Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='dota&koka'] a wczoraj rzeczywiście welsh miał minę kota ze shreka ;)[/QUOTE] hahaha, chciałabym to widzieć :)
-
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
Akrum replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
na początek musiałabyś powysyłać pw do cioteczek z dogomanii, żeby przyszły na wątek i może choć deklarowały po 5 zł miesięcznie, albo chociaż jakieś jednorazowe deklaracje. pochodź też po wątkach i wypłakuj o deklaracje i obecność na wątku. a ile będzie wynosił koszt pobytu u Owieczki? i ile wy deklarujecie miesięcznie?? -
faktycznie, dużo tej wody było - nieciekawy widok Ale najważniejsze, że woda już schodzi i zwierzaki bezpieczne :) byle nie przyszła kolejna fala (tfu... tfu...)
-
Talcott, proszę Cię kochana, przyjmij tam godnie wszystkie zwierzaki, które już straciły życie i nadal tracą podczas tej powodzi, która nawiedziła Polskę w tym tygodniu. Nie tylko potopiły się psy i koty, ale bardzo dużo zwierząt gospodarskich. Dlatego proszę, zaopiekuj się tam nimi i przeproś je za to, że ludzie nie potrafili ich uratować :( Śpijcie w spokoju wszystkie zwierzaczki [*] [*] [*]
-
[quote name='kasiuniao']Tu się mogę zgodzić. Suczka przed chwilą została odebrana przez nowe Właścicielki. Myślę, że w końcu będzie miała dobry dom. Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] kasiuniao, a mam nadzieję, że zgłosiłaś do dziewczyn z krakowskiego schroniska, że z Twojego dt mała poszła do kogoś innego na DS? i umowę im dałaś? a czy ta sunia w ogóle była wysterylizowana?
-
Topik, czesc kochana psinko :) już niedługo zobaczymy, czy po serii ogłoszeń rozdzwonią się telefony z propozycjami domków dla ciebie.
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Jak nie znajdzie to zrobimy z Owieczki DS. Jak nie będzie chciała po dobremu to siłą!! :evil_lol:[/QUOTE] hahaha :) to się Owieczka ucieszy jak tu zajrzy, że bić ją chcecie :) -
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
Akrum replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
tak, u Owieczki miałaby ekstra :) -
kooopa na łózku? hihi, może Welsh chciał sprawdzić, czy na miękkim też się da postawić klocuszka ;) a tak na poważnie, to pewnie ze złości tak robi. został sam, nawet koka poszła, a on nie. więc się chłopak musowo wkurzył i narozrabiał.
-
to dobrze, byle tak zostało... w ogóle, lepiej żeby ta fala nie dotarła, żeby Wisła nie wylała...
-
trzeba by zrobić Bolusiowi nowe ogłoszenia, zaberka - TY go obserwujesz dzień w dzień, napisz nowy tekst, z dotychczasowymi obserwacjami (typu, fajny do wspólnych zabaw, spacerów, przytulaśny, pragnie kontaktu z człowiekiem, itp) A ja zrobię mu znów pakiecik z tymi nowymi fotami.
-
jaka ona mała kruszynka jest... dobrze, że już bezpieczna, teraz tylko trzymamy kciuki, żeby się wszystko ładnie goiło.
-
jak tam sprawy się mają po nocy??
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
A...póki co do czasu zakończenia niektórych ogłoszeń - nie będę już ich wznawiać - może ktoś dzwonić w sprawie Nodisia, więc może proponujcie inne, albo podsyłajcie domkom wątek mikropsiaków - nie można marnować domków dla mikrusów. Często tak robimy, że jeśli ludzie dzwonią w sprawie starych ogłoszeń, a psiaki już dawno w domkach siedzą, to podsyłamy im inne mikropsy - często się udaje przynajmniej też inne wyadoptować :) -
jedyne dobre z tej całej sytuacji z powodzią to to, że kilkanaście psiaków pewnie znajdzie nowe domki, no i dezynfekcje można w końcu przeprowadzić... Ale jak pokazują w TV te pieski, które właściciele zostawili same w domu, ratując siebie samych... jak tak można, jakby mi ktoś kazał się ewakuować, to tylko z moimi ogonami, inaczej zostałabym z nimi... A ludzie...pozostawiali te biedne istotki... jak pokazywali takiego czarnego, co 2 dni w zalanym domu walczył o życie pływając non stop. łapki poranione, mega przerażony, cały się trząsł z wyziębienia i ze strachu... współczuje wszystkim co muszą to przeżywać...
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
SUPER :) OPERKA, szykuj się do sterylki i potem hopsasa do nowego domku :) swoją drogą, ciekawe czy dogada się z sunią rezydentem.:roll: -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też jestem zdania, że ludzie niestety nie są uświadomieni w tym, że sunia po sterylce będzie nadal w pełni zdrowym pieskiem. Zresztą często właśnie panuje taki głupi stereotyp, że sunia musi raz w życiu mieć maleństwa. Sama zresztą się przyznam, że tak myślałam - dopóki nie trafiłam na normalnego weta, który mi wszystko dokładnie wytłumaczył. Na szczęście w porę, bo przynajmniej moja poprzednia sunia nigdy nie miała szczeniaków, ale kiedyś niestety weci starej daty takie głupoty ludziom wbijali do głowy. Teraz to się zmienia, ale jeszcze dużo, dużo osób uważa że muszą być szczeniaki dla zdrowia suni, a sterylka to okaleczanie psa. Mi się wydaje, że ta Pani zrozumie, że to dla zdrowia jej suni, że sterylka konieczna, musiałaby iść do jakiegoś dobrego weta, albo można by jej podesłać jakieś mteriały na temat sterylek, które by ją o tym przekonały. Albo zaprosić do schroniska - jak sama zobaczy na własne oczy ile psiaków tam czeka na domek, a ludzie tak lekkomyślnie rozmnażają swoje, to chyba sama zrozumie, że MY mamy racje o podda sunie zabiegowi. Wczoraj, jak byłam na kontrolnej wizycie z moim kocurkiem w Poznaniu w klinice, to siedziała tam Pani z yorczką podłączoną do kroplówki, mała była nieprzytomna. Pani załamana - czekając na pobranie krwi i wyciągnięcie wenflonu od mojego kocurka, pytam Pani, co się stało. Ona, że sunia była w ciąży ale dopadł ją JAMNIK. Więc małą yorczke rozsadziło od środka, no niby weci jej dają szansę na przeżycie, no ale sam fakt... i pani mówiła, że yorczka na działce z nią była i od sąsiadów jamnik dopadł,bo cieczka, bo niedopilnowała.... Pytam, czemu nie wysterylizowała - ona do mnie, jak mogę tak mówić, przecież ona nie chce mieć psa kaleki... No więc ja jej wykład palnęłam, że przecież sama widzi jak się to skończyło, do tego lekarz wszedł - dodał swoje, że gdyby wcześniej pomyślała, to tak by nie było, że nie skazała by swojej ukochanej suni na takie cierpienia a i tak w efekcie została wysterylizowana, bo jej wszystko się tam porozrywało w ostatnich dniach ciąży... Pani na mnie spojrzała i powiedziała - że teraz już wie, ale wcześniej nie widziała, bo o sterylizacji się nie mówi i ona nie widziała, że to nie zagrozi zdrowiu jej suni... TO taki przykład na marginesie, że niestety ludzie jeszcze są pod tym względem niestety "zacofani" i nieuświadomieni..., więc pewnie ta pani, która chce adoptować Operkę - też niestety nie ma dostarczającej wiedzy co do sterylizacji i kastracji zwierzaków. Myślę również, że nie możemy odbierać Operce szansy na wspaniały domek... Warto spróbować. To jest oczywiście tylko moje zdanie, a zrobicie jak uważacie. -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
W takim razie domku Sisi odezwij się, ona cały czas czeka na swojego ludzia :razz: -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
A co z tym domkiem? Gdzie pójdzie Nodik? Skąd się dowiedzieli o Nodiku? Była wizyta? i kiedy Nodik jedzie do nowego domku?