Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. cześć Totiku :) jeszcze dwa dni i do stolicy wyjeżdżasz na badania :) jestem ciekawa, jaki będzie efekt tej lekarskiej wizyty...
  2. Gasparku, ale się cieszę, że zostałeś obdarowany taką ilością pieniążków - przydadzą się na leczenie twoich oczu ;) państwu bardzo dziękujemy i zachęcamy do adopcji GASPARKA :)
  3. oj, z kotami się panienka Sisi dogada, w końcu jej uroda wszystkich zauroczyła, więc koty też się zakochają :)
  4. cześć Disiu :) dzisiaj cię czeka spacerek :) ciekawe, jak się będziesz zachowywała po wyjściu na dwór - czy będzie panika, czy wręcz na odwrót - może świeże powietrze dobrze na ciebie wpłynie? :)
  5. może przez weekend coś się ruszy? może wtedy rodzinnie ludzie będą do kompa siadać w poszukiwaniu psiaka??
  6. ha, widzę że Chudy ma już dt zaklepane, jak dobrze - chociaż on będzie bezpieczny i na giełde nie pojedzie. W sprawie Diany nikt nie dzwoni??
  7. a jeszcze jedno, podaj mi Jaaga swojego maila, bo niektóre stronki z ogłoszeniami chcą koniecznie maila.
  8. wczoraj wieczorem nie miałam czasu na dogo, ale dziś już jestem :) oczywiście ogłoszenia zrobię małemu psio-zajączkowi :) hihi, jaki on jest słodki i jednocześnie zadziorny,kurcze skubany mały potworek :) zdjęcia dam te z klatki do ogłoszeń, bo innych nie ma, prawda? a tekścik? coś Jaaga ułożysz, czy coś napisać?
  9. hah...Ty się dota martwisz, że Welsh je co dwa dni, a ja bym tak czasem chciała, żeby moje ogony choć jednodniową głodówkę sobie zrobiły... a nie ciągle wpatrzone tymi swoimi pięknymi oczętami to w miseczkę to we mnie i co... i jeszcze tupią łapkami na mnie i prychają jak mówię, że już wystarczy.. :) A tak w ogóle, to cieszę się bardzo, że Welsh już nie znaczy waszych łóżek, nie zostawia żadnych niespodzianek w domu, tylko załatwia swoje potrzeby na dworze. I tak jak anawa pisała, nie próbuj mu czasami gotować, on musi jeść tą suchą karmę, jak będzie głodny to zje, to dla jego dobra, dla zdrowia :) a jak posmakuje gotowanych rarytasów, to jeszcze trudniej będzie go przekonać do suchej karmy.
  10. [quote name='freja4']jestem również poprzez zaproszenie na na Pm...cóż mogę:(.podniosę chociaż..! Też jestem za tym by zgłosić psiaka do fundacji.. jeszcze jest fundacja "przytul psiaka" ale nie wiem czy ktoś od nich bywa na Dogo...wiem że mają swoje forum... tu link [URL]http://www.fundacja.przytulisko.com/content,home.html[/URL][/QUOTE] zeberka i co, pisałaś może do którejś z fundacji??
  11. czy już można ogłaszać Violcie?? widziałam ją na mikrusach, dlatego wpadłam tutaj na wątek :) czy ona w ogóle już miała jakieś ogłoszenia robione? no i jakieś ładne zdjęcia by się przydały.
  12. jej, ale się tu wesoło zrobiło... ;) hm... a ja, ja nie oddam ani moich kotów, ani psów, teściowej - hm, raczej też nie, w końcu pozwoliła mi na przytachanie razem ze mną 4 zwierzaków do "jej" domu ;) idąc dalej, mojej mamy też nie oddam, bo podrzuciłam jej bezdomnego kota - zdobyła plusa, no ale mogę oddać siostrę i jej TZa :) ale by był spokój w rodzinie :) nikt by nie marudził, nie narzekał - no i mogłabym wychować im porządnie ich sunie... :)
  13. tylko co zrobić, żeby ten domek się znalazł?? skoro ogłoszenia zawodzą, nikt go z ogłoszeń nie chce...
  14. jej, miałam nadzieje, że jednak już się odnalazł, że jest bezpieczny... no nic, czekamy dalej na info :(
  15. Emir - GoniaP Animalia - supergoga (chyba)
  16. właśnie robie ogłoszenia jednemu psiakowi i właśnie widziałam, że w międzyczasie pojawiły się ogłoszenia Barbie :) ale ona słodziutka jest, myślę, że szybko domek znajdzie :)
  17. widzę że tu się znów wesoło i ciekawie robi... mhm... a skoro tak radośnie, to ja w takich charakterze zapraszam na wątek Bolusia, który jest w dt,ale niestety musi się z niego szybko wynosić, bo się w bójki wdaje z drugim tymczasowiczem... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/184158-Bolu%C5%9B-kundelek-Pilny-DT-lub-DS-Zbieramy-pieniadze-na-og%C5%82oszenia-w-MP-grosz-sie-liczy[/url] zaglądnijcie chociaż...
  18. też mnie to zastanawia... tyle ogłoszeń i nic... a przecież jest w typie rasy, przecież jeszcze szczeniakowaty... takich właśnie ludzie szukają... dziwne... :(
  19. to może choć na pw... albo dopisz do każdego wątku coś, że fajny piesek z danego wątku i przy okazji że pilna pomoc na wątku Bolusia :)
  20. zeberka, chyba musisz zacząć chodzić po wątkach i offować, żeby tu jeszcze więcej ciotek przyszło, może coś poradzą.
  21. Jak obiecałam, tak zrobiłam :) Promyk ogłoszony na: [COLOR=#000080][U][url]http://www.eoferty.com.pl/adoptuj_malego_mlodego_psa_imieniem_promyk_184929.html[/url][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][url]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/url][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.com.pl/"]www.drobny.com.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][url]www.przylepa.pl[/url][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.psiamania.pl/"]www.psiamania.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zwierzeta.i-bazar.pl/"]www.zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosili.pl/"]www.oglosili.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mamoferte.pl/"]www.mamoferte.pl[/URL][/U][/COLOR] chciałam jeszcze dać go na adopcje.org ale niestety nie chce przyjąć, bo ponoć już cyt. "ten pies ma swoje ogłoszenie" teraz czekamy, czy ktoś w ogóle zainteresuje się losem Promyczka, czy będą się ludzie bać, że jak niedowład, że nie ma panowania nad potrzebami fizjologicznymi, to nie adoptują... poczekamy, zobaczymy czy będzie jakiś odzew.
  22. zadziorny? a taki się bezbronny wydawał ;) cwaniak :) no ale podtuczyć to go trzeba...
  23. dobrze, że już do Was przyjedzie. Jaaga na prawdę jestem pełna podziwu dla Ciebie, za tą akcję, w ogóle za to wszystko co robisz dla tych biednych zwierzaczków.
  24. ktoś tu wspominał na wątku, że p. Teresa Borcz ma blisko do Sosnowca, ona ma dużo znajomości, więc pewnie i zaufane kliniki, może mogłaby coś polecić? napisać do niej??
×
×
  • Create New...