Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Oby było wszystko ok ... to malutka pojechałaby szybko do domku i nie zdążyła zarazić się schroniskową nostalgią .........
  2. Dosia właśnie wróciła cała ... zagojona i szczęśłiwa :loveu: ... tylko gdzie ten domek ??????????????????? ... fajny, spokojny, mądry, kochający i rozumiejący skomplikowaną cudowną duszę hrabianki :p bardzo dziękujemy cioci Lilek za transport :loveu:
  3. Jeśli chodzi o kaktusy, to warto sprawdzić skąd pochodzą ... i dostosować podkewanie do pory roku, jaka jest w ich ojczyźnie ... w czasie np. pory dezczowej należy podlewać - sama nie mam kaktusów , ale tak słyszałam, ciekawa jestem, czy to się w praktyce potwierdza (?)
  4. [quote name='Osa'][I][COLOR=#0000ff]1395/10[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000ff][COLOR=red][B]płeć: pies[/B][/COLOR][/COLOR][/I] [COLOR=#0000ff][I]rasa: mieszaniec[/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]boks: K-1[/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]numer: 1395/10[/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]miasto: Szczecin [/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]sterylizacja: nie[/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]szczepienia: tak [/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]odrobaczenie: nie[/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]charakter i opis: [/I][/COLOR] [COLOR=#0000ff][I]Pies został przekazany do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie.[/I][/COLOR] [B]Takie info o suni pekińczyka wyczytałam dzisiaj na stronie szczecińskiego schroniska.[/B][/QUOTE] czy to napewno chodzi o tę czarną sunię ... bo tu chyba opisany jest jakiś chłopak, chociaż nr się zgadza (???)
  5. Slicznoty ............... :) znajdą szybko domki
  6. Odwiedzam i chociaż podniosę ........................
  7. ... tak to prawda ;)
  8. Ranka goi się świetnie, część szwów zdjęta, a te na listwie mlecznej będą zdjęte jutro ... Dosia o 9-tej rano jedzie w tym celu do Płocka :) Sunia jest gotowa do adopcji !!!!!!!!!!! :)
  9. Cześć Babiczku, kiedy jedziesz do DT, jakie plany?
  10. hmmm, a może ktoś potrafi zrobić bazarek ........ teraz czas przedświąteczny wszyscy szukają prezentów ;)
  11. Czytałam ten wątek ... niestety nie mam jak pomóc.
  12. Trzymamy mocno kciuki !!!!!!!!!!!!
  13. Przepiękna suczka ...... można się zakochać :) ... wcale się nie dziwię że Państwo byli w schronisku, trzymam kciuki za dobry kochający domek !!!
  14. Trzymam kciuki ... musi być dobrze !!!!!!!! :)
  15. Odwiedzam psiaki ... pokazujcie się światu :)
  16. Jagnięcina tak czy siak powinna pomóc, ona najmniej uczula ... ale zrób prosty test kliszowy, będziesz wiedziała co z trzustką , a potem ewentualnie badania potwierdzające, gdyb było coś nie tak. Zwykła naświetlona klisza, z jakiegoś starego prześwietlenia płuc, złamanej ręki czy czegokoliek ;) (czarna) ... ja miałam od wetki wąski pasek i tak jak pisałam, zanurzyłam w koopie i hop do słoiczka, a po 24 godzinkach umyć i jeśli emulsja się rozpuściła i klisza stała się przezroczysta, znaczy enzymy działają i jest ok, a jesli nadal jest czarna, wtedy konieczne badanie trzustki (!)
  17. Cudna sunia, ciekawa historia ... przeczytałam oba wątki :loveu: hihihi ... mam taką samą refleksję ... mój adoptowany mix collie - hrabia i elegant, właśnie przejął od tymczasowiczki Lenki, wszystkie złe nawyki :mad: ... stracił całą grację i elegancję :roll:
  18. [B]Lenusia wita poranku :)[/B] razem z Dosią biegały dzisiaj już przed 6 rano ... taki miały kaprys :mad:
  19. Dosia wita o poranku :) ... pogoda dość ładna, mam nadzieję, że Dosia da się namówić na dłuższy spacerek ;)
  20. [quote name='barbara.h']dzisiaj mija im 5-ty tydzień :p mogą być takie fotki?[/QUOTE] ... o to ja coś przegapiłam,myślałam, że są znacznie młodsze :)
  21. Rzeczywiście Biała bardzo podobna do Molly :) ... była u mnie przez miesiąc w DT zanim poszła do DS. Ruda śliczna, ale musi odchować dzieciaki, nie powinno się chyba ich teraz rozdzielać, skoro małe mają ok. dwa tygodnie ... to jeszcze jakieś 4-6 tygodni.
  22. Makaron zabroniony, podobno bardzo uczula :( ... kuracja dietą daje świetne efekty, ale dopiero [B]po kilku tygodniach[/B] stosownia, też robiłam ten błąd , zbyt często zmieniałam i dziwiłam się, że nie ma efektu ... proponowała bym jagnięcinę z ryżem i wytrzymac z tym co najmniej 4-6 tygodni.
  23. Witajcie u Lenki ... dzisiaj było piękne słonko i Lenusia z radością galopowała za piłeczką i za ... Zorbą ;)
  24. Zrób koniecznie domowy test kliszowy (zwykła naświetlona klisza znurzona w koopie i do słoika na 24 godziny) ... robiłam naszej tymczasowiczce Dosi, bo bardzo długo miała podobny problem, zdiagnozowany jako alergia pokarmowa ... teraz dostaje jagnięcinę z ryżem {Nutra Nuggets} i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy, a Dosia zaczęła stopniowo przybierać na wadze.
×
×
  • Create New...