-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Buuuuuuuuuuuu, nie mieliśmy prądu, a tym samym dostępu do netu ...................... no i od razu w domu zimno, bo piec CO bez prądu od razu się wyłącza , buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Lenusia pewnie nawet nie zauważyła tej awarii ;) i przesyła buziaki kochanym ciociom :loveu: ... biegała z Zorbą po śniegu ... śnieg nad nimi, śnieg pod nimi ... a oni szczęsliwi w srodku :p :D -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie :) ... już biegnę, może coś kupię moim psiakom na gwiazdkę ;) -
........ przecudny okruszek !!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że Lenusia podniosla główkę jak zbliżyłam się z aparatem, chciałam uwiecznić tę chwilę jak spała z głową opartą o Zorbę ... to była cudna scenka :loveu: ................... myślę, że Dosinka troszkę im zazdrościła :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/417/be64074f7db51620med.jpg[/IMG][/URL] -
... a nie mówiłam, że Dotka najdzielniejsza :p trzymam nadal mocno kciuki za caaaałą Rodzinkę :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Witamy o poranku :loveu:[/B] ... i życzymy cudnego śnieżnego dnia ... u nas też nareszcie biało, Lenka biega i z lekkim niedowierzaniem bada noskiem śnieżny puch .... :crazyeye: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Nie ma?? Kurcze a przeciez to niedaleko Warszawy :D U mnie sypie i sypie :)[/QUOTE] W Warszawie sypie??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ... no to idę sprawdzić .................... jednak nie pada hihihi ... :evil_lol: zawsze wiedziałam, że to była moja najlepsza decyzja ... ta przeprowadzka :eviltong::eviltong::eviltong: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
... a u nas nie ma snieżku ... jeszcze :p :D ... pewnie jutro niestety nas zasypie, a może dopiero w poniedziałek ;) -
Dosieńka biegała dzisiaj po ogrodzie i wytrwale czegoś szukała, chyba ... śladów wiosny ;) :) Plina, jeszcze raz baaardzo dziękuję :)
-
Wielbicielki Popkinsa zadowolą się nawet słabymi fotkami ;) :) ... przy taaaaaakim apetycie bedzie nidługo słodką pulchną paróweczką .... :D ...... a propos , ile on teraz waży?
-
... a jednak odwiedzam :loveu: :p ... boję się, że się złamię i kiedyś porwę tego słodziaka ... on zachowuje się identycznie jak ''nasza'' hrabianka Dosia, myślę, że oboje mieli sporo przeżyć, a przy delikatnej psychice dało to taki efekt. Szkoda, że nie mam go w DT :roll: Czekamy na nowe fotki, przeleciałam cały wątek i TYLKO w dwóch miejscach są zdjęcia słodziaka :crazyeye: ... to jest zdecydowanie ZA MAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
-
Dosia mówi dzień dobry i posyła ciociom buziaki :loveu: .... trawniki oszronione ... Dosinka opatulona kocykiem podsypia sobie jeszcze i czeka na słonko.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lena wita o poranku :loveu:[/B] ... i też ma nadzieję, że znajdzie swojego ludzia i nareszcie wyprowadzi się od ciotki Ewanki i nie będzie już musiała patrzeć na hrabiankę Dosię :evil_lol: ... ale przyznała się, że za Zorbą będzie baaardzo tęsknić :placz: -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Ewanka replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam sunię ... skacz na pierwszą :) -
Zuch chłopak :) ............ a Dotka najdzielniejsza!!! :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniek spryciarz ... a może nie lubi podróży ? ;) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
pokazuj się Tosienko :) -
Staram się go nie opdwiedzać, bo urodą zaczarował z pewnością nie tylko mnie ;) :)