-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Ogłoszenie OLX na Wrocław-wyróżnione do 04.04.19. https://www.olx.pl/oferta/dopisz-slicznej-kolii-szczesliwe-zakonczenie-CID103-IDyW7bO.html Dopisz ślicznej Kolii szczęśliwe zakończenie. Kolia to śliczna czarnulka, jest przemiłą, łagodną suczką. Ma dopiero 2 lata. Nie jest już rozbrykanym szczeniakiem, nie niszczy i zachowuje czystość w domu. Ładnie chodzi na smyczy. Mimo, że człowiek był powodem jej cierpienia, wciąż jest w niego wpatrzona i darzy go ogromnym zaufaniem. Lubi dzieci a w stosunku do psów, kotów, nie wykazuje żadnej agresji. Kolia waży 14kg,w kłębie ma 35cm. Jej dużym atutem jest piękna,dłuższa sierść. Jest wysterylizowana i posiada pełny pakiet szczepień oraz czip. Teraz czeka na opiekuna w Hoteliku, w Nowej Soli (woj.lubuskie).Mamy nadzieję, że przyszłość będzie dla Kolii łaskawa i Kolia znajdzie swoje miejsce na ziemi u boku człowieka.Więcej informacji dotyczących ślicznej Kolii, można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu.Kontakt:Hania (w godz.10-18)
-
Teraz weszłam na wątek aby podziękować P.Joli od Destino/Joszki za wpłatę 30zł,która nadeszła 04.03.19. i zobaczyłam zdjęcia Joszki.Joszko rozkwita.Cudna,przesympatyczna rodzina i cudny Joszko. P.Jolu,stokrotne dzięki. Te pieniążki zostały przekazane na pomoc dla naszej podopiecznej Kolii z Radys. http://:https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/?tab=comments#comment-17432861
-
Na szczęście maluszek miał gdzie wrócić.Sądzę,że znajdzie domek i to domek z bajki.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Fado wiele przeszedł w ostatnim czasie,świeże rany,transport do Lecznicy,tam pobyt,transport w następne nowe miejsce.To tak ogólnikowo.Nie zapominajmy,że Fado jest psem kalekim a to też ma ogromne znaczenie.Tak jak rozi napisała,dla Fado potrzebny jest czas i poznanie stałego miejsca.Przede wszystkim dobrze by było do niego mówić. Pamiętam jak dziś,gdy przywiozłam do domu Sawanę.Sawana usadowiła się w oddali pokoju i obserwowała nasz każdy ruch,myśmy nie podchodzili do niej,czekaliśmy aż się ruszy i podejdzie do nas,nie podeszła,poszła na górę do sypialni.Dopiero późnym wieczorem nie wytrzymała,przyszła pooglądać nas i powąchać.Od tego momentu zaczęła zachowywać się z dnia na dzień normalnie.Ja tylko opisałam taki malutki skrawek zachowań psów a zachowania naprawdę są różne. Jeżeli chodzi o Fado to trzeba go skłonić do wejścia do kontenerka poprzez jedzenie ale bardzo zapachowe aby go przewieźć do Lecznicy.W Lecznicach mają różnego typu kagańce,że z tym nie powinno być problemu.Może w Lecznicy uda się mu założyć szelki. -
A może przez tą kaszę zakupioną przez Panią bo przecież szkoda wyrzucić.Już nie wiem co o tym myśleć.Milka nie może cały czas być na diecie to znaczy głodzona bo i tak bardzo schudła,ma boki zapadnięte,w schronie na zdjęciach wyglądała pięknie,sierść się błyszczała była radosna,uśmiechnięta.Coś ewidentnie jest nie tak.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Czy Kenya jest jakoś zdiagnozowana odnośnie łapek?Co się z nimi dzieje? Gryzie kolana i biodra jest to bardzo niepokojące. -
W moim odczuciu Pysio wyprowadził się sobie ze względu na przybyłe nowe psy.Tak niekiedy reagują psiaki pokazując swoje niezadowolenie.Jeżeli dzisiaj nie wrócił to autentycznie jest tragedia. Czy w okolicy Kasi mieszka jakaś dobra osoba,która by mogła pomóc Kasi w rozwożeniu ulotek? Jeszcze trzeba te ulotki zrobić,same się nie zrobią.Czy jest możliwość stworzenia grupy poszukiwawczej? Z Lubania Śl. jest teresaa118.Może jeszcze ktoś jest z Gryfowa Śl.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też polecam te szeleczki.Taśma nadzwyczaj jest bardzo miękka,lejąca,w sobie delikatna.Tym sposobem szycia nie są grube,twarde.W przypadku psiaka strachliwego,który nigdy nie miał na sobie szelek to super sprawa do nauki chodzenia w szelkach.Także tego typu są obroże zapinane na zatrzask plastikowy,nie na sprzączkę metalową,która razi i w zależności od pogody ziębi a tym samym jest odczuwalna dla psa. -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
Anula replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia trzeba mieć w folderze albo na pulpicie aby można korzystać z Zapodaj.Też można wstawiać przy pomocy fotosik. Mam nadzieję,że dogo dojdzie do normy i będzie można zdjęcia wstawiać normalnie. Jeszcze taka bardzo ważna rada.Pekinki mają krótkie kufy w związku z tym problem z oddychaniem i krótkie łapki, szczególnie latem jak jest ciepło to się przegrzewają (ból głowy,wymioty,udar).Przy wędrówkach trzeba uważać na przegrzanie.Mieliśmy raz taki przypadek,psa udało się odratować.Od tej pory jesteśmy bardzo czujni.Stąd ten plecak.W zimę też plecak przy głębokim śniegu.