[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]dota&koka[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14666637#post14666637"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
na razie na "spacerki" chodzi z nim marcin.dzis po południu będzie musiał znieść go szwagier trzęsidoopa hihi
[/QUOTE]
[quote name='dota&koka']zapewne nie będę miała rąk wolnych,bo znając fobię Seby,będę JA musiała znieść po schodach ich obu :evil_lol:[/QUOTE]
hahaha, ale się uśmiałam - i znów wyjdę na głupka w pracy, bo sama siedzę w biurze i się do kompa śmieję, a wszystko słyszą dziewczyny z biura obok, bo drzwi mamy otwarte...