Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. ale ja nadal mam aktywne, niektóre na nowo aktywowałam ;) a co z tym domkiem od tej Pani? coś będziecie mru kombinować z wizytą? czy sprawa ucichła?
  2. dzień dobry Szymuś. może dzisiaj ktoś cię wypatrzy i zadzwoni? może to dziś twoja kolej na Happy End?
  3. to ja poproszę więcej zdjęć i ogłoszenia zrobię i Malwi wstaw ją wg szablonu, bo Ci Madallena po tyłku da :)
  4. [quote name='Livka']Napiszcie do Kisiaraf[/QUOTE] a może napisz jeszcze tu, gdzie Livka zaproponowała, ja nie znam sytuacji za bardzo więc nie chcę pisać i mieszać, ale warto próbować wszystkich opcji
  5. [quote name='mshume']Cioteczki, BAAAARDZO potrzebna pomoc dla tej biednej malizny, to młody piesek :( :( :( Oto wiadomosc od Jaagi: Bardzo pilnie potrzebuje wyciągnięcia ten maleńki szorstkowłosy młodzik. Jest już chory, nawet nie wstał: kto może niech wejdzie na wątek tej małej bidulki... oto link: http://www.dogomania.pl/threads/185387-Umieram-w-schronie-gdzie-nie-mam-prawa-do-zycia...Pomocy-!!!!!!!!!!!!Katowice
  6. wysyłam pw do ciotek z Katowic, może mają kogoś znajomego w Sosnowcu, co by choć mógł jeden dzień przetrzymać to maleństwo
  7. Pilnie potrzebna pomoc na wątku - znacie jakieś ciotki z Sosnowca?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185387-Umieram-w-schronie-gdzie-nie-mam-prawa-do-zycia...Pomocy-!!!!!!!!!!!!Katowice[/URL]
  8. ogłoszenia ciągle w necie wiszą i odnawiam, więc kto wie, może jeszcze jakiś domek się o Gasparka upomni...
  9. też czekam z niecierpliwością... a zaraz na spacer muszę iść z ogonami...
  10. kurcze... a nie ma tu na dogo jakiejś ciotki z Sosnowca??
  11. jeste jaaga napisała że po niego jedzie, nie wydadzą jej??
  12. zaraz tam zawitam zarezerwuj sobie rita60 jeszcze drugi post na ewentualne rozliczenia
  13. o tak, tak :) chcemy zobaczyć Śliweczkę i przy okazji pytamy jak się miewa?
  14. to nie zapeszamy, ale po cichu kciuki trzymamy...
  15. [quote name='ciapuś']Czy jest ktoś kto umie napisać ładny niedługi tekst do ogłoszeń dla Mandarynki.Mnie niestety bardziej wychodzą jak instrukcje obsługi :oops: Myślę że w sobotę ruszymy już z ogłoszeniami bo nie ma na co czekać.[/QUOTE] pomyślę, może mi coś przez sen wpadnie do głowy... choć już troszkę tych tekstów pisałam i już pomysłów nie mam, ale zastanowie się może coś mi się uda sklecić.
  16. hm... tak sobie myśle... [B]kikou[/B] wiem, że masz mało czasu przy takiej gromadce psiaków, ale... może miała byś chwilkę żeby napisać tekścik do ogłoszeń, nowy, obserwujesz na co dzień Kapslika, wiesz jak się zachowuje, jak się zmienił... poprzedni tekst widzę że w ogłoszeniach był o tym, że on jest w schronie i się boi...teraz się już troszkę zmienił, ma fajne zdjęcia, można ruszyć z nowymi ogłoszeniami, ale przydały by się właśnie takie optymistyczne nowinki :) dało by się zrobić??
  17. oj Ty nawet nie wiesz, co Brok vel Bork potrafi wyrabiać :) to jest szalony pies :) a z drugiej strony taki przytulaśny :) a na spacerach - mój TZ czuje się, jakby szedł z co najmniej rotwailerem :) taki agresywny do ludzi i innych psów :)
  18. to jak będzie jakaś chętna osoba, żeby zrobić bazarek, to ja chętnie coś podeślę.
  19. Malwi, ja bym mogła kilka nowych ciuszków na bazarek dać, ale musiałabym Ci to przysłać, bo aparat mi siadł 2 dni temu (szykowałam się do zdjęcia, nachyliłam się nad Borkiem, on podskoczył, aparat wypadł mi z ręki na beton na podwórku...:( jest w naprawie), więc zdjęć nie mam jak zrobić... to by były jakieś bluzki, może spodnie też by się znalazły - wszystko nowe, poproszę teściową żeby coś dała ze sklepu., co Ty na to??
  20. o. Monika... już dziś po egzaminach?
  21. no to trzeba małego na gwałt wyciągnąć, tylko pytanie jak, za co i dokąd...
  22. a... zapomniałam napisać, kilka ogłoszeń Diany jest do potwierdzenia na Twój mail mru... choć nie dam głowy że na pewno, staram się większość robić, tak, żebym sama mogła potwierdzić, ale czasami mogło pójść też do Ciebie, więc przy wolnej chwili kliknij :)
×
×
  • Create New...