Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Elu,bardzo wątpliwe jest,że Fado zna ludzki głos.W schronie od wielu lat nie ma wolontariatu,jest dwóch pracowników na zmianę,którzy nakładają jedzenie (chyba do misek) i leją szlaufem beton.Wątpię czy który cokolwiek mówi do psów.Wykonują swoją szybko robotę i zmykają do domu.W moim przekonaniu dopiero teraz Fado u Jaagi poznaje głos ludzki i inne traktowanie przez człowieka.Te wszystkie psiaki tam żyją w swoim zamkniętym świecie.Dlatego jest tak ważne aby te psy stamtąd zabierać i dać im namiastkę chociaż przez kilka lat prawdziwego normalnego życia.
  2. Sądzę,że tak i szybko pójdzie do adopcji.Długo w schronie nie posiedzi.
  3. Fajnie,że już pomalutku wracasz do normalności.Dbaj o siebie bo jesteś potrzebna swoim psiakom.Zdrowie jest najważniejsze.Pozdrawiam serdecznie.
  4. Też tak sądzę.Wszystkim oczy się pocą.Bo przecież przeważnie jesteśmy rodziną na dogo płaczków. Fado,cudny,kochany psiak.Po tylu latach poczuć zapach trawy to jest piękne i bardzo wzruszające.
  5. Poker to na razie gratis.Wyróżnienie jest na tydzień.Jeżeli będziemy wykupywać na miesiąc za 17,81zł to wtedy będziemy myśleć jak to podzielić aby było sprawiedliwie.
  6. Z bazarku powinno wystarczyć kasy i chyba jeszcze zostanie ale zapewne wypowie się Havanka. To będzie rozliczenie między Havanka a szafirka. Na pierwszej stronie wątku jest podany koszt hotelikowania tj.10zł/doba bez karmy.Karmę zapłaci Fundacja ZEA albo już zapłaciła.(Hania wyśle fakturę do Fundacji ZEA).Jeszcze ZEA opłaci ostatnie szczepienie suczek ma to być za tydzień Ja rozliczam się z Hanią z góry za dany miesiąc wpisując w tytule zaliczka za pobyt np.Emi za np.III-nick.Wysyłania do mnie rachunku nie potrzebuję,ponieważ opłaty umieszczam w poście rozliczeniowym i nie rozliczam się osobiście. Za Emi i tak samo za Kamę to 24x10,00zł=240,00zł za pobyt za III. Wiem też,że dziewczyny płacą z dołu. Wyróżniłam ogłoszenie OLX zrobione przez Tolę dla Kamusi na razie na tydzień za 4,49zł.Później zobaczymy.Jest ważne do 16.03.19 https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html Dwupaki też są już wyróżnione od nas ogłoszenia. W ogłoszeniach jest podany kontakt na Hanię,jeżeli wolisz to może być na Ciebie tylko musisz podać dziewczynom nr.tel.aby zmieniły.Jeżeli nie to potrzebny jest Hani Twój nr.tel do przekazania kontaktu do Ciebie. My osobiście wolimy taki układ ponieważ mamy dodatkową opinię Hani.Hania po ocenie domku podaje kontakt zainteresowanych do Bogusi,następnie Bogusia kontaktuje się z zainteresowanymi i w końcowej fazie decyduje czy to jest ten DS.
  7. Być może piszę głupoty ale yorków nie podjęłam bym się wydawać.To dopiero są charakterne psiaki.
  8. A może podmieniać zdjęcia i inny tekst wstawić.To,że Kasia kiedyś zachowywała się tak to nie oznacza,ze do tej pory tak się zachowuje tj.lęk separacyjny itd.Może gdyby trafiła do domu z ogrodem to by było inne jej zachowanie w tej chwili.Opieramy się na wcześniejszym zachowaniu wciąż a przecież ono mogło się zmienić. To jest przepiękny,nietuzinkowy pies dlatego dziwi mnie,że tyle czasu siedzi w hoteliku i praktycznie marnuje się.
  9. Nie koniecznie do Warszawy,tylko na trasę,zawsze to by były mniejsze koszty. Kiedyś przy konwersacji odnośnie adopcji usłyszałam,że koszt transportu przewyższa zakup psa z hodowli.Odpisałam,że raczej z pseudohodowli.No ale mieli rację bo ogólnie transport jest drogi.
  10. Wczoraj wieczorem z OLX na Wrocław odczytałam 3 zapytania o Kolię.Odesłałam zapytujących do Hani. Jedno było takie,czy Kolia dobrze znosi jazdę samochodem.No tego akurat nie wiem,być może Hania wie.Wynika z tego,że ludzie dużo podróżują i chcieliby zaadoptować psiaka bez choroby lokomocyjnej.
  11. A gdzie zabieracie Toffika i kiedy?
  12. Rozliczyłam pobyt Emi w Hoteliku za III.24x10,00zł=240,00zł. Po Mai i Sarze pozostała kwota 500,00zł u Hani.Z tej kwoty odjęłam 240,00zł. https://www.dogomania.com/forum/topic/348843-sara-i-maja-dwie-pudlowate-sunie-w-schronisku081218-w-hotelikujuż-od-030219-w-swoim-domku-w-stargardzie-szczecińskim/ U Hani pozostaje jeszcze kwota 260,00zł.
  13. Przelew zrobiony.Pozdrawiam serdecznie.
  14. Poproszę o dane do przelewu.Wpłacę 20,00zł.na potrzeby Bostonka.
  15. Szafirek już w drodze do domu.Emi i Kama jechały w jednej klatce ale miejsca miały sporo.One są małe a Emi to taki mikronek.Kami jest bardzo ładna,ma wyraziste znaczenia koloru natomiast Emi jest jasna,blada.Obie wymęczone podróżą i raczej bardzo głodne.Kami się śliniła prawdopodobnie z głodu,widać na zdjęciu ale nie wymiotowała.Wodę piła Emi natomiast Kamusia nie chciała.Poprosiłam szafirka aby jak najszybciej je nakarmili.Tylko jedno zdjęcie wyszło,reszta jest przyciemniona bo zrobiło się momentalnie szaro.Nie podeszły do ręki.Maluszki przebyły ogromną trasę ale to już mam nadzieję,że ostatnia ich taka długa męcząca trasa. Przyjechały wraz z książeczkami i wyprawką w postaci szeleczek i obróżek. Wstawię jedno zdjęcie na którym w miarę widać maluszki.
×
×
  • Create New...