Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='Arktyka']w sumie masz racje....powiem zeby wyciela to i tamto z tych rejonow i troszke przystrzygla mu "peruczke" bo juz nie widac mu oczu....[/QUOTE] ok, myślę, że to najlepsze rozwiązanie ... kamizelkę można mu śmiało zostawić :) :p
  2. [quote name='Arktyka']pudlisia mialam na zime juz nie strzyc...mamy umowiona wizyte w psim salonie w poniedzialek celem lekkiego retuszu;) ale dzisiaj chlopakowi do tych jego kreciolow przykleila sie jego osobista koopa :( i ciezko te cholerstwo od niego odkleic...wiec w poniedzialek jednak zdecyduje sie na opcje full serwis....[/QUOTE] ... za chwilę będą mrozy (!!!!!!!!!!!!!) ... a może tę opcję ograniczyć do rejonu mającego bezpośredni kontakt z koopą ;) :p
  3. Znamten ból ... też miałabym wieeeeeelkie szczęsliwe psio-kocie stadko, gdyby nie pewne istotne przeszkody :/
  4. To może Dosia z Lenką w dwupaku :p ... Lenka uwielbia ruch i spacerki, a Dosia da Ci rano dłuuuugo pospać :D
  5. [B]Plina jesteś wielka :loveu:[/B] ....................... baaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy !!!!!!!!!
  6. chociaż podniosę ......... na dzień dobry ............ :)
  7. podniosę sunię na dzień dobry :)
  8. Śniegu nie ma , trawa zielona, miejscami troszkę zabarwiona na biało ... ale to raczej był poranny szron :) Dosiulka tradycyjnie pobiegła na błyskawiczne siku i galopem do domu ....... nie da się jej przytrzymać na dworze, jest mega cipłolubem ;) jeszcze jedna ważna jej zaleta ... to idealny pies dla śpiochów, rano nie budzi, nie płacze, o 8-mej rano nie chce jeszcze wychodzić, chyba za wcześnie dla niej ;) :)
  9. ale się przytrafiło ... dobrze, że w porę zauważone i można suni troszkę ulżyć lekami ...... .... trzymaj się Emisiu :)
  10. podniosę przystojniaka na dzień dobry :)
  11. chociaż podniosę ............................
  12. [B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] u nas piękne słonko i lekki mrozik, wspaniała pogoda na szaleńatwa z piłką ... zapowiada się cudowny dzień :) Lenusia życzy cioteczkom cudownego dnia :buzi:
  13. Dosia tradycyjnie wita o poranku :loveu: ... i życzy dobrego dnia kochanym cioteczkom ........... :buzi:
  14. podnoszę siostrzyczki :)
  15. [*] [*]... śpijcie maluszki .................................... :( nikt nie jest przygotowany na odchodzenie, szczególnie takich maluchów .............. :( chcemy ratować życie i pokazywać psiakom, jakie jest piękne i jak mogą być szczęśliwe ....... niestety czasem trzeba się pożegnać i żyć dalej, żeby pomagać kolejnym bidom .........................
  16. Jestem i ja ... Ciapuś, dzięki za zaproszenie .... bidulki starowinki , nie bardzo mam jak pomóc ........ :(
  17. Piękna i nareszcie szczęśliwa :)
  18. [quote name='Joodith']Teraz już nie ma przebacz, domek murowany :)[/QUOTE] też tak myślę , ale na wszelki wypadek nadal zaciskam kciuki :)
  19. [quote name='qeram']Byłem u weta bo Tinka była przeziębiona i tez ją ocenił na ok 1 roku. Ma juz wszystkie nowe zęby i teraz właśnie ma cieczkę. Psy wcale sie nia nie interesują, ale przy pierwszej cieczce tak bywa.[/QUOTE] ... a może to pierwsza faza cieczki, poczekaj do drugiego i trzeciego tygodnia, wtedy psy szaleją ........ tak było z moją tymczasowiczką Dosią, a mam jajecznego psa , oj, działo się działo ...prawie dwa tygodnie nie spaliśmy przez te sopranowe arie i inne cieczkowe atrakcje. Tak, sterylka najlepiej dwa mies po cieczce, wtady hormony się "wyciszają", ale niktórzy robią już po miesiącu.
  20. Lusienko, bądź szczesliwa w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:
  21. Wysłałam na PW do Pliny i wstawiłam u mnie na wątku DT ... mam nadzieję, że Dosia wzbogaci się o nowe ogłoszenia, oby skuteczne :) a tak na marginesie to ... wymarzony domek powiniem posiadać chociaż jedną ciepłolubną osobę ;):) ************************* ... dostałam info od Pliny, że Dosia będzie ogłaszana za 3-4 dni ... bardzo dziękujemy :)
  22. [quote name='łolkiee']a co szukasz domku:evil_lol:[/QUOTE] Ja już znalazłam całkiem niedawno :eviltong: ... ale mam dwie wczasowiczki, no i ... są i są i są i ... końca nie widać :mad:
  23. i ja podniosę psiaka ......... oby jak najszybciej znalazł się domek
×
×
  • Create New...