Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Zaglądam do Was i zdrówka życzę ! jak Zulka ?
  2. Co tam słychać u naszego ulubieńca ? jak zdrówko ?
  3. Wesołych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych !!!
  4. Też sobie do Misia zaglądam i głaski mu przesyłam i zdrówka życzę :)
  5. Ależ ten czas leci ... ale dzielna i piękna Lola zawsze w mojej pamięci !
  6. Piękna i szczęśliwa Lilka :) piękne zdjęcia , aż serce rośnie na takie widoki :) głasków mnóstwo dla dziewczynki!
  7. Zaglądam i ja do Was i życzę ,by wyniki badań były jak najlepsze :) Głaski posyłam dla całego Twojego zwierzyńca ! i oczywiście wyglądam zdjęć !
  8. Ale Liderek nam serwuje niespodzianki.. bo przecież nie może być tak cały czas dobrze i dobrze :) najważniejsze , ze chłopak wraca do formy ! i pięknie się prezentuje na fotkach ! głaski dla Liderka , 11marca poszedł "czynsz" :)
  9. Zaglądam do Misiaczka i widzę , że są problemy ze zdrówkiem ... Misiu, trzymaj się dzielnie ! pędzę zaraz na bazarek :) też bym jakiś dla Misia zrobiła, ale od tych zmian na Dogo w grudniu nic nie mam -paska zadań przy odpowiedzi, więc hmmm...upa blada , nic nie mogę ! wszystkiego próbowałam-nic nie pomaga,a pisanie do Administracji to jak wołanie na puszczy, zero reakcji !
  10. Też Lolusia odwiedzam i jak zdrówko pytam :)
  11.     zagadzam się z Wami ! ileż można prosić o usunięcie usterek , czekać cierpliwie ?
  12. Smutna wiadomość... do zobaczenia Lolu,dzielna ,piękna Lolu , po tamtej stronie spotkamy się kiedyś ...
  13. nieaktualne
  14. Nam także było miło :) tak to już bywa z tymi spotkaniami-albo wcale długi czas albo hurtem :) A co do psiego spotkania -Norek olał moją pannę Pyśkolindę całkowicie , ba ,nawet najeżył się okropnie ;) pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce a nie za rok :)
  15.     trzeba się cieszyć każdym dobrym dniem :) pozdrawiam serdecznie :)
  16. Zaglądam do Liderka , o zdrówko pytam i mnóstwo głasków zostawiam :)
  17. Oj, powiało mi tu jakimś pesymizmem ... będzie dobrze :) gardziołko się w końcu wykuruje , siły wrócą i będziesz skakać po 3 schody :) a z okazji tych minionych urodzin ( to 18-stka była ? :)) wszystkiego najlepszego w każdej dziedzinie życia życzę ! no i mam nadzieję , że się nam uda niedługo spotkać choćby w przelocie :)
  18. Jak zdrówko Jotpeg ? mam nadzieję , że się już wykurowałaś :) i Miciuś i pan Norek cudni na fotkach jak zwykle ! głaski od ciotki Toski :)
  19. Niestety starość i ta ludzka i ta psia przynosi nam wiele dolegliwości... zdrówka życzę dla Zulci a Tobie mar.gajko wiele siły :)
  20. A miał Misio Usg brzuszka ? może warto zrobić ? głaski dla chłopaka !
  21. Tak smutno ... :( do widzenia Maksiu,kiedyś tam po drugiej stronie ...
  22. Maksiulku , dasz radę słoneczko kochane ! trzymamy kciuki !!!
  23. i ja zagladam :) jak Misio ?
  24. Zaglądam, zaglądam :) i kibicuję dzielnej Loli !!!
×
×
  • Create New...