Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
nie mam czasu czytać teraz wiadomości od wczorajszego wieczoru, stąd pytam, jak się ma sytuacja w schronie? mocno jest zalane? ktoś tu pisał że jest tam ok 50 psów i wczoraj ktoś na krakowskim wątku podawał, że koty się potopiły... A przytulisko - jak sobie tam kierownik radzi z tymi psiakami - wiem, że są bezpieczne, ale długo tak pewnie w zamknięciu nie wytrzymają i zaczną się bójki między nimi...
-
Sunia w typie dalmatynki, znaleziona w okolicach Wołomina
Akrum replied to hosenka's topic in Już w nowym domu
a może by spróbować umieścić ją w dt u Owieczki? widziałam gdzieś, że ma wolne 1 miejsce, ale deklaracje trzeba by zebrać. -
skoro Kraków dał radę z ewakuacją tylu psów, to w razie co (odpukać) jeśli doszło by do ewakuacji schroniska w Tychach, to ja myślę, że ludzie też pomogą i przyjdą po psy. Tylko pamiętajcie, wtedy dzwońcie do RMF, żeby nagłośnili sprawę, że pilnie potrzebujecie dt dla psów. Jednak mam nadzieję, że zapowiedzi pogodowe się nie sprawdzą i nie będzie już u Was padać i woda opadnie.
-
cioteczki i jak się ma sytuacja w Krakowie? woda opada? do schroniska nie wdarła się woda? mam nadzieję, że choć kilkanaście psów znajdzie szczęście w tym całym nieszczęściu, czyli zostaną w swoich dt i zamienią je na ds :) akcja na prawdę perfekcyjna i wielki szacun dla Was obecnych tam na miejscu :) a wiecie może jak Warszawa i Wrocław?? bo rano mówili w radiu, że przygotowują się do ewakuacji warszawskiego zoo, a Paluch jest też zagrożony?? no i wrocław, tam też tyle zwierzaków... masakra
-
Kraków - gratulacje tak sprawnej akcji :) Jestem pełna podziwu dla Was za to, co zrobiliście dla tych biednych zwierzaków :) Wszystkie psiaki uratowane i bezpieczne - to wymagało na prawdę szybkiej i prężnej organizacji. Jednak ludzie nie zawiedli :)
-
i na prawdę już nie ma ich gdzie umieścić? co się z nimi stanie??
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
Akrum replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
jaka miła wiadomość :) powodzenia Łatko w nowym domku :) -
ile mniej więcej psiaków tam zostało??
-
[quote name='Anetka83']ja ze złymi wiadomościami... wał nie wytrzymał... a tam jeszcze zostały psiaki...:-([/QUOTE] jejku, nie.... i co teraz z nimi będzie?
-
niestety... ani Boluś ani Azorek nie załapią się na nowy domek. Znajomi ze schroniska wyjechali nie z jedną, ale z dwoma suńkami. jedna starsza i siwa, druga utyka na łapkę... zaskoczyli mnie swoją decyzją, nie spodziewałam się tego po nich, ale starsza sunia im się bardzo spodobała, a ta druga - ich dziecko sobie ją wybrało, przykleiło się do kraty, a sunia wpatrywała się ponoć oczkami nie w nich, ale w ich córeczkę (ok. 10 lat ma)... mówili mi przez telefon,że dziewczynka siedziała tak z 10 min, wpatrywała się w te smutne oczęta suni, a sunia w oczka córki i tak w bezruchu tkwiły.... no i co mieli zrobić, jak córka powiedziała - mamusiu, ja w tych oczkach widzę naszą poprzednią sunię.... No i w ten sposób wzbogacili się o 2 sunie, zamiast jednej :) Przykro mi, że szansa dla Azorka, czy BOlusia przepadła...
-
na reszcie Welsh zaczyna rozumieć, że spacerek to nic groźnego :lol:
-
[quote name='Dora']tak jak pisalam, rozmawialam z kolezanka ktora tam jest, potrzebna sa domy dla duzych psow !!!![/QUOTE] tak, ale można jak wspomniane wyżej brać te z KKJ i wtedy będzie tam miejsce dla tych dużych, które jeszcze w schronie siedzą.
-
[quote name='yoko100']a czy potrzebna jest jakas pomoc finansowa/?[/QUOTE] tak, potrzebna, jak zejdzie woda, to będzie trzeba nowe budy psom ściągnąć.
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
cześć chłopaki życzę wam miłego dnia i uciekam dzwonić dalej po znajomych, co by psiaki z krakowskiego schronu ratowali i dt dawali. -
teraz mówią że Częstochowa też zalana. Mam nadzieję, że tam zwierzaki są bezpieczne.
-
ale wszystkie psiaki żyją? bo z tego co słyszę to woda weszła do schroniska? żadne się nie utopiły?
-
mam chwilkę to wpadam do ciebie Dusiu w odwiedziny. wybacz, że tak szybko uciekam, ale dziś oczy wszystkich dogomaniaków pewnie zwrócone są w strone ewakuowanych schronisk: Kraków i Kędzierzyn Koźle
-
znajomi dotarli do poznańskiego schroniska, teraz idą na poszukiwania - z jakim efektem, napisze później. pokazałam im Azorka też. w razie co jak wyjdą z pustymi rękami z poznańskiego schroniska, to bedą się z Tobą zeberka kontaktować w sprawie Azorka, skoro Boluś nie jest dla kotów.
-
dobrze, że jednak ludzie nie są obojętni na los tych biednych zwierzaków. uda się wszystkie ewakuować, musi !!!
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Akrum replied to Soema's topic in Już w nowym domu
oj biedny Totik, miałam nadzieję, że jednak będzie widział... Ale i tak, mimo iż takie nieszczeście go spotkało, to ma wokół siebie dobre duszyczki, które o niego dbają i nie pozwolą mu zginąć... niewidome psy też mogą być przecież szczęśliwe :) -
Welsh, dziś tylko wpadam i uciekam, cały czas obserwuje wątek krakowskiego schroniska i w kędzierzyn koźle....
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
ja teraz w nerwach cały czas obserwuje wątek krakowskiego schroniska i z kędzierzyn koźle.... tam ewakuacja trwa. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to czekamy z niecierpliwością :) -
byle więcej takich domków, gdybym była bliżej, też bym wzięła na te kilka dni choć z 3 psiaki, ale... jestem bardzo daleko.... :( ta bezsilność... dobrze, że choć są tam osoby, które zechciały pomóc i dać dt zwierzakom. [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Anetka83[/B] [URL="http://www.dogomania.showthread.php?p=14700523#post14700523"][IMG]http://www.dogomania.images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] połowa schroniska jeszcze pełna.[/QUOTE]już połowa schroniska ewakuowana??