Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Całe szczęście,że Fabia została zabrana ze schronu i co najważniejsze trafi dzisiaj do weta.To jest w tym wszystkim najistotniejsze bo autentycznie potrzebuje pomocy na cito.A ten tłuszczak to może być przepuklina,czy coś innego?
  2. Fabia powinna wylegiwać się na kanapach a nie wylądować w schronie.Masakra.Cudna jest.Może by się udało poprosić Anecik o wykąpanie suni,ona jest malutka.A na oczko nic nie dostała,jakiś kropelek czy maści np.neomecyny? Agnieszko,przelew poszedł.Przelałam 50,00zł. WedługTwojej woli może być rozpisane na 5-miesięcy po 10,00zł albo jednorazowa.Jak wolisz.
  3. Bardzo dziękuję.Kwota 504,32zł jest naniesiona w poście rozliczeniowym.
  4. I ja przybiegłam do Fabii.Proszę o nr.konta coś wpłacę dla suni.Może nie trzeba jej obcinać a kikou by mogła ją tylko wykąpać.Wydaje mi się,że sunia nie jest zadredzona a pieniążki przeznaczyć na weta czy inne potrzeby.
  5. Wiem ale trzeba mieć nadzieję bo inaczej by się w tym kierunku nie robiło.Marzy mi się aby psiaki były na wolności bez bud,boksów.miały te kilka lat zupełnej swobody.
  6. Ja mam taką nadzieję,że wyróżnianie pomoże i także Maxowi.One tak już długo czekają na dom.
  7. Tak sobie myślę,czy aby tych paluszków nie za dużo szama Gracja?Ona chyba bardzo utyła.Cudna jest.
  8. Cudny jest.Nie rozumiem co Aleks robił w schronie taki fajny psiak o wspaniałym charakterze.Tak jak napisano w opisie,że ma coś z PONa i raczej się zgadza.PONy są fantastycznymi psiakami.
  9. A może być także sznupkiem.Sznaucer też tak wygląda jak zarośnie.
  10. Ja wciąż wyróżniam to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html Podejrzewam,że robiła Tola i zmienia co jakiś czas miasta.Teraz jest na Opole.
  11. U mnie taki tekst idzie z tym,że nie wiem czy warto ogłaszać Toffika bo wygląda na to,że nie jest do adopcji bo jest nadal agresorem. Toffi 5-letni,radosny, przepiękny piesek o dłuższej sierści poszukuje pilnie domku. Toffika życie nie oszczędzało,przechodził z rąk do rąk,nawet był przetrzymywany w komórce. Radził sobie w swoim świecie tak jak umiał, broni swoich zabaweczek i miski.W obronie tych dwóch rzeczy gdy mu się zabiera potrafi ugryźć.A tak niewiele potrzeba aby to zachowanie wyprostować,zniwelować dając mu kilka lekcji u behawiorysty albo być odpowiedzialnym przewodnikiem,który nim odpowiednio pokieruje.Toffi ładnie chodzi na smyczy,zachowuje czystość w domu.Bardzo dobrze zachowuje się w samochodzie.Toffi lubi inne psy,kurki ale kotków nie toleruje,goni je .Preferowany dom z jedną osobą-kobietą,ponieważ mężczyzn nie toleruje,rzuca się do nóg.Dom wskazany bez dzieci.Toffi jest wykastrowany i posiada szczepienia oraz książeczkę.W tej chwili przebywa w Hoteliku u szkoleniowca.Pokochaj Toffika.Daj mu dom i to co najważniejsze,opiekę i miłość.Więcej informacji o Toffiku można uzyskać pod podanym nr.tel. w ogłoszeniu.
  12. Potwierdzam kwotę 80,00zł,która wpłynęła z tego bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349403-rozliczamy-rzuć-beretem-na-transport-dla-zamojskich-szczeniaczków-do-1402-godz-2000/?tab=comments#comment-17426654 Havanko,z całego serca dziękujemy.
  13. Otrzymałyśmy pomoc w postaci wpłaty 30.00zł od P.Agaty.Przeznaczyłyśmy tą kwotę na potrzeby naszej podopiecznej Kolii z tego wątku. https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/?page=9 P.Agato ślicznie dziękujemy.
  14. Nadeszła wpłata 30,00zł od P.Agaty od Aleksa.Ślicznie dziękuję. https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu/?tab=comments#comment-17366593
  15. Nadeszła stała deklaracja od b-b za III.Ślicznie dziękuję. Czy Czesio nie potrzebuje już karmy?Była zamawiana w grudniu.
  16. Ja ogłaszam Toffika od początku jak tylko został zabrany do hoteliku.Obserwowane a także pobrane tel.są imponujące.Nawet gdyby 1/2 z tego wybrać to Toffik by miał dom.W ogłoszeniu jest opisany charakter Toffika i to,że pies nie jest dla przeciętnego adoptującego.Nie wiem może były stawiane za wysokie wymogi wobec chętnych. Od: 27 lut Do: 31 mar Toffi - śliczny,mały piesek szuka domu. podgląd edycja zakończ Za darmo Wyróżnij Statystyki Wyświetleń: 5560 Tel: 62 Obserwuje: 56
  17. Ja sądzę,że tylko w grę wchodzi kenel,transporterek i tak jak Poker napisała wniesienie w nim do gabinetu Fado i zabranie z gabinetu na takiej samej zasadzie.Także trzeba pamiętać o podkładach,wodzie, dokumentach, opisie z poprzedniej wizyty. Ja kiedyś częstym byłam klientem na Klinikach we Wrocławiu i tak było,że wizyta była umawiana telefonicznie i byłam przyjmowana zaraz po pacjencie.Było wiadomo,że jestem z Polkowic przyjezdna.W poczekalni było zapytanie:czy państwo z Polkowic już są? To mi się bardzo podobało.
×
×
  • Create New...