Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Ewakuacja schroniska w Kędzierzyn Koźle i Krakowie - macie jakiś znajomych tam, proście o przygarnięcie na kilka dni psów i kotów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA[/url]! [B]W sprawie dt psów z krakowskiego schroniska można się kontaktować[/B]: 509254933 , 698-684-638, 503 758 133. Jeśli nie masz transportu,a możesz dać awaryjne dt - dowiozą sami.
  2. [quote name='shaaka'][B]witam. ja również mieszkam w bieżanowie. póki co ja mam miejsce dla jednego psa (nie dużego, gdyż do małego mieszkania) i moja koleżanka również dysponuje jednym miejscem w mieszkaniu... podaję swój nr tel.: 513158156[/B][/QUOTE] podniosę, żeby nie zginęło
  3. tu już na wątku było napisane, że chyba wczoraj zalało to schronisko, że zostało tam ok. 50 psów.
  4. [quote name='fizia']No właśnie, to może podam też do Asior telefon - jak myślicie?[/QUOTE] tak, ona tutaj podawała nr do siebie, to jak najbardziej
  5. matko, nie... biedactwa... tylko mogę usiąść i płakać z bezsilności, bo nic innego mi nie pozostało tutaj na miejscu... :(
  6. jeśli jeszcze nie byłyście, wejdźcie cioteczki tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA[/url] organizujemy pomoc dla zalanego przytuliska w Kędzierzynie Koźlu i schronisk dla psów i kotów. pilnie potrzebne też awaryjne dt dla psów ze schroniska w Krakowie - trwa ewakuacja Edit: link poprawiony[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  7. jeśli jeszcze nie byłyście, wejdźcie cioteczki tutaj:[URL="http://www.dogomania.pl/185776-PRZYTULISKO-TONIE%21%21%21-Pow%C3%B3d%C5%BA"]http://www.dogomania.pl/threads/1857...w%C3%B3d%C5%BA[/URL]! organizujemy pomoc dla zalanego przytuliska w Kędzierzynie Koźlu i schronisk dla psów i kotów. pilnie potrzebne też awaryjne dt dla psów ze schroniska w Krakowie - trwa ewakuacja [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  8. jeśli jeszcze nie byłyście, wejdźcie cioteczki tutaj:http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA! organizujemy pomoc dla zalanego przytuliska w Kędzierzynie Koźlu i schronisk dla psów i kotów. pilnie potrzebne też awaryjne dt dla psów ze schroniska w Krakowie - trwa ewakuacja :(
  9. [quote name='Ank@']ewakuacja naszego schroniska !!!!!!!!![/QUOTE] dopiero teraz doczytałam... Kraków - ewakuacja schroniska?? gdzie oni chcą te wszystkie zwierzaki ewakuować??
  10. jeśli jeszcze nie byłyście, wejdźcie cioteczki tutaj:[url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA[/url]! organizujemy pomoc dla zalanego przytuliska w Kędzierzynie Koźlu i schronisk dla psów i kotów.
  11. nie wyobrażam sobie jeśli będą mieli ewakuować krakowskie schronisko.... :( mam jednak nadzieję, że stanie się cud i woda zacznie opadać...
  12. cieszę się, że Chudy znalazł domek :) jeśli jeszcze nie byłyście, wejdźcie cioteczki tutaj:[url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA[/url]! organizujemy pomoc dla zalanego przytuliska w Kędzierzynie Koźlu i schronisk dla psów i kotów.
  13. teraz mówili w RMF że szukają ludzi, którzy mogliby dać schronienie choć na kilka dni kotom i psom ze schroniska, chyba chodziło o Kędzierzyn Koźle.
  14. mateczko kochana... biedne psiaki... wiadomo już czy wszystkie te 50 psiaków ze schroniska przeżyło? nie mam czasu czytać całego wątku, ale też na nk sobie apel umieściłam. dobrze, że kierownik przytuliska uratował wszystkie swoje zwierzaki... kiedy w końcu przestanie padać... BOŻE, czy ty widzisz co się dzieje? czmu na to pozwalasz??
  15. BInguś, nadal nic, tyle ogłoszeń ci zrobiłam nowych i nic... to ja już nie wiem, co w tych ogłoszeniach pisać, żeby ktoś się tobą kochany BIngusiu zainteresował...
  16. no i jak tam Dusieńko kolejna nocka ci minęła?
  17. i ja podrapie za uszkiem naszego Nodisia - już 2 godziny w pracy siedzę, a za oknem pada, pada i pada... i tak już od kilku dni - chyba niedługo w depresję wszyscy wpadną przez taką pogodę...
  18. Klembowskie cioteczki, ja wiem, że dużo dobrej roboty odwalacie i staracie się bardzo polepszyć warunki wszystkich psiaków, które siedzą w Klembowie. Wiem też z Waszych opisów, że gdyby nie to schronisko, to chociażby Kosta czy Topik, Banan, Klementynka, Kropka - nie miałyby teraz tak cudownego życia. Pomagam Wam (ogłoszeniami - bo tylko tak mogę), ale myślami też jestem z Wami i jeśli ktoś zaczyna krytykować Klembów, to staram się mu też naszkicować choć troszkę sytuację od drugiej strony. Jeśli będziecie pisały jakieś petycje, pisemko do gazety, urzędów - to ja z chęcią się pod nim podpisze. Owszem, psiaki nie mają zbyt pięknych warunków, ciasne klatki, budy zakratowane, ale... gdyby były pieniądze, warunki też były by inne. A przecież te psiaki i tak mają lepiej, niż chociażby na Paluchu, tu wychodzą na spacery, mają zawsze pełne miski, są na bieżąco sterylizowane... i co najważniejsze - dzięki współpracy schroniska z wolontariuszami - psy mają na prawdę szansę na lepsze życie, na adopcje, możecie wyciągać je na dt... Dlatego tym bardziej uważam, że powinno być napisane do gazety, do TVN o pokazanie sprawy też od drugiej strony, tej lepszej. Od strony wolontariuszy. Ciekawe, czemu nie nagłośnią sprawy schroniska w Sosnowcu, gdzie psy stoją w swoich odchodach, gdzie zamiast leczyć i szukać domków są poddawane eutanazji, czy sprawy z dobrocińskim schroniskiem, o którym ostatnio na dogo było głośno... Ja Wam klembowskie cioteczki wierzę, bo nie słowa są ważne a czyny - widzę, jak działacie, ile dobrego robicie, ile psiaków z Klembowa znalazło nowe domki, ile psiaków dzięki schronisku dostało szansę na nowe lepsze życie... i tym bardziej jeśli ktoś chce krytykować, to nich poczyta sobie cały wątek klembowski, czy wątek Topika, Kostki... i wtedy się wypowie.
  19. super wyszło to allegro :) i widzę, że nawet mój tekst tam został użyty - dobrze, że choć do tego się tu przydałam :) Heniek, teraz mam nadzieję, że telefony się rozdzwonią :)
  20. Kubusiek, ale piękny chłopak z ciebie :) może po pakieciku ogłoszeń, co ketunia wykupi, rozdzwonią się w końcu telefony w twojej sprawie?
  21. biedni są Ci ludzie, który poraz kolejny mają pozalewane domy, cały dobytek... mam nadzieję, że ten deszcz przestanie w końcu padać. Też już mam dosyć tych deszczowych dni, ogony jeszcze bardziej - po mału już świrują w domu, nie mogą się gonić po ogrodzie, spacery krótkie, więc w domu dzikują i przewracają wszystko do góry nogami... energia je rozpiera, bo nie mają gdzie jej spalić. Gasparku, ciekawe jak ty znosisz takie ponure, deszczowe dni...
  22. jej, no to trzymamy kciuki, żeby się udała wizyta przed adopcyjna :) Dobrze, że jest wnusia, to kontakt z dziećmi będzie miała i wesołe zabawy ją nie ominą :)
  23. jejku, widzę że wszystko zaczyna się pomyślnie układać. ja finansowo póki co nie mogę pomóc, dopiero po wypłacie coś podeślę. może by allegro cegiełkowe zrobić na jakąś fundacje?
  24. jest cień nadzieji?? jak nie, to szukamy dalej jakiegoś dt,zacznę pisać pw do ciotek.
  25. a może ją do hoteliku do Owieczki przetransportować? widziałam że ma jedno wolne miejsce - tylko deklaracje...
×
×
  • Create New...