Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [FONT=Lucida Console]200 strona wątku [/FONT] [FONT=Lucida Console]... ale ten czas galopuje ...[/FONT] [FONT=Lucida Console]:loveu:...:multi:...:loveu:[/FONT] [FONT=Lucida Console]dziękujemy wszystkim za wizyty [/FONT] [FONT=Lucida Console]i ciepłe słowa dla Dosieńki[/FONT]
  2. Dzień dobry :) ... pokaż śliczny pycholek :)
  3. Witaj Bezimienna :) ... żałuję, że nie mogę pomóc , gdybym miała chociaż jeden kojec :/ ... muszę o tym pomyśleć na przyszłość.
  4. Witaj Heniutku :) ... to prawda, wszędzie pełno nowych szczeniorków, a adopcje marnie idą, szczególnie czarnych kundelków :/
  5. Witajcie dzieciaki ... :)
  6. Odwiedzam i trzymam kciuki za wszystkie Wasze psiaki :) ... wszędzie krucho z kasą :/ ... uważam, że gmina powinna jednak pomóc, ale zawsze można zrobić jakiś bazarek (?)
  7. Witaj Emisiu ... pamiętamy o Tobie :)
  8. Witaj Ricardo, ale bedziesz miał fajnie ... ho, ho ... towarzystwo koni :)
  9. Witaj Przystojniaku ... bardzo się cieszę, że wszystko ok :) ... to prawda, że pies każdy potrzebuje przewodnika, a Humterek dodatkowo aktywnych ludzi o sportowym trybie życia :)
  10. bardzo dziękuję :) dzisiaj wysyłam ... dzięki, że przypomniałaś :)
  11. Dosia vel Ritka wita o poranku :loveu: ... na widok michy zaczęła tańczyć swoje ukochane piruety ;) ... to oznaka, że zdrowieje i wraca do formy :multi:
  12. [B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] ... pogoda średnia, ale Lence zupełnie to nie przeszkadza ;) Zapomniałam napisać, że bardzo jej smakuje nowa karma ... jej wszystko smakuje :p
  13. ... jednak się martwię .................................. :(
  14. Dotka - super wiadomości :) ... kciuki nadal zaciśnięte !!!
  15. Witamy wszystkich gości i dziękujemy za wizyty :) Lenusia wygląda dorodnie, jak powiedziała moja koleżanka ;) ... ma piękną lśniącą sierść i leciutko zaokrąglone boczki, nie już ma śladu po baaardzo szczupłej sylwetce. Lenusia uwielbia biegać, jest bardzo aktywna, więc nigdy nie będzie grubaskiem ;)
  16. ... nic chyba więcej nie było, albo nie pamiętam ... nie bardzo nadaję się do cyferek ;) założyłam za sterylkę 250+20kaftanik+10dzisiaj ... karma przyszła i jest pyszna, Mr Qpajda baaaardzo zadowolony :D fakturę jutro wyślę pod wskazany adres ;) :) Dosia waży 11,5kg, czyli ta sterylka kosztowała ją pół kg :placz::placz::placz: .... a ja tak się napracowałam, żeby kosteczki zniknęły z powierzchni ... a teraz kręgi znowu widać buuuuuuuuuu
  17. [quote name='golf']swoja drogą wypasiony zestaw miseczek !![/QUOTE] świetne michy :) czekamy na nowe wieści ........
  18. Bonsai, bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) ... myslę, że to bardzo cenne informacje dla przyszłych właścicieli.
  19. Biedna Malutka .... .. miałam nadzieję, że to jakiś stan zapalny i uda się go wyleczyć ... :( czy ona da sobie radę w ogólnym boksie ??????????
  20. Witaj Heniutku ... miłego dnia :)
  21. Piękna sunia , z pewnością szybko znajdzie dom :) ... mało wiadomo o jej usposobieniu.
  22. Odwiedzam, wspieram i ... też mi smutno z powodu dzieciaków dobermanków .. czy oba to chłopaki? ... ten z chorym siusiakiem napewno, a ten drugi z łopatką? czy statut bedzie gdzieś do wglądu, strasznie jestem ciekawa, co stworzyłaś :)
×
×
  • Create New...