Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Witaj Mysiu ;) ... śliczne psiaki, szczęśłiwe szaleją w plenerze :)
  2. Dziękuję za zaproszenie ... nie mam jak pomóc , ale podniosę chłopaka, może jeszcze ktoś go zobaczy :)
  3. :) ... mądra dziewczynka ;)
  4. Wspaniały dzień szykuje się dziewczynkom :) ... prosimy o fotki ze spcerku ;)
  5. Odwiedzam Rysia i trzymam kciuki :)
  6. Odwiedzam i bardzo się cieszę z jej postępów :)
  7. Odwiedzam kruszynkę :) ... Tosieńka Basi Z. też cudna i jaka elegantka :)
  8. Aaaaaale zmiany u Przystojniaka ... super, teraz domek coraz bliżej :)
  9. Odwiedzam sunię, jak się czuje po sterylce? ... czy wraca do schroniska, czy idzie gdzieś do DT? [SIZE=1] Też mam taką śpiewaczkę tymczaskę Dosię i też przed tygodniem miała sterlkę, już jest ok. [/SIZE]
  10. Odwiedzam sunię ... może kto ją zauważy.
  11. Dzielny Pudliszonek, teraz tylko żeby mu tak już zostało ....... ;)
  12. Odwiedzam pudelki ... jak fajnie, same dobre wiadomości :)
  13. [quote name='malagos'](...)Przez weekend przetestujemy zostawanie w domu i zachowanie czystości :cool3:[/QUOTE] Już połowa weekendu za nami, ciekawe, jak idzie nauka ? ;) :p
  14. Norel - jesteś wspaniała , najdzielniejsza ... banał, ale prawdziwy ;) ... trzymam kciuki za dalszą rehabilitację i całkowity powrót do zdrowia ... jesteśmy z Tobą i wspieramy na odległość !!!!!! ... bardzo kibicowałam Sojce, mam na tymczasie bardzo podobną , niemal bliźniaczą Lenkę i miałam nadzieję, że obie znajdą domki, obie były cały czas ogłaszane i ... nic. Widać jeszcze nie nadszedł ich czas na przeprowadzkę ;)
  15. [quote name='snuszkak']ale on teraz to taki mało psi, zupełnie jak sunia ;p[/QUOTE] Tylko czy mój pies (z avatarka) też tak sądzi ? ......... ;) :D ... a tak serio, jeśli chodzi o męskie hormony, to one chyba ok. pół roku pa kastracji zanikają.
  16. To super wiadomość :) ... zwykle na wsi jest łatwiej, wiem coś o tym ;) ... psiak jest dłużej na dworzu, w mieście 3 razy i koniec, a tu może wychodzć nawet 15 razy ;)
  17. Zdjęcia świetne ... ale w oczach lęk, na szczęście to minie, mam nadzieję.
  18. [quote name='Borówka16']Całkiem w lesie :placz:[/QUOTE] .... najgorsza jest bezsilność, nie mam pomysłu .... :placz:
  19. Może oczy ma takie z powodu stresu ... no i miejsca, w którym biedak się znalazł.
  20. [quote name='snuszkak']Popkins został dziś zaszczepiony :)[/QUOTE] To bardzo dobrze, teraz 2 tygodnie będzie troszkę mniej odporny ... oby szybko znalazł cudowny domek. Ech, gdyby był suczką, to chyba bym go capnęła, jest cuuudny ;) :)
  21. [quote name='Borówka16']Dwa w domkach , reszta na ulicy , a właściwie w lesie :(:(:([/QUOTE] ... oj, niedobrze ... zima idzie :( ....... one całkiem w lesie, czy na jakiejś posesji?
  22. Podobna do naszej Dosi hrabianki ;) Nikt nie odwiedza zamojskiej Molly w DS ??? ... na poprzedniej stronie wstawiłam link :)
  23. Soniu wstaw jakieś fotki Patysi ... jak będziesz już je miała ;) ... zapraszam do Mollinki, są nowe wieści :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192919-ZAMOŚĆ-MOLLY-ma-DOMEK-STAŁY-Polly-swój-wątek/page76[/URL]
×
×
  • Create New...