Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Akrum replied to Soema's topic in Już w nowym domu
jej. Totik, jaki ty się piękny zrobiłeś :) dobrze, że już jesteś po kastracji i że wszystko ok. teraz tylko czekać na wizytę u dr. Garncarza - ciekawe co powie. a jak ci się kochany podoba stolica? -
i to jest to, tam gdzie dzieje się źle, telewizji nie ma, a tu przyjechali, narobili hałasu i pytanie co dalej? może wolontariusze z Klembowskiego schroniska - czyli Wy kochane cioteczki musiałybyście napisać do TVN, opisać całą sytuację jak Wy to widzicie, na pewno przyłączą się do tego zadowoleni właściciele psiaków, które adoptowali z Klembowa, a na pewno nie jedna z nas podpisałaby się pod taki pismem. niech wiedzą, że swoim reportażem zrobili więcej złego niż dobrego.
-
cześć Tamarko :) widzę, że przychodzą tu do ciebie cioteczki i grosikiem wspomagają :) się cieszę z tego faktu :) ja póki co niestety oprócz miesięcznej deklaracji, co na ciebie kochana mam, niestety więcej dorzucić nie mogę do twojego koszyczka, ponieważ kilkudniowy pobyt w klinice mojego kocurka, badania i leczenie + kolejne wizyty kontrolne i leki na dalsze dni sporo mnie kosztuje więc wybacz kochana... ale niestety już leże i piszcze...
-
dziękuję cioteczki za miłe słowa w sprawie mojego kocurrka :) już jest z nami z powrotem w domku, jeszcze w czwartek ponowne badania, krew, usg - teraz obserwacja - mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy. Zaczął sam znów jeść, a to dobry znak :) wet odwalił kawał dobrej roboty - nie wiem, jak mu się za to odwdzięczę. Ale wracając do Gasparka - mam jednak nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz chętniej poddawał się zakraplaniu oczek, w końcu to nie boli, tylko jest takim śmiesznym uczuciem, więc może w końcu się przyzwyczai że tak musi być i koniec :) tym bardziej się cieszę, że to właśnie do Przebieczan pojechał nasz Gasparek się hotelować, bo gdzie indziej miałby tak cierpliwe opiekunki i oddane sprawie :)
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
podopisuje to do ogłoszeń :) -
ja też widziałam ten program i byłam w szoku... tym bardziej, że wiem, że Wy tam działacie i że adopcje idą i że z Waszych opowiadań - tam na prawdę zależy na zwierzaku i żadnemu pomocy nie odmówią, owszem - widziałam czasami wasze zdjęcia, że psiaki w kartonach, w ciasnych klatkach, ale Wy tam jesteście i na bieżąco pomagacie, psy nie są pozostawione na pastwę losu, a co najważniejsze schronisko pozwala sobie pomagać, wpuszcza wolontariuszy i Wam ufa i robi wszystko, by adopcje szły sprawnie. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego pokazali to wszystko tak nie obiektywnie. Zrobili nie potrzebną aferę i tyle. A najbardziej mnie wkurzył fakt, że do Klembowa przyszli, porównali prawie z Krzyczkami, narobili hałasu tam, gdzie nie potrzeba, gdzie jest pomoc wolontariuszy, gdzie w każdej chwili możecie wejść, wziąść psa do np. dt. A jakoś nie potrafią zajmować się schroniskami, które izolują się od świata i nie wiadomo, co tam z tymi biednymi psiakami robią, chociażby Radlin czy Wojtyszki - skoro nie wpuszczają tam wolontariuszy, ani nie chcę przyjmować i wpuścić na swój teren pracowników chociażby Fundacji Emir, no to muszą mieć coś do ukrycia, prawda? To dlaczego z tym nie zrobią porządku nie wejdą tam z kamerami, nie pokażą panujących tam warunków, gdzie psy siedzą na prawdę w masakrycznie ciasnych budach, gdzie na wzajem się zagryzają, bo jest o wiele za dużo psów, na ilość pracowników, a wolontariuszy nie chcą widzieć, no to od razu widać że coś jest nie halo... prawda? Ciekawe tylko (bo od początku nie widziałam programu), kto zgłosił to klembowskie schronisko, tą sprawę do TVN... i teraz tylko ucierpią na tym psy, bo wątpie żeby gminy od razu dały kase na nowe schroniska, czy chociażby kojce. skoro nie dawały przez cały ten czas do tej pory, to... co teraz dalej będzie... Dlaczego robiąc ten reportaż nie porozmawiali z Wami wolontariuszami, nie spytali jak na prawdę wygląda sprawa Klembowa... że mimo złych warunków psiaki mają lepiej niż chociażby na Paluchu. Ogólnie jestem zdania, że dobrze się dzieje, że w końcu telewizja i prasa zaczyna się interesować losem bezdomnych cierpiących zwierząt, że zaczynają pokazywać światu polskie schroniska, ale ale niech nie robią tego tak, że teraz tylko biedne psiaki będą przez to cierpieć, chcieli pomóc, a tylko pogorszą całą sprawę. Takie jest moje zdanie na ten temat - obserwując to wszystko z waszych relacji i telewizji, bo niestety osobiście nigdy tam nie byłam, baaardzo duża odległość nas dzieli.
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to która cioteczka chciałaby zrobić ciuszkowy bazarek dla chudzielca? jakbym podesłała rzeczy? bo jak już wspomniałam, mam zepsuty aparat. -
przepraszam, miałam pomyśleć nad tekstem przez weekend dla Maniusiowych ogłoszeń, ale niestety mam póki co mojego zatrutego i skopanego kocurra na głowie (ah sąsiedzi) i jakoś nie miałam czasu wejść na dogo, ani usiąśc do tekstu przez weekend... dziś też jeszcze jadę po niego do kliniki, więc pewnie nic ułożę dla Maniusi...
-
[quote name='_bubu_']Mała również nie toleruje kotów. Psów także. Narazie są 3 osoby chętne na Małą, zobaczymy co z tego wyniknie. Jutro ją odwiedzę i dowiem się jak wygląda jej sytuacja.[/QUOTE] jej...no to ja też zaciskam jeszcze bardziej kciuki :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
też jestem ciekawa co tam u chłopaków ciekawego słychać :) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Akrum replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Totik, już dotarłeś do stolicy?? -
Topiku i ja już jestem z powrotem u ciebie kochana psinko nasza :)
-
ja też dzisiaj odwiedzam dziewczyny :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
hej, Grosiu, co nam tak spadłeś w dół?? nikt do Ciebie biedaku przez weekend nie zajrzał, nikt nie odwiedził, nie podrapkał za uszkiem? ojojojojjj.... ale już jestem i zabieram cię na spacerek i gimnastykę i uważaj - biegnieeeemy prędko na samą górę :)
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
jej, jakie wspaniałe wieści po weekendzie nieobecności na dogo tutaj czytam :) teraz jeszcze żeby Bolero i Marcel takie super domku znalazły :) -
tylko musiałabym najpierw się w szpiega pobawić, albo detektywa zatrudnić, albo kamerkę do obróżek kotów przyczepić, żeby widzieć gdzie chodzą i u kogo to świństwo zjadł... dobrze, że na podwórko mi nikt nie wrzucił nic, bo wtedy nie jeden tylko wszystkie cztery zwierzaki by się zatruły pewnie...
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Oj, to przykro mi bardzo. Co się z kotkiem działo??[/QUOTE] aj wredni sąsiedzi, tylko nie wiem którzy... otruli mi go jakimś środkiem chemicznym do tego kopnęli w brzuszek :( krwotok w jamie brzusznej, a w gardle porobiły się otwarte rany, skóra normalnie odpadała... od piątku pod kroplówką leżał w klinice, wymiotował krwią i skórą z gardła... masakra, ale najważniejsze że weci szybko zadziałali i kocurek poddaje się wszystkim zabiegom bez żadnego ale... a jak dowiem się, który to sąsiad, to ciężko tego pożałuje... drugim sąsiadom miesiąc temu skutecznie otruli psa i kota... -
jejku, za raz poszperam na mapie dogo, i zacznę szukać osób ze Słupska :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
ja też zaglądam, dopiero dziś, w weekend nie miałam czasu na dogo, bo o swojego kocurka walczylam, na szczęście wczoraj usłyszałam od weta "BEDZIE ŻYŁ" :) więc z tym szczęściem w serduszku zaglądam do Kosteczki :) -
cześć Bolek, przychodzę w odwiedziny i widzę, że u ciebie bez zmian... :( gdzie twój ludź Boluś, co??
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cześć Operko :) jak tam sprawa twojej wizyty przedadopcyjnej??