Bidulka ... to może jednak zbierać deklaracje na domowe dt ..............
[SIZE=1]od razu napiszę, że u mnie nie ma miejsca, żebym nie była posądzona o prywatę ;)[/SIZE]
[quote name='obraczus87']:) Czarus jest zadowolony, czaruje kobiety na prawo i lewo :D[/QUOTE]
... wiadomo, wszyscy Czarusie to mega czarodzieje :cool1:
Dosiunia wita o poranku :loveu:
... a u nas deszczyk na zmianę z deszczem .................. :mad:
oj, Dosia wyjątkowo tego nie lubi, nie chce wychodzić nawet na siku .. albo ciągnę ją na smyczy, żeby przekroczyła próg domu, albo ją dyskretnie wypycham kolanem za drzwi :evil_lol: ... potem sunia robi w locie siku i galopem do ciepłego domku na mięciutkie ukochane posłanko.
[B]Lenusia wita cioteczki w deszczowy poranek :loveu:[/B]
Lena szepnęła mi na ucho, że tęskni troszkę do Czarusia, choć uwielbia Zorbę ... a Czarusiowi życzy wspaniałego domku i radzi, żeby pilnie uczył się niemieckiego :eviltong:
hihihi ... Lilek, całe szczęście, że masz swoją gromadkę, bo ja bym całkiem bez psow została ... Zorba, to Twoja pierwsza miłość, a Dosieńka druga ... no może Lenka jeszcze by troszkę u mnie pomieszkała..... :D
Dotka, dzięki za wspaniałe wieści .................. :loveu:
toż to miód na nasze skołatane serducha ........ :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: