-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[quote name='Arktyka']pudlisia mialam na zime juz nie strzyc...mamy umowiona wizyte w psim salonie w poniedzialek celem lekkiego retuszu;) ale dzisiaj chlopakowi do tych jego kreciolow przykleila sie jego osobista koopa :( i ciezko te cholerstwo od niego odkleic...wiec w poniedzialek jednak zdecyduje sie na opcje full serwis....[/QUOTE] ... za chwilę będą mrozy (!!!!!!!!!!!!!) ... a może tę opcję ograniczyć do rejonu mającego bezpośredni kontakt z koopą ;) :p
-
Znamten ból ... też miałabym wieeeeeelkie szczęsliwe psio-kocie stadko, gdyby nie pewne istotne przeszkody :/
-
To może Dosia z Lenką w dwupaku :p ... Lenka uwielbia ruch i spacerki, a Dosia da Ci rano dłuuuugo pospać :D
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Plina jesteś wielka :loveu:[/B] ....................... baaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy !!!!!!!!! -
Tina 4kg wychudzonego psiego nieszczęścia już w nowym domu
Ewanka replied to qeram's topic in Już w nowym domu
podniosę sunię na dzień dobry :) -
Śniegu nie ma , trawa zielona, miejscami troszkę zabarwiona na biało ... ale to raczej był poranny szron :) Dosiulka tradycyjnie pobiegła na błyskawiczne siku i galopem do domu ....... nie da się jej przytrzymać na dworze, jest mega cipłolubem ;) jeszcze jedna ważna jej zaleta ... to idealny pies dla śpiochów, rano nie budzi, nie płacze, o 8-mej rano nie chce jeszcze wychodzić, chyba za wcześnie dla niej ;) :)
-
ale się przytrafiło ... dobrze, że w porę zauważone i można suni troszkę ulżyć lekami ...... .... trzymaj się Emisiu :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
podniosę przystojniaka na dzień dobry :) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ale przystojniak !!!!!! :) -
Piękna młoda ONka Hera chce żyć - MA NOWY DOM!!!
Ewanka replied to paros's topic in Już w nowym domu
chociaż podniosę ............................ -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] u nas piękne słonko i lekki mrozik, wspaniała pogoda na szaleńatwa z piłką ... zapowiada się cudowny dzień :) Lenusia życzy cioteczkom cudownego dnia :buzi: -
Dosia tradycyjnie wita o poranku :loveu: ... i życzy dobrego dnia kochanym cioteczkom ........... :buzi:
-
podnoszę siostrzyczki :)
-
[*] [*]... śpijcie maluszki .................................... :( nikt nie jest przygotowany na odchodzenie, szczególnie takich maluchów .............. :( chcemy ratować życie i pokazywać psiakom, jakie jest piękne i jak mogą być szczęśliwe ....... niestety czasem trzeba się pożegnać i żyć dalej, żeby pomagać kolejnym bidom .........................
-
Jestem i ja ... Ciapuś, dzięki za zaproszenie .... bidulki starowinki , nie bardzo mam jak pomóc ........ :(
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Piękna i nareszcie szczęśliwa :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joodith']Teraz już nie ma przebacz, domek murowany :)[/QUOTE] też tak myślę , ale na wszelki wypadek nadal zaciskam kciuki :) -
Tina 4kg wychudzonego psiego nieszczęścia już w nowym domu
Ewanka replied to qeram's topic in Już w nowym domu
[quote name='qeram']Byłem u weta bo Tinka była przeziębiona i tez ją ocenił na ok 1 roku. Ma juz wszystkie nowe zęby i teraz właśnie ma cieczkę. Psy wcale sie nia nie interesują, ale przy pierwszej cieczce tak bywa.[/QUOTE] ... a może to pierwsza faza cieczki, poczekaj do drugiego i trzeciego tygodnia, wtedy psy szaleją ........ tak było z moją tymczasowiczką Dosią, a mam jajecznego psa , oj, działo się działo ...prawie dwa tygodnie nie spaliśmy przez te sopranowe arie i inne cieczkowe atrakcje. Tak, sterylka najlepiej dwa mies po cieczce, wtady hormony się "wyciszają", ale niktórzy robią już po miesiącu. -
Wysłałam na PW do Pliny i wstawiłam u mnie na wątku DT ... mam nadzieję, że Dosia wzbogaci się o nowe ogłoszenia, oby skuteczne :) a tak na marginesie to ... wymarzony domek powiniem posiadać chociaż jedną ciepłolubną osobę ;):) ************************* ... dostałam info od Pliny, że Dosia będzie ogłaszana za 3-4 dni ... bardzo dziękujemy :)
-
[quote name='łolkiee']a co szukasz domku:evil_lol:[/QUOTE] Ja już znalazłam całkiem niedawno :eviltong: ... ale mam dwie wczasowiczki, no i ... są i są i są i ... końca nie widać :mad:
-
i ja podniosę psiaka ......... oby jak najszybciej znalazł się domek