepowtarzalny ! głaski dla dzielnego Smerficzka !
  4. i jak minęła pierwsza nocka ? wieści są ?:)
  5. Dzięki bardzo :) miło Lolusia zobaczyć :)
  6. no proszę , jaka niespodzianka :) wiedziałam,kiedy zapytać :evil_lol: oby to był ten domek ! Iksiku, pokaz się z najlepszej strony :) trzymam kciuki nieustannie !
  7. Co też musiała przejść ta biedna suczynka ... całe szczęście,że wszystko co złe już za nią , teraz idzie ku lepszemu :) jeszcze będzie z niej ładny pies, zobaczycie :)
  8. oj fajnie by było Dyziowe fotki zobaczyć !
  9. co u Iksika ? jest jakieś zainteresowanie z ogłoszeń ?
  10. cudna maleńka :loveu: zdrowiej Misiulko :)
  11. Takie wieści z domu Zuzi to miód na nasze serca :loveu: głaski dla sunieczki i ukłony dla Państwa :)
  12. Choć jestem raczej psiarą :),to muszę przyznać , że mnie fascynuje ten Wasz Pan Kot ! piękny jest :loveu:
  13. Zaglądam do Fenia :) też mam nadzieję , że noc minęła bez problemów ! odpoczywajcie ,jak to przy niedzieli -miłego i spokojnego dnia :)
  14. cioteczki Loleńkowe - pomóżcie na bazarku, bo pustawo ... zajrzyjcie , podnoście , bo przecież Loli kasa potrzebna 1 xcat bazarek wymyśliła , przygotowała , musimy go rozkręcić !!! zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143778-loteriada-dla-loli-balsam-victorias-secret-do-2100-14112014/
  15. Śliczna Misia i biedna z tą łapeczką - oby tylko się goiło ładnie ! żeby to jej cierpienie nie poszło na marne ! trzymam kciuki nieustannie -Misieńko zdrowiej :)
  16. i co ? wiadomo już coś ? jak Misio nasz ulubiony się czuje ? futro już zimowe ma ? bo pogoda brzydka , mokro ,szaro a przecież spacerować trzeba ! zostawiam głaski i pozdrowienia i życzenia zdrówka :)
  17. Daj linka :) odwiedzam Lolusia i pozdrawiam z mokrego i szarego Krakowa !
  18. zaglądam do Loli i oczywiście na bazarek !
  19. Aga, wspaniałe wieści , wszystko idzie ku dobremu ! Fenuś pije i je , i jeszcze prosi o spacer -jest super !!! Kciuki trzymam i nie puszczę aż Fenuś wyzdrowieje całkiem :) pozdrawiam i odpocznij trochę Aga ! :)
  20. No to teraz Misię trzeba pilnować, żeby łapki sobie nie rozpaprała :) oby opuchlizna szybko zeszła ! a 3 tygodnie zleci szybko , byle tylko wszystko było z łapinką w porządku !
  21. Oj, to ciężka noc była dla Fenia i Ciebie ... ale mam nadzieję , że teraz już każdy dzień będzie przynosił zdecydowana poprawę ! Aga,wspaniale dbasz o Fenusia ,ale zadbaj też o siebie ,bo musisz być silna,żeby temu wszystkiemu podołać ! pozdrawiam cieplutko :)
  22. No to czekamy na wieści ! mam nadzieję , że będą same dobre ! głaski dla dzielnej Misieńki :)
  23. Uff, to jakby pół kamienia z serca mi spadło ! a pół jeszcze siedzi... ale skoro wszystko poszło dobrze przy operacji, to i nadzieja jest, że i proces gojenia i wracania do zdrówka pójdzie równie dobrze ! kciuki nadal trzymam ! Aga,będzie dobrze :)
  24. Ależ pięknie wygląda Liderek :loveu: głaski dla niego nieustanne ! "czynsz"za listopad już posłany :)
  25. I ja trzymam mocno kciuki za Fenia ! i myślę o Was cały czas :) Będzie dobrze , trzymajcie się dzielnie !!!
×
×
  • Create New...