Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Maksiu, nie rób takich numerów !!! bo my tu padniemy wszystkie z nerwów ! do jutra już niedaleko, trzeba Maksia zaraz przebadać ! głaski dla dziadunia-nie wiedziałam ,że on aż taki wiekowy :)
  2.     mam tak samo ,pisałam do Admina w osobnym temacie , ale od 1 stycznia cisza-żadnej reakcji-mają nas w ..nosie !
  3. Piękna siwiutka buzia :) zawsze mnie rozczulają takie fotki ... mój Tofcio też już się robi starszym panem -ma ponad 11 lat a może i więcej -jak ten czas leci ... a co do leczenia to tez uważam , że trzeba zachować rozsądek i nie narażać starutkich psiaków na dodatkowe,często niepotrzebne cierpnienie ! zdrówka dla Zulki :)
  4.     Romka , doczekałaś się odpowiedzi lub naprawy ? bo ja nie ! głaski dla Lolka :)
  5. Piękny widok :) siwa buzia pogrążona w spokojnym śnie :) poszedł czynsz Liderkowy-przepraszam za małe opóźnienie !
  6. Jak zdrowie Zulki ? wychodzicie jakoś przy tej okropnej deszczowej pogodzie ? podrawiam :)
  7. właśnie, co to za zmiany u Misia ? i co p.doktor na to ? głaski nieustające dla naszego ulubieńca i życzenia zdrówka !
  8. Zaglądam do Was z życzeniami najlepszego na Nowy Rok :) a tu takie historie .. Biedna Balbinka się wycierpiała :( głaski specjalne dla niej ! a rachunek sąsiadce pod nos i niech płaci !
  9. Myślałam o jakimś bazarku dla Lolka ,ale niestety na Dogo od jakiegoś czasu działa mi tylko pisanie ! nie mam żadnych innych funkcji! u Was też tak jest ? pisałam do Admina ,ale cisza głucha , chyba to olewają ... głaski dla Lolka i zdrówka życzę mu jak zawsze :)
  10. Miło czytać dobre wieści o Loli :) a że głowa gorzej pracuje ? przecież Lola to juz raczej starsza pani, po tylu przejściach i chorobach... trzymaj sie Lolinko ! nadal mogę tylko pisać na dogo,żadne inne funkcje mi nie działają .pisałam do admina z 10 dni temu , ale głucha cisza -odechciewa się tej Dogomanii...
  11.     wiem, ale spokojnie można takie leki zażywać jeszcze 2-3 miesiące :)
  12. Czy nikt tu już nie zagląda ? szkoda ...
  13. W oczekiwaniu na nowe wieści od Smerfika przesyłam życzenia szczęśliwego i zdrowego roku 2015 :)
  14. U mnie też z dogo fatalnie, praktycznie tylko pisać mogę , a i to różnie bywa ! Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku dla Bajeczki i jej całej Rodzinki :)
  15. nieatualne
  16. Zdrówka w Nowym Roku dla Lolka i jego opiekunów :)
  17. Dobrego Nowego Roku Wam życzę i zdrowia , dużo zdrowia !!! trzymajcie się dziewczyny :) stale mi Wasz wątek ginie, bo mi nie działa śledzenie , echhh, to dogo mnie coraz bardziej zniechęca ...
  18. Zdrowia Loluniu w Nowym Roku , samego zdrowia życzymy :)
  19. Pięknie sobie spacerujecie po naszych okolicach :) pogoda dziś była fajna,ale właśnie ze względu na koszmarną ilość wysypanej soli wcale się z piesami oddalić od domu nie mogę ! wszędzie na chodnikach gruba warstwa żrącej soli-już nie wiem jak i którędy chodzić na spacery ! A na Nowy Rok życzymy Wam zdrowia i pieniędzy -jak to będzie, to i reszta dopisze :)
  20. Myślałam o kolejnym bazarku dla Loli ale ... od paru dni nie mam paska zadań nad odpowiedzią ,więc nic nie mogę zrobić -nie ma jak wstawić zdjęć,sformatować tekstu, nie ma emotek ,nie działa mi odpowiedź pod ostatnim postem tylko muszę przechodzić do "więcej wersji odpisywania" , przy cytowaniu wyłażą jakieś znaczki , masakra .Nie działa mi śledzenie tematu i rezygnacja ze śledzenia , wrrr... do kogo pisać ,doradźcie mi !
  21. Rodzysiu nasza maleńka ,to kolejne Święta bez Ciebie ... ale wspominamy jak zawsze wszystkie nasze zwierzaki, które już odeszły ... na pewno podglądasz nas z Psiego Nieba :)
  22. Wesołych ,zdrowych Świąt dla liderka , jego opiekunów i wszystkich tu zaglądajacych !
  23. Zdrowych i wesołych Świąt dla Maksia i jego opiekunów :)
  24. Spokojnych,zdrowych Świąt dla Misieńki i jej opiekunów !
×
×
  • Create New...