Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. To super widzę, że szykuje się cudowny DT dla Babulinki :) .... a kiedy do Ciebie jedzie???
  2. No to i ja przyszłam odwiedzić dziewczynę :) ... zdrówka i dobrego domku życzę.
  3. Wobec tego trzymamy mocno kciuki za Kawę :) ... podobno brunetkom trudniej znaleźć domek .. u mnie jest Lenka i też jakoś nie ma szczęścia.
  4. Witaj Babuleńko :) ... to prawda, że starsi ludzie mają zwyczaj częstować psiaki ludzkim jedzeniem, ale to nie jest do końca dla nich zdrowe ... psom nie wolno jeść większości przypraw, konserwantów itp. najlepsze jarzynki i mięsko z dodatkiem np. ryżu, gotowane i krojone lub mielone, bo Babinka nie ma ząbków, musi mieć odpowiednio przygotowane jedzonko ... potencjalny dt musi miec wiele cierpliwości ... trochę tak jak do starego człowieka.
  5. Odwiedzam Rysia :) ... niewiele więcej mogę pomóc :/
  6. Witaj piękna Bianko Bello Weno ................. chyba jednak Bianko ;)
  7. Obie suczki piękne i szczęśliwe ... jaka to przyjemność patrzeć na taką cudowną Rodzinkę :) Pozdrawiamy Cię Halinko i mizianko dla Mullinki :)
  8. [B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] ...u nas niestety deszczyk, a zapowiadali na weekend słońce :roll: a mieliśmy taaakie wspaniałe wycieczkowe plany. Szarotko, czekamy cierpliwie ... wiemy, że miałaś bardzo ważne sprawy :)
  9. Dosia wita o poranku :loveu: i ma nadzieję, że nowy rozdział w jej zyciu będzie już w cudownym DS :)
  10. ... a ja jak zwykle tęsknię za nowymi fotkami ;) :)
  11. Witaj Babulinko :) ... wydaje mi się, że warto próbować jedzonka gotowanego, np. kurczak lub indyk z ryżem i podawać z ręki, może ona tak właśnie była karmiona, z pewnością biedulka potrzebuje duzo cierpliwości i czułości.
  12. [quote name='dota&koka']jeszcze nie musztarda :) są odłożone dwa chipy dla Twixa i Welsha.ten drugi nie został zachipowany,bo nie mogę znaleźć zaśw. o szczepieniu p wściekliźnie. więc jak,chipujemy?to 100% darmocha :)[/QUOTE] Ja uważam , że na 100% warto zaczipować obu chłopaków ... tylko trzeba potem dopilnować, żeby znaleźli się w conajmniej kilku bazach ... z tego co pamiętam, nie ma niestety jednej ogólnopolskiej bazy danych ... trzeba samemu tego wszystkiego dopilnować , inaczej nie ma sensu chipowanie.
  13. [B]Halinko, bardzo dziękujemy za wiadomości od Mollinki :loveu::multi::multi::multi:[/B] [quote name='halinka...'](...)p.s.2 fotki przesyłam na email ewanki[/QUOTE] [SIZE=1]no to wstawiam fotki od Halinki ...................[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/393/5b47909c89c9558amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/393/7212034fb06b516amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/399/761ef7b13b332f6dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/398/32cc7fb8eb456769med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/397/c51553c9e697bb57med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/397/baeca5395b1a79b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/373/de78da2525e2209cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/392/061181ecc8d56adcmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Przyłączam się do trzymania kciuków za sunię !
  15. o matko, znowu maluchy ... mróz zapowiadają od środy ....................................... :)
  16. Z wielką przyjemnością zawsze tu zaglądam ... cudna sunia i jaka mądra :)
  17. O, matko .... jaka bidulka. Te piruety były oczywiście do przewidzenia, czy to chociaż jej wewnątrz budynku, czy na dworze?... przecież idzie zima, od środy mają być przymrozki :(
  18. To super, że jest możliwość umieszczenia ich w domu lub w budynku, bo zima za progiem, a tekie chudziny szybko marzną.
  19. [quote name='alina71']Zastanawiałam się czy by nie wziąść Łezki na DT.:oops: Strasznie płacze w kojcu i wspina się po kratach. :([/QUOTE] Czy coś się zmieniło, czy sunia pojechała do Ciebie do DT? ... taka cisza na wątku ... co z malutką suczynką???
  20. Czy to jest domowy hotelik czy kojce na zewnątrz?
  21. Witaj Kajusiu, zdrowia życzę :)
  22. Odwiedzam zamojszczaki :) ..... wszędzie niestety słabo z adopcjami :/ biedna Patysia, skoro gładkowłosa. U nas od środy zapowiadali śnieg, zima za progiem :(
×
×
  • Create New...