Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. o i kolejna deklaracja :) dziękujemy ślicznie :loveu: brakuje już tylko 65 zł :)
  2. fajnie by było, przynajmniej wiadomo by już było na czym stoimy :) ale się cieszę, jakby Operka znalazła domek, ten jedyny, w którym by była tak szczęśliwa jak ogony każdej z nas :)
  3. o właśnie, tak dla ciekawostki np. moja Pestka wyje, jak oglądamy film o wampirach i wilkołakach :) wtedy musowo ona wyje i wyje i wyyyje :) nawet jeśli wtedy śpi, to i tak usłyszy i wyyyje :) ciekawe, czy Brok vel Borek będzie z nami chciał takie filmy oglądać :)
  4. [quote name='paulinken']Deklaruję 10 zł miesięcznie dla Tamarki. Tylko proszę mi przypominać ;)[/QUOTE] jej, to już brakuje tylko 70 zł :) ślicznie dziękujemy :)
  5. no to cierpliwie czekam na zdjątka i nowe wieści o Lenie.
  6. właśnie, skoro i tak minimum 2 tyg. musi czekać, bo szczepienia, potem dopiero sterylka i po sterylce kilka dni pewnie wróci do hoteliku, to moim zdaniem można poczekać z tą wizytą aż wrócą do Sosnowca, a skoro Kisiaraf się zgodziła, to trzeba to wykorzystać :)
  7. dzięki :) spisuje i myślę nad tekstem :)
  8. o, koci świat zabiera tą śliczną pekinkę pod swoje skrzydła?
  9. [quote name='Malwi']bo "wył w nocy ... a to znaczy że ktoś w domu umrze" :| takiego tłumaczenia jeszcze nie słyszałam[/QUOTE] że co?? porażka, po prostu porażka - mowę mi odjęło jak to przeczytałam... pierwszy raz słyszę tak głupie wytłumaczenie...
  10. Asiu, bo ja nie pamiętam czy już się pytałam, pewnie tak i mi gdzieś umknęło. Na kogo będziemy robić kontakt w ogłoszeniach Kubusiowych? Na hotelik czy na Ciebie?? (podaj proszę kom i mail na osobę, na którą mają być)
  11. cześć przyjaciele :) ciekawe co tam u was? jak Wam mijają dni?
  12. Balbisia jest na prawdę super psiaczkiem :)
  13. [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]dota&koka[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14666637#post14666637"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] na razie na "spacerki" chodzi z nim marcin.dzis po południu będzie musiał znieść go szwagier trzęsidoopa hihi [/QUOTE] [quote name='dota&koka']zapewne nie będę miała rąk wolnych,bo znając fobię Seby,będę JA musiała znieść po schodach ich obu :evil_lol:[/QUOTE] hahaha, ale się uśmiałam - i znów wyjdę na głupka w pracy, bo sama siedzę w biurze i się do kompa śmieję, a wszystko słyszą dziewczyny z biura obok, bo drzwi mamy otwarte...
  14. [quote name='Kisiaraf']A tak wogóle to wczoraj Jaga wysłała mi maila poszukam z jakiego adresu.[/QUOTE] ok to czekam na info :)
  15. to i ja odwiedzam Topika :loveu: i życzę wszystkim miłego dzionka :multi:
  16. dzięki Kisiaraf, teraz tylko czekamy na info od Malwi co i jak :)
  17. a... tak nieśmiało spytam, nie mamy jej nowych zdjęć??
  18. jak tylko dostanę info o które prosiłam od Jaagi, to ruszę z ogłoszeniami :) Kisiaraf dostałaś moje pw??
  19. cześć Heniek :) ty tam nie wybrzydzaj, tylko zjadaj tą karmę, to dla twojego dobra :)
  20. tak, cały czas czekamy na bieg wydarzeń...
  21. napisałam do Kisiaraf - ona jest z Sosnowca
  22. pisałam 4 posty wcześniej, że ogłoszenia zrobie, tylko czekam żeby Jaaga podała mi swojego maila i czy napisze jakiś tekścik, czy mam to zrobić sama.
  23. o Grosiu pluszak na zielonej trawce :) A czy Grosiu ma jakieś wypasione allegro może zrobione??
  24. [quote name='ewatonieja']mozna wystapić z wnioskiem o dofinansowanie do sterylizacji do Fundacji Niechciane i Zapomniane oni mają program "to się wytnie" lub poprosić w schronisku Fundacja Pomagajmy Razem ma tam przecież plecy kilku wolontariuszy i pracownika i chody u wetów[/QUOTE] z tego co się orientuję - a chyba nic nie pomyliłam - to Tamarka jest pod opieką właśnie Fundacji Pomagajmu Razem - Zwierzęta w potrzebie - bo stamtąd jest ciapuś - jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi :)
×
×
  • Create New...