Norel - jesteś wspaniała , najdzielniejsza ... banał, ale prawdziwy ;) ... trzymam kciuki za dalszą rehabilitację i całkowity powrót do zdrowia ... jesteśmy z Tobą i wspieramy na odległość !!!!!!
... bardzo kibicowałam Sojce, mam na tymczasie bardzo podobną , niemal bliźniaczą Lenkę i miałam nadzieję, że obie znajdą domki, obie były cały czas ogłaszane i ... nic.
Widać jeszcze nie nadszedł ich czas na przeprowadzkę ;)