Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. nie mam czasu czytać teraz wiadomości od wczorajszego wieczoru, stąd pytam, jak się ma sytuacja w schronie? mocno jest zalane? ktoś tu pisał że jest tam ok 50 psów i wczoraj ktoś na krakowskim wątku podawał, że koty się potopiły... A przytulisko - jak sobie tam kierownik radzi z tymi psiakami - wiem, że są bezpieczne, ale długo tak pewnie w zamknięciu nie wytrzymają i zaczną się bójki między nimi...
  2. a może by spróbować umieścić ją w dt u Owieczki? widziałam gdzieś, że ma wolne 1 miejsce, ale deklaracje trzeba by zebrać.
  3. skoro Kraków dał radę z ewakuacją tylu psów, to w razie co (odpukać) jeśli doszło by do ewakuacji schroniska w Tychach, to ja myślę, że ludzie też pomogą i przyjdą po psy. Tylko pamiętajcie, wtedy dzwońcie do RMF, żeby nagłośnili sprawę, że pilnie potrzebujecie dt dla psów. Jednak mam nadzieję, że zapowiedzi pogodowe się nie sprawdzą i nie będzie już u Was padać i woda opadnie.
  4. cioteczki i jak się ma sytuacja w Krakowie? woda opada? do schroniska nie wdarła się woda? mam nadzieję, że choć kilkanaście psów znajdzie szczęście w tym całym nieszczęściu, czyli zostaną w swoich dt i zamienią je na ds :) akcja na prawdę perfekcyjna i wielki szacun dla Was obecnych tam na miejscu :) a wiecie może jak Warszawa i Wrocław?? bo rano mówili w radiu, że przygotowują się do ewakuacji warszawskiego zoo, a Paluch jest też zagrożony?? no i wrocław, tam też tyle zwierzaków... masakra
  5. Kraków - gratulacje tak sprawnej akcji :) Jestem pełna podziwu dla Was za to, co zrobiliście dla tych biednych zwierzaków :) Wszystkie psiaki uratowane i bezpieczne - to wymagało na prawdę szybkiej i prężnej organizacji. Jednak ludzie nie zawiedli :)
  6. i na prawdę już nie ma ich gdzie umieścić? co się z nimi stanie??
  7. jaka miła wiadomość :) powodzenia Łatko w nowym domku :)
  8. ile mniej więcej psiaków tam zostało??
  9. [quote name='Anetka83']ja ze złymi wiadomościami... wał nie wytrzymał... a tam jeszcze zostały psiaki...:-([/QUOTE] jejku, nie.... i co teraz z nimi będzie?
  10. niestety... ani Boluś ani Azorek nie załapią się na nowy domek. Znajomi ze schroniska wyjechali nie z jedną, ale z dwoma suńkami. jedna starsza i siwa, druga utyka na łapkę... zaskoczyli mnie swoją decyzją, nie spodziewałam się tego po nich, ale starsza sunia im się bardzo spodobała, a ta druga - ich dziecko sobie ją wybrało, przykleiło się do kraty, a sunia wpatrywała się ponoć oczkami nie w nich, ale w ich córeczkę (ok. 10 lat ma)... mówili mi przez telefon,że dziewczynka siedziała tak z 10 min, wpatrywała się w te smutne oczęta suni, a sunia w oczka córki i tak w bezruchu tkwiły.... no i co mieli zrobić, jak córka powiedziała - mamusiu, ja w tych oczkach widzę naszą poprzednią sunię.... No i w ten sposób wzbogacili się o 2 sunie, zamiast jednej :) Przykro mi, że szansa dla Azorka, czy BOlusia przepadła...
  11. na reszcie Welsh zaczyna rozumieć, że spacerek to nic groźnego :lol:
  12. [quote name='Dora']tak jak pisalam, rozmawialam z kolezanka ktora tam jest, potrzebna sa domy dla duzych psow !!!![/QUOTE] tak, ale można jak wspomniane wyżej brać te z KKJ i wtedy będzie tam miejsce dla tych dużych, które jeszcze w schronie siedzą.
  13. [quote name='yoko100']a czy potrzebna jest jakas pomoc finansowa/?[/QUOTE] tak, potrzebna, jak zejdzie woda, to będzie trzeba nowe budy psom ściągnąć.
  14. cześć chłopaki życzę wam miłego dnia i uciekam dzwonić dalej po znajomych, co by psiaki z krakowskiego schronu ratowali i dt dawali.
  15. teraz mówią że Częstochowa też zalana. Mam nadzieję, że tam zwierzaki są bezpieczne.
  16. ale wszystkie psiaki żyją? bo z tego co słyszę to woda weszła do schroniska? żadne się nie utopiły?
  17. mam chwilkę to wpadam do ciebie Dusiu w odwiedziny. wybacz, że tak szybko uciekam, ale dziś oczy wszystkich dogomaniaków pewnie zwrócone są w strone ewakuowanych schronisk: Kraków i Kędzierzyn Koźle
  18. znajomi dotarli do poznańskiego schroniska, teraz idą na poszukiwania - z jakim efektem, napisze później. pokazałam im Azorka też. w razie co jak wyjdą z pustymi rękami z poznańskiego schroniska, to bedą się z Tobą zeberka kontaktować w sprawie Azorka, skoro Boluś nie jest dla kotów.
  19. dobrze, że jednak ludzie nie są obojętni na los tych biednych zwierzaków. uda się wszystkie ewakuować, musi !!!
  20. oj biedny Totik, miałam nadzieję, że jednak będzie widział... Ale i tak, mimo iż takie nieszczeście go spotkało, to ma wokół siebie dobre duszyczki, które o niego dbają i nie pozwolą mu zginąć... niewidome psy też mogą być przecież szczęśliwe :)
  21. Welsh, dziś tylko wpadam i uciekam, cały czas obserwuje wątek krakowskiego schroniska i w kędzierzyn koźle....
  22. ja teraz w nerwach cały czas obserwuje wątek krakowskiego schroniska i z kędzierzyn koźle.... tam ewakuacja trwa.
  23. byle więcej takich domków, gdybym była bliżej, też bym wzięła na te kilka dni choć z 3 psiaki, ale... jestem bardzo daleko.... :( ta bezsilność... dobrze, że choć są tam osoby, które zechciały pomóc i dać dt zwierzakom. [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Anetka83[/B] [URL="http://www.dogomania.showthread.php?p=14700523#post14700523"][IMG]http://www.dogomania.images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] połowa schroniska jeszcze pełna.[/QUOTE]już połowa schroniska ewakuowana??
×
×
  • Create New...