-
Posts
5136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska1
-
Maksiu, nie rób takich numerów !!! bo my tu padniemy wszystkie z nerwów ! do jutra już niedaleko, trzeba Maksia zaraz przebadać ! głaski dla dziadunia-nie wiedziałam ,że on aż taki wiekowy :)
-
Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".
Toska1 replied to maciaszek's topic in Administracja
mam tak samo ,pisałam do Admina w osobnym temacie , ale od 1 stycznia cisza-żadnej reakcji-mają nas w ..nosie ! -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Toska1 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Piękna siwiutka buzia :) zawsze mnie rozczulają takie fotki ... mój Tofcio też już się robi starszym panem -ma ponad 11 lat a może i więcej -jak ten czas leci ... a co do leczenia to tez uważam , że trzeba zachować rozsądek i nie narażać starutkich psiaków na dodatkowe,często niepotrzebne cierpnienie ! zdrówka dla Zulki :) -
Romka , doczekałaś się odpowiedzi lub naprawy ? bo ja nie ! głaski dla Lolka :)
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Toska1 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Jak zdrowie Zulki ? wychodzicie jakoś przy tej okropnej deszczowej pogodzie ? podrawiam :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
właśnie, co to za zmiany u Misia ? i co p.doktor na to ? głaski nieustające dla naszego ulubieńca i życzenia zdrówka ! -
Zaglądam do Was z życzeniami najlepszego na Nowy Rok :) a tu takie historie .. Biedna Balbinka się wycierpiała :( głaski specjalne dla niej ! a rachunek sąsiadce pod nos i niech płaci !
-
Myślałam o jakimś bazarku dla Lolka ,ale niestety na Dogo od jakiegoś czasu działa mi tylko pisanie ! nie mam żadnych innych funkcji! u Was też tak jest ? pisałam do Admina ,ale cisza głucha , chyba to olewają ... głaski dla Lolka i zdrówka życzę mu jak zawsze :)
-
Miło czytać dobre wieści o Loli :) a że głowa gorzej pracuje ? przecież Lola to juz raczej starsza pani, po tylu przejściach i chorobach... trzymaj sie Lolinko ! nadal mogę tylko pisać na dogo,żadne inne funkcje mi nie działają .pisałam do admina z 10 dni temu , ale głucha cisza -odechciewa się tej Dogomanii...
-
wiem, ale spokojnie można takie leki zażywać jeszcze 2-3 miesiące :)
-
Czy nikt tu już nie zagląda ? szkoda ...
-
LALKA teraz BAJKA już w swoim domku ze złotymi klamkami :)
Toska1 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
U mnie też z dogo fatalnie, praktycznie tylko pisać mogę , a i to różnie bywa ! Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku dla Bajeczki i jej całej Rodzinki :) -
Zdrówka w Nowym Roku dla Lolka i jego opiekunów :)
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
Toska1 replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Dobrego Nowego Roku Wam życzę i zdrowia , dużo zdrowia !!! trzymajcie się dziewczyny :) stale mi Wasz wątek ginie, bo mi nie działa śledzenie , echhh, to dogo mnie coraz bardziej zniechęca ... -
Zdrowia Loluniu w Nowym Roku , samego zdrowia życzymy :)
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Pięknie sobie spacerujecie po naszych okolicach :) pogoda dziś była fajna,ale właśnie ze względu na koszmarną ilość wysypanej soli wcale się z piesami oddalić od domu nie mogę ! wszędzie na chodnikach gruba warstwa żrącej soli-już nie wiem jak i którędy chodzić na spacery ! A na Nowy Rok życzymy Wam zdrowia i pieniędzy -jak to będzie, to i reszta dopisze :) -
Myślałam o kolejnym bazarku dla Loli ale ... od paru dni nie mam paska zadań nad odpowiedzią ,więc nic nie mogę zrobić -nie ma jak wstawić zdjęć,sformatować tekstu, nie ma emotek ,nie działa mi odpowiedź pod ostatnim postem tylko muszę przechodzić do "więcej wersji odpisywania" , przy cytowaniu wyłażą jakieś znaczki , masakra .Nie działa mi śledzenie tematu i rezygnacja ze śledzenia , wrrr... do kogo pisać ,doradźcie mi !
-
Zdrowych i wesołych Świąt dla Maksia i jego opiekunów :)
-
Spokojnych,zdrowych Świąt dla Misieńki i jej opiekunów !