-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Czesc dzieciaki :)
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosiek, chodź na spacerek ... Dosia czeka ;) -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
szukałam łaciatych pudliszonków i znalazłam coś takiego , jest nr tel. .......... ale nie wiem, czy to coś da ......... [URL]http://www.e-zwierzak.pl/post/15,0,0,0,0,0,0,0,0,1/7050/[/URL] [URL]http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.kupiepsa.pl/images/67134_18113p0Zw4LWUMLK_small.jpg&imgrefurl=http://www.kupiepsa.pl/index.php%3Fcatid%3D108&usg=__qfZz5dbLRosLKamJbWuM7IPS9_s=&h=96&w=90&sz=3&hl=pl&start=459&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=zJamzY8_lvtynM:&tbnh=81&tbnw=76&prev=/images%3Fq%3Dpudel%2Bsprzedam%26start%3D440%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rls%3Dcom.microsoft:pl:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7SMSN_pl___PL356%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1[/URL] -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
... bardzo trdno jest uwierzyć w ludzkie okrcieństwo i szukamy logicznego wytłumaczenie spraw niewytłmaczalnych ....... ..... może, jak mówisz, ukradziono psiaki i pozbyto się "dowodu" .. ... czy ktoś zawiadomił np. Związek Kynologiczny sekcję pudliszonków? ... chyba zarzad główny, zeby zawiadomił wszystkie oddziały, może to by coś dało. -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Wiesz Energy, tez mi to przyszło na myśl ... mógł być tez np. wypadek samochodowy i psiaki się rozbiegły ... Znam przypadek, że kobieta (hodowca kotów perskich) wracała z wystawy kotów w Berlinie miała wypadek, zginął jej mąż, ona była ranna, a koty rozbiegły się po polach ... chyba wszystkie się znalazły, ale to trwało. -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosieńko :) ... przekazuję pozdrowionka od kuzynki hrabianki Dosi ;) -
Rzeczywiście baaaaardzo podobna i też piękna :):):) ... pozdrowienia i mizianko od Dosi dla Wegi :)
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mia szczęściara ... wspaniałe fotki ... wspaniali Ludzie !!! :) -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ewanka ale Ty ją chciałaś na DS ??? (...)[/QUOTE] Chciałam ją poznać i zobaczyć czy się "przyjmie", mam w domu psa i dwie "tymczaski" no i TZ-ta :D ... dlatego zaproponowałam BDT, ale nie wyszło ... nic na siłę, widocznie to nie TA psinka :) W dzieciństwie moim pierwszym psiakiem był podobny malutki pudliszonek ... mam wielki sentyment - pierwsza miłość ;) -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Ewanka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ale historia ... co za ludzie ... :( ... trzymam kciuki za Rysia !!! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']lepiej nie wspominać :)[/QUOTE] ... hmmm, też tak czułam ;) -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Energy :) ... zglądam, zaglądam i podziwiam pudliszonki, są cudne i nie widać już po nich traumy, jaką przeżyły ... cieszę się ogromnie :) ... kiedyś myślałam, że Myszka będzie moja, z tym większym sentymentem je odwiedzam :) ... a niedosyt mam permanentny jako klasyczny wzrokowiec :D -
Witajcie siostrzyczki ... co słychać po slonecznym weekendzie? :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Skleciłam coś takiego, nie mam talentu, a kleciłam z pierwszego postu, wiec mam nadzieje, że nic nie jest źle tu: [COLOR=#3e3e3e][B][FONT=Times New Roman]Cześć, jestem Lenka, zobacz jaka ze mnie kruszynka – taka jestem niepozorna, malutka, ważę tylko 8kg. Ale ile mądrości jest w tym moim małym ciałku, jestem bardzo grzeczna i karna, znam już takie komendy jak: [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Times New Roman]Zostaw, Wyjdź, Zostań, Siad, a już na słowo "piłeczka" potrafię dostać „szału” i pięknie aportuję ją [COLOR=red][B]w domu[/B][/COLOR]. Jednak potrzebuje troszkę czasu, by się do człowieka przekonać, bo przy dopiero co poznanej osobie bywam trochę wycofana i nieufna. Lubię wszystkie psy i nawet umiem zaprzyjaźnić się z kotami. Ale najbardziej chciałabym już być CZYJAŚ – toleruje zarówno panie, jak i panów- nie wybrzydzam. Umiem bardzo ładnie chodzić na smyczy, nie szarpię, nie ciągnę. Zobacz jaka jestem wspaniała! Pokochaj mnie, bo jeśli nie Ty, to co ze mną będzie???[/FONT] [/COLOR][/QUOTE] ... nie potrzebne "w domu" ... ona po prostu: [B]świetnie aportuje i uwielbia to :)[/B] po drugie ... Lenusia na widok nieznanej osoby szczeka z wieeeelkim przekonaniem, chcąc ją przestraszyć, a dopiero potem jest nieufna i lekko wycofana ;) ... kolejny etap znajpomości to akceptacja ... nie wiem, jak to ująć i czy o tym wspominać (???) -
O, świetne wiadomości, znaczy, że chłopak już nie cierpi ... odżył biedak po ostatnich przejściach i teraz już bedzie coraz lepiej :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] Obraczus :loveu: .... baaardzo dziękujemy, że zajęłaś się sprawami Leny ... ostatnio obserwuję, że czuje się ona troszkę osierocona, rzadziej odwiedzana i bardzo jej smtno :placz: Dzisiaj piękne słońce, więc zapowiada się dzień pełen gonitw, aportowania i szalonych zabaw w ogodzie, sadzie i lesie z ulubionym kolegą Z. :eviltong: -
Dosia wita o poranku :loveu: słoneczko dzisiaj piękne ... spacerki będą udane i mam nadzieję, że Dosiulka będzie szczęśliwa :) ... spała spokojnie, szew goi się zgodnie z planem, zajada już suchą karmę i pije wodę (!!!) - nareszcie ;) Ciotki :oops: .... nie zawstydzajcie mnie, mam nadzieję, że we wszystkich DT psiaki mają fajnie .
-
Ktoś miał zrobić Dosi sweterek :p ... ciekawe KTO??? ... tu jest przykładowy fason, chyba udany ... polecam jako inspirację ;) http://www.dogomania.pl/threads/194214-Zunia-Liza-prosi-o-wizyte-przed-adopcyjna-w-Radlinie-k.Wodzisławia-sL-)/page46 Byłyśmy na wspaniałym spacerk, ponad 20 st.C w słoncu - upał, było cudnie :)
-
;) ... Dosia już dzisiaj była na małym spacerku, ale przeraźliwie chciała do domu (jak zwykle) ... teraz leży na ulubionej słonecznej plamie na dywanie ... niedługo przyjdzie Lilek i zrobi piąty zastrzyk synoluxu ... czyli czeka nas aria sopranowa , ale już na szczęście ostatnia ..... :)
-
[quote name='deer_1987']no widzisz a ja mam tylko jednego :( i jeszcze dlugo albo i wcale nie bedzie wiecej :([/QUOTE] nigdy nie mów nigdy ............ wszystko się może zdarzyć, życie jest pełne niespodzianek .........
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witak Henryczku :) ... prosimy o wstawienie fotek chłopaka tu na wątku !!! -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosienko, jak dzisiaj humorek? ;)