Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='Alicja']moze u weta mają ,,pralnie dla psiakow,, ;) jak wysyłałam ze śląska kota szmyrusa ;) to zaraz po dojechaniu na DT u Wilejkaros w Warszawie wyprali go u weta i zmienił kolor ;) Na Żytniej przy gab.wet. kiedyś była taka możliwość - warto sprawdzić.
  2. Czesc Pudlisiu ... jaki dzisiaj humorek? ;)
  3. Witaj Dziuniu ;) ... niestety domków teraz jak na lekarstwo, też wiem coś o tym :/
  4. [quote name='Jagna78']też się nad tym zastanawiałam:-o.... a poza tym zakochałam się już w niej :loveu:..... jak można pozbyć się takiego maleństwa.....???? [/QUOTE] Wiek, wbrew pozorom, ma znaczenie dla przyszłego domku ... miałam ostatnio w DT 5-miesięczną sunię Molly, która przez miesiąc pobytu zjadła buty, kapcie, smycze, szeleczki, drewniane nóżki szafek itp. itd. ... długo by wymieniać ;) Natomiast roczna psinka nie powinna już tak wszystkiego gryźć. Sunia jest słodka i wierzę, że szybko znajdzie domek.
  5. Dzięki, trochę mnie uspokoiłaś ... miałam nadzieję, że o nas nie zapomnieli, ale różnie to bywa ;) :)
  6. Mam pytanie, czy któraś może wie, jak długo czeka się na refundację sterylki ??? ... dla mnie to kupa kasy, a tu ... martwa cisza !!!
  7. Witaj kruszynko :) czy można stwierdzić np. po ząbkach, czy ma raczej ok. 5mies, czy bliżej 1 roku? (w tekście padły te dwie liczby).
  8. Heniek - marsz do domu ;) :)
  9. Witaj malutka :) .... oby znalazł się cierpliwy i wyrozumiały domek.
  10. Malutka sunia przeeeeeeesłodka .... bardzo żałuję, że ten las nie jest obok nas ;) ... a Melba bardzo dzielna! :)
  11. [quote name='mru']Pluto od wczoraj w domu :)[/QUOTE] ... świetna wiadomość :)
  12. Dosieńka wita o poranku :loveu: za oknem -1 st.C ... Dosieńka jak zwykle wyszła z wielkim ociąganiem ... ciekawe co zrobi, jak będzie prawdziwy mróz :roll: Mam pomysł ... wyadoptować Dosinkę do ciepłych krajów :eviltong:
  13. Na wątku mojego DT dostałam taką propozycję ................. może warto skorzystać :) [quote name='plina']Witam. Robię bezpłatne pakiety ogłoszeń internetowych dla psiaków. W pakiecie znajduje się 50-60, w porywach do 70 ogłoszeń. Potrzebujesz dla jakiegoś psiula?[/QUOTE]
  14. Na wątku mojego DT dostałam taką propozycję ....... wydaje mi się, że warto skorzystać :)
  15. Dziękuję za zaproszenie ... niestety, nie mogę pomóc finansowo.
  16. Odwiedzam cię przystojniaku :) ... oby ten jedyny domek jak najszybciej się znalazł.
  17. Też wstawiłam chłopaka u siebie na FB ... może ktoś go zauważy, jest świetny :) [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001741020814#!/profile.php?id=100001582058764[/URL]
  18. Heniutku, pokazuj się ciotkom :)
  19. ojej :( .................. mam nadzieję, że im się jednak uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. I ja przyłączam się do gratulacji !!!!!!!!!! Bezunia śliczna :)
  21. Odwiedzam piękną Herę, niestety niewiele mogę pomóc ...............................
  22. Wspaniała wiadomość :)
×
×
  • Create New...