Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. A może zainteresowanym wcześniej adopcją zaproponować DT dla Toffika.Może to by było jakieś rozwiązanie.
  2. Zapewne jedzenie tylko mokrego jest spowodowane ząbkami,być może dochodzi jakiś stan zapalny dziąseł. A kiedy planowana jest wizyta u weta?
  3. O! Nasza cudna Kolia ma pod brzusiem ogonek.Mam nadzieję,że Radysy już zapomniała i nie myśli o tym,że wraca tam skąd przyjechała. A to zdjęcie rozwaliło mnie,jak ona patrzy biedna. Kolia jest porządnie zabezpieczona,kontenerek super.Teraz tylko trzeba trzymać za bezpieczną jazdę i oczekiwać wiadomości od p.Konrada i ze swojego domku.
  4. Teraz skontaktowałam się z Bogusik.Ogarniamy dwie sunie na ile to jest możliwe.W ogłoszeniach jest podany kontakt na Hanię.Hania będzie kontaktowała się z Tobą gdyby zadzwonił jakiś sensowny telefon.A Ty już będziesz decydować na tak lub nie i podejmiesz decyzję.Wcześniej napisałam,że możesz zmienić kontakt tylko na siebie w ogłoszeniach ale trzeba powiadomić ogłaszających i podać im Twój nr.tel.Oczywiście gdyby trafił się domek we Wrocławiu to będziemy prosić Ciebie o wizytę.Hania nie zawiadamia o wszystkich tel.bo gro w jej ocenie jest beznadziejne.Gro dzwoniących jest w typie "szczeniaczek dla dzieci jako prezent" Sądzę,że tak jest najlepiej i najprościej.Ja dalej zajmuję się ogłoszeniami.Kamusia ma ogłoszenia wyróżnione na Wroclaw,Poznań,Katowice i teraz doszło na Opole po Kolii.I jeszcze dwupak oprócz Opola.Pierwsze szczepienie było 12.03.19 i zostało opłacone przez Fundację ZEA (rozliczenie między szafirką a ZEA.Za drugie jeżeli będzie to trzeba opłacić.Hania wstawi rachunek.
  5. Bogduniu ja już zgłupiałam.Czy to ogłoszenie jest podmienione z Kolii?Czy jest wyróżnione? Mam link tylko do dwupaku. To w takim razie poproszę Havankę o zmianę na Opole.
  6. Kolia na dzień dzisiejszy jedzie do mieszkania w bloku.W planach bliskich jest przeprowadzka do domku jednorodzinnego.Z rozmowy wynika,że rezydent jest bardzo przyjazny do zwierząt i ludzi ale to może być różnie.Ja bym osobiście też proponowała zapoznanie przed blokiem,spacer z dwoma psami po trawce,dwoje ludzi i powrót razem do domu.To jest najbezpieczniejsze zapoznanie na neutralnym terenie.Miałam tymczasiki i tak zawsze wprowadzałam obcego psa do domu i było okey.Może TZ pani pomoże?To by było najlepsze rozwiązanie.
  7. Nadeszła wpłata od Poker za ogłoszenia Kamusi 18.03.19 - 15,71zł.Dziękuję. Poprosiłam Havankę na pw o zmianę ogłoszenia Kamy z Wrocławia na Poznań.Kamusia ma dwa ogłoszenia na Wrocław,szkoda powielać tym bardziej,że są wyróżnione.
  8. Tak myślę,że Fado denerwuje ciągnąca się za nim smycz,chce się tego balastu pozbyć.No ale cóż innego sposobu nie ma.Trzeba kupić kilka smyczy innego wyjścia nie ma.A metalowa autentycznie może zahaczać się o trawę,krzaki.
  9. Dzięki Haniu za wiadomość bo martwiłam się co się dzieje z wynikiem tyle czasu.
  10. To właśnie na tego dodatkowego były wpisane te deklaracje jednorazowe do momentu znalezienia jednemu domu.Tylko Mimi została przy życiu z tej trójki.Mimi pozostała w DT-Karmelki i będzie czekać tam na domek a myśmy zaoferowały pomoc Emi z Lecznicy w Izbicy aby Fundacja Zea nie płaciła za pobyt bo i tak już miała spore koszty w związku z leczeniem.Natomiast Poker wzięła pod opiekę Kamusię.Tym sposobem wszystkie szczeniaczki wybyły z Lecznicy.
  11. Metalu nie powinien pies gryźć,szmacianą tak i to się dość często zdarza.W naszym przypadku to pomogło w hoteliku.Później już psiak chodził na normalnej i nie było powrotu gryzienia.
  12. Tola,zabieramy pekinka do szafirki.Hania powiadomiona tylko teraz koniecznie trzeba intensywnie szukać transportu.Szkoda,że nie da się go gdzieś przetrzymać w domu bo trzeba go obciąć i wykąpać.W tej masie kołtunów są także jaja pcheł.Nie wiem czy by po obcięciu i wykąpaniu wystarczyło mu grube zimowe ubranko jak jest w kojcu?Być może się przeziębić.
  13. Dzisiaj mam same dobre wiadomości.Ogromnie cieszę się,że Fado jednak zostanie u Jaagi.Będzie super zaopiekowany.Za jakiś czas być może Jaaga będzie mogła założyć Fado kaganiec i jeździć z nim do najbliższego weta na czyszczenie uszów,to by rozwiązało problem chorych uszów a przecież wiecznie nie będą chore. Kamień z serca mi spadł. Jaaga ja też dziękuję za decyzję.Jesteś Kochana. Zapewne smycze takie są w internetowych sklepach albo w zoologicznych.Myśmy też miały problem z jednym pożeraczem smyczy.Zakupiłyśmy metalową,łańcuszkową cienką i zakończył się problem.Może w przypadku Fado by się też sprawdziła? Gdyby nie to w ostateczności zszyć dwie grube do kupy.
  14. Bogusik,Kocham Cię za to i nie tylko.A ja się już zamartwiałam.Napisałam na transportowym także o transport z nikłą nadzieją. Kolię trzeba dobrze zabezpieczyć przed wsadzeniem jej do samochodu,adresówka koniecznie,szelki,obroża,smycz.Nie wiem czy będzie jechała w kontenerku bo jak nie to koniecznie na postoju najpierw smycz w rękę a później otwieranie drzwi.Dobrze by było Kolię jeszcze dodatkową drugą smyczą przywiązać do górnej rączki w samochodzie.
  15. Dziękuję.Pw wysłalam 3 godziny temu ja je mam w skrzynce.To był prowadzony dialog,tytuł ubranko.W każdym razie wkleiłam tu na wątek.Ważne,że jest ogłoszenie wznowione Kamy jako Lora.
  16. Tak Bogduniu.Takie pw napisałam: Bogduniu czy zlikwidowałaś ogłoszenie Kolii OLX na Katowice?Ono było wyróżnione do 04.04.19.Jak kliknęłam na link to jest archiwalne.Czy dało by się odwiesić i wstawić Kamę na Poznań. https://www.olx.pl/oferta/kolinka-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html https://www.olx.pl/oferta/5-miesieczna-kami-o-oryginalnym-umaszczeniu-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDyXkTr.html Pozdrawiam Ania
×
×
  • Create New...