Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
piękna jesteś Balbisiu :) -
dobrze, że choć one bezpieczne. gdzie to słoneczko??
-
Mini..Mikro...Mrowka-Ma Domek! Powodzenia Myszko:)
Akrum replied to monika083's topic in Już w nowym domu
O malutka kruszynka :) pięknie sobie wyglądasz :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
cześć Heniek mało ciotek teraz przychodzi, bo każda z nas myśli i kombinuje jak pomagać tym schroniskom, które są ewakuowane i nie tylko... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
ja też trzymam cały czas... może po tych wszystkich powodziach, jak się unormuje sytuacja, to ludzie przez to że widzieli ewakuacje np. krakowskiego schroniska, zaczną myśleć o tych biednych stworkach, które siedzą w schroniskach w całej Polsce i zaczną otwierać przed nimi swoje serduszka? to takie moje małe marzenie... -
a wy tam dota bezpieczni jesteście czy na linii, gdzie może przejść fala?
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jej. jakie wiadomości :) ślicznie dziękujemy za przeprowadzenie wizyty. Teraz czekamy na Malwinę i decyzję. -
jejciu, jak dobrze - kotki się znalazły, są żywe... uf... A ten kierownik - lepiej nie będę się wypowiadać...
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
wiem, ale jak ma obniżoną odporność, to ryzyko teraz go ciachać... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
właśnie, tym bardziej teraz, gdy tyle tyle województw zalanych... musisz się póki co uzbroić w cierpliwość... -
jejku... to życzę Wam, żeby woda do was nie dotarła... żeby już nie rosła, bo w radiu słyszę, że jeszcze póki co jest w "porządku".
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Nodi ma zaklepany dom w Żywcu i 14 letnią dziewczynkę do towarzystwa. Zastanawiam się tylko, co z kastracja, bo chcialam mu robić szybciutko, ale Szymek jest bardzo chory po zabiegu i boje sie, że przy spadku odporności Nodi też mógłby się tak rozchorować. Pani nie ma samochodu i ma się kontaktować czy zorganizuje transport, czy mamy go dowieźć. Fajny dom, to warto. Córka zakochała się w Nodiku, jak zobaczyla go na zdjeciach. Nevada przekazała na kastrację Nodika jeszcze 30 zł. bardzo dziękuję.[/QUOTE] jaka super wiadomość :) A skąd się ten domek wziął? była wizyta zrobiona?z tą kastracją lepiej poczekać i żeby państwo sami zrobili, a kaskę zawsze można na inne psiaki przekazać. A Państwu przy podpisywaniu umowy adopcyjnej dajcie do podpisania zobowiązanie do kastracji z zastrzeżeniem, że jeśli się z tego nie wywiążą, to zastrzegasz sobie Jaaga prawo do odebrania im psa. Tak często robią fundacje oddające psa do adopcji jeśli zależy na czasie... -
dzięki za info :) chociaż jakaś optymistyczna informacja tego dnia.
-
ale... kierownik chociaż mógł powiedzieć co się stało, jak sprawa wygląda, a nie się wynieść i już... na suche. Mam nadzieję jednak, że te koty gdzieś zabrali... i tego pieska... Najważniejsze, że w boksach sucho.
-
mam nadzieję, że jednak Was tam nie zaleje i nie będzie trzeba ewakuacji robić...
-
A Warszawskie schronisko na Paluchu?? jest zagrożone?? może ktoś tu wrzucić link do wątku wrocławskiego schroniska?? bo ktoś tu wspomniał, że też mają ewakuować??
-
przykro mi Boluś że tak wyszło, ale z drugiej strony i tak dwie sunie znalazły nowy domek, a tobie też się niedługo trafi taki super domeczek, zobaczysz :)
-
Dusiu, mam nadzieję, że jesteś bezpieczna i do Was fala powodziowa nie dotrze... bo słyszałam od rana w radiu, że Warszawa zagrożona... :(
-
tak, wszyscy czekamy z niecierpliwością na info...
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
czyli Sisi nadal na tymczasie. to apelujemy do rodziców sąsiadki Madalleny - zastanówcie się nad SISI, to prześliczna sunia, jesteście chętni? :) -
to teraz czekamy na decyzje Germaine. Dobrze, że sunia jest nadal pod opieką weta, to najlepsze co mogło ją póki co teraz spotkać :)