Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Kąty Wrocławskie to woj.dolnąśląskie bardzo malutkie miasteczko. Wszyscy mają dostęp OLX na Dolnym Śląsku do tego ogłoszenia.Ja bym bardziej skłaniała się na Katowice.
  2. Aniu a co z tym guzkiem,nie napisałaś? Co wet mówił? W moim przekonaniu takie zmiany należy usuwać i to jak najszybciej,nie ma co czekać aż się guz będzie powiększał.Czym mniejsza ingerencja tym lepiej.Tym bardziej,że Miłka przebywa w domu i dojdzie w dobrych warunkach do siebie w ciągu 10 dni. Przed zabiegiem należy zrobić badanie krwi.
  3. Boguniu na razie może zostawimy na Opole bo nie jest bardzo oddalone od Wrocławia tylko podmień na lepsze zdjęcia jeżeli możesz. Tysiu,bez sensu jest robienie dwóch OLX na Wrocław jedynie ze zmianą dzielnicy.Proponuję Katowice(śląskie);Zielona Góra(lubuskie) zmienić. Ja wyróżnię.Zostaje do wyróżnienia Tysi ogłoszenie.Kto może pomóc.Czas goni. Już wyróżnione OLX-Poznań do 30.03.19.
  4. Mam nadzieję,że psiaczek dostanie pomoc w Lecznicy,opatrzą go,zbadają i koniecznie zaaplikują jakiś środek na pchły kleszcze i odrobaczenie bo to konieczne.
  5. Dobrze by było uporządkować pierwszą stronę tj.wkleić kwoty,które są wpłacone na Skarpetę Staruszków.One dalej będą wpływać w różnej formie a więc warto to uporządkować.Gdyby trafiła jakaś określona kwota do jakiegoś psiaczka to trzeba utworzyć normalny post rozliczeniowy aby wiadomo było ile Skarpeta ma pieniążków i jakiemu psiakowi pomogła i na jaki cel np.dopłata do hoteliku,na weta itd. Chodzi mi o to,że jeżeli ktoś by zaoferował jakiemuś psiakowi pomoc w postaci zaopiekowania się nim,wzięcia do hoteliku to by mógł liczyć w trudnej sytuacji finansowej na pomoc Skarpety Staruszków.
  6. Ten biedny psiak musi w schronie odpokutować kwarantannę 2 tygodnie,następny etap to kastracja i końcowy trafić na boksy ogólne.Nie wiem jak wygląda gdyby pies był zarezerwowany ale też trzeba czekać aż przejdzie zabieg i dopiero mogą go oddzielić.Nie może być długo zarezerwowany bo około 1 tygodnia.Tam są takie procedury.
  7. Kostki są kupione jak dla np.dogów ale przynajmniej dziewczynki będą miały zajęcie raczej na dłużej,chociaż widzę,że Majeczka już rozpracowała początek kości.Bardzo dobrze,że obie są zainteresowane takimi kosteczkami.Jednym słowem super.Są cudne,papużki nierozłączki.Jak to dobrze,że trafiły do jednego domku.Tyle nieszczęścia jest na dogo ale jak wchodzę na wątek Mai i Saruni to przez chwilę wtapiam się w ich szczęście oglądając filmiki i jestem też szczęśliwa.Tak sobie myślę,że tak nie wiele pomocy,zaangażowania z naszej strony a uratowało się dwa życia.
  8. Aniu,umieść linki do ogłoszeń na 1 stronie z prośbą o wyróżnienie.Jeżeli ktoś bedzie chciał pomóc to wejdzie na pierwszą stronę i będzie mógł wykupić wyróżnienie.Jest ciężko przewalać wątek i szukać linku do ogłoszeń.Jeszcze jest dobrze przy każdym linku napisać do kiedy jest ważne wyróżnienie.Jeszcze coś ogłoszenie zrobione przez b-b tak jak przeze mnie mają nasze maile.Ja sprawdzam codziennie czy nie ma zapytania o Miłkę ale jest cisza. Takie jest zainteresowanie? Od: dzisiaj Do: 20 mar Miłka-2-letnia cudna, spokojna sunia cze... podgląd edycja zakończ Promowane do 7 mar Statystyki Wyświetleń: 102 Tel: 1
  9. Dziękuję,potwierdzam-346zł jest na koncie Czesterka.
  10. Haniu to bardzo proszę popytaj o ceny i terminy.W moim przekonaniu trzeba wybrać jak najbliższy termin.Jeżeli dostanie cieczkę to termin sterylizacji się wtedy bardzo oddali.
  11. Nadeszła wpłata od naszej Nesiowatej 20,00zł.Ślicznie dziękuję.Dług maleje,cudownie.
  12. Chciałam tylko to napisać,że psiaki zwrócone z adopcji znajdują super domy o wiele lepsze niż w których wcześniej przebywały.I to ciekawe,że długo nie czekały na dom.
  13. Ja na wątku staruszków zadeklarowałam,że będę wspierać staruszki w miarę możliwości.W marcu postaram się prawdopodobnie wpłacić 50,00zł aby ich budżet rósł.Jednak nie mogę zadeklarować stałej deklaracji comiesięcznej.
  14. Są zwroty z adopcji i nie ma na to siły.Do końca nie sprawdzi się domu.Jeżeli faktycznie tak zachowuje się Holli to ewidentnie pokazuje,że jest jej źle w tym domu i w ten sposób demonstruje to.Miałyśmy osobiście też kilka przypadków a także na dogo,psiak poszedł do innego domu i do tej pory jest w nim a właściciele chwalą go sobie,wręcz są zakochani w nim. Holli znajdzie dom,trzeba ją już ogłaszać nie czekając na niedzielę i to z tym tekstem ,który ma.Ogłoszenia można wznowić.
  15. Przypadkowo natknęłam się na wątek Henia no i wróciły natychmiast wspomnienia mojej tymczasi Sawany.Popłakałam sobie.Sawania była bardzo wyglądem podobna do Henia. Wpłacę chociaż 20zł jednorazowej deklaracji.Proszę o dane do przelewu.
  16. Już znalazłam Fentanyl.Jest to lek o silnym działaniu przeciwbólowym.Maluchy na nim były cały czas do momentu aż poczuły się lepiej.
  17. Nasze szczeniaczki na ból dostawały bardzo silny lek przeciwbólowy,100 razy silniejszy od morfiny,zapomniałam jak się nazywa,trzeba przewertować wątek.
  18. Raczej na wątku staruszków bo tam chyba jest post rozliczeniowy i wstawione psiaki na pierwszą stronę.
  19. Nadeszła deklaracja jednorazowa od Tianku - 20,00zł. Bardzo,bardzo dziękuję.Minus się zmniejszył.
×
×
  • Create New...