Zaglądam do Misiaczka i widzę , że są problemy ze zdrówkiem ...
Misiu, trzymaj się dzielnie !
pędzę zaraz na bazarek :)
też bym jakiś dla Misia zrobiła, ale od tych zmian na Dogo w grudniu nic nie mam -paska zadań przy odpowiedzi, więc hmmm...upa blada , nic nie mogę ! wszystkiego próbowałam-nic nie pomaga,a pisanie do Administracji to jak wołanie na puszczy, zero reakcji !