Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Helcia to bardzo wytrwała panienka.My Mikiusia musimy co jakiś czas przenosić do plecaczka bo położy się i koniec by było wędrowania.Zdjęcia można wstawić poprzez: Zapodaj. (wstaw zdjęcia na forum) wybierz plik/pliki zaznacz 500X500 Kliknij w Zapodaj! Skopiuj adres URL i wklej w post.
  2. A nie można Kolii zmienić obroży z naszych (bo ta ciemna z klamrą metalową nie jest nasza) na np.czerwoną.Kilka przekazałam,chyba jeszcze są.Następna tura czeka na przekazanie. Czy Kolia ma matową sierść,jeżeli tak to trzeba jej wdrążyć Olekardin.
  3. Szkoda,że Fado zaraz nie zostały założone szelki,one by w jakimś stopniu uprościły wychodzenie,przytrzymanie itd. Faktycznie z przymocowaniem miski do ściany to bardzo dobry pomysł z tym,że ściana by musiała być zabezpieczona jakimś plastikiem czy płytą zmywalną,którą można utrzymać w czystości.Uchwyty są różnego rodzaju mocowanie do drewna,do betonu. Jeżeli chodzi o Lecznicę to nie dziwię się,że stan zdrowia Fado jest taki jaki jest bo było tylko zlecenie przechowania go kilka dni.Jedzenie było podane prawdopodobnie przez osobę,która nie była powiadomiona,że Fado np.dzisiaj jedzie.
  4. To trzeba kupować karmę,którą Frezja chętnie zjada.
  5. Poker na razie termin jest nieznany.Jak zorientowałam się to w tej chwili nie ma już psiaków w Izbicy chyba.Twoja sunia i Emi(jasna) i dwie są zabrane do DT i tam czekają na dom( i Twoja i Emi nasza na transport).Mini jest w DT-Karmelki. Wciąż mi chodzi po głowie myśl,czy warto transportować trzy psiaki do Nowej Soli i tam szukać im domu? Czy nie lepiej na miejscu porobić ładne zdjęcia je ogłaszać.Wszystkie psiaki w zasadzie mają DT są bezpieczne.A np.my zaopiekować się jakimiś innymi psiakami z Zamościa ze schronu.To jest tylko taki wolny temat oczywiście do przedyskutowania.
  6. Eluniu,spokojnie poczekajmy na opis od Jaaga i wtedy będziemy coś medytować radzić.Trzeba koniecznie wyleczyć uszy to też jest bardzo ważna sprawa i priorytetowa w przypadku zachowania psa.
  7. Jutro,pojutrze coś będzie więcej wiadomo o Fado jak trafi do Jaagi.W tej klatce autentycznie zdjęcia powalają i można sobie wymyślać choroby.Fado musi być na wolnej przestrzeni i wtedy można go będzie poobserwować.Co tu dużo pisać Fado jest zamknięty w klatce,ma ograniczony ruch,nie wiadomo czy wychodzi na spacery,czy ma więcej ruchu niż ta klatka.W schronie miał więcej przestrzeni i był do niej przyzwyczajony. Te zdjęcia są przygotowane typowo pod wizytę,nawet nie za bardzo widzę w tej misce wodę.Widać,że Fado dosłownie jakby przed chwilą był wsadzony do czystej,uporządkowanej klatki. Ja czekam na informacje od Jaagi.
  8. Tak jest wpłata tylko jeszcze nie wpisałam tu.Nadeszła 27.03.19.Ślicznie dziękuję.
  9. Tak, cudna zmiana.Prawie nie poznałam pięknoty. Sisi/Boni. To dzięki AbiAbija i Bgra teraz pięknotka jest szczęśliwa i taka zadbana.
  10. I u mnie też,siedzę przed kompem i normalnie ryczę ze wzruszenia.P.Agata doprowadziła do tego.O!
  11. Być może wreszcie ktoś poruszył problem ślepaczków i przystali na to aby były oddzielone.Myślałam o tym wydzielonym terenie z budami tylko tam nie wiem jak psiaki wytrzymują zimę.Hangar jest zamykany na noc i chyba tam w miarę jest cieplej zakładając,że tam są budy postawione.Natomiast tu jest wolna przestrzeń. Asiu a tam w dali widać budy,czy tam są też jakieś psy?
  12. Wpłaciłam zaliczkę za pobyt Kolii w hoteliku za III - 372,00zł.
  13. Ja w swoim aparacie mam umieszczony przycisk z boku z oznaczeniem tulipana ale każdy aparat ma inne oznaczenia.Jeżeli nie ma przycisku na zewnątrz to może jest w pokrętle do ustawiania opcji a jeżeli nie to trzeba przewalić w meni i raczej szukać w ustawieniach.Nie masz instrukcji do aparatu? Jeżeli nie masz to wpisz nazwę aparatu w gogle i poszukaj instrukcji,powinna być.
  14. Aniu,wszelkie druki,pisma trzeba aparat nastawić na micro jak masz taką opcję. Napisz tu jaka kwota jest na paragonie i tyle.
  15. Popatrzcie na Maję i Sarę jakie teraz są przepiękne.Sierść staje się normalną taka jaka powinna być u pudli już bez przebarwień brązowych.
  16. Aleś jak widać ma sporo ruchu,spacerków.Fajnie.Widać,że wciąż obserwuje człowieka aby mu nie wsiąknął z oczu.Cudny ten nasz Aleś jest.
  17. To dobrze,że Kolia umówiona.Teraz trzeba trzymać kciuki aby do 5-ego nie dostała cieczki. Dziękuję Haniu.
×
×
  • Create New...