Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Akrum replied to Soema's topic in Już w nowym domu
cześć Totiku :) jeszcze dwa dni i do stolicy wyjeżdżasz na badania :) jestem ciekawa, jaki będzie efekt tej lekarskiej wizyty... -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
oj, z kotami się panienka Sisi dogada, w końcu jej uroda wszystkich zauroczyła, więc koty też się zakochają :) -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
a jeszcze jedno, podaj mi Jaaga swojego maila, bo niektóre stronki z ogłoszeniami chcą koniecznie maila. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
wczoraj wieczorem nie miałam czasu na dogo, ale dziś już jestem :) oczywiście ogłoszenia zrobię małemu psio-zajączkowi :) hihi, jaki on jest słodki i jednocześnie zadziorny,kurcze skubany mały potworek :) zdjęcia dam te z klatki do ogłoszeń, bo innych nie ma, prawda? a tekścik? coś Jaaga ułożysz, czy coś napisać? -
hah...Ty się dota martwisz, że Welsh je co dwa dni, a ja bym tak czasem chciała, żeby moje ogony choć jednodniową głodówkę sobie zrobiły... a nie ciągle wpatrzone tymi swoimi pięknymi oczętami to w miseczkę to we mnie i co... i jeszcze tupią łapkami na mnie i prychają jak mówię, że już wystarczy.. :) A tak w ogóle, to cieszę się bardzo, że Welsh już nie znaczy waszych łóżek, nie zostawia żadnych niespodzianek w domu, tylko załatwia swoje potrzeby na dworze. I tak jak anawa pisała, nie próbuj mu czasami gotować, on musi jeść tą suchą karmę, jak będzie głodny to zje, to dla jego dobra, dla zdrowia :) a jak posmakuje gotowanych rarytasów, to jeszcze trudniej będzie go przekonać do suchej karmy.
-
[quote name='freja4']jestem również poprzez zaproszenie na na Pm...cóż mogę:(.podniosę chociaż..! Też jestem za tym by zgłosić psiaka do fundacji.. jeszcze jest fundacja "przytul psiaka" ale nie wiem czy ktoś od nich bywa na Dogo...wiem że mają swoje forum... tu link [URL]http://www.fundacja.przytulisko.com/content,home.html[/URL][/QUOTE] zeberka i co, pisałaś może do którejś z fundacji??
-
Violcia leśnojaniaczka. Historia złotego słoneczka.
Akrum replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
czy już można ogłaszać Violcie?? widziałam ją na mikrusach, dlatego wpadłam tutaj na wątek :) czy ona w ogóle już miała jakieś ogłoszenia robione? no i jakieś ładne zdjęcia by się przydały. -
jej, ale się tu wesoło zrobiło... ;) hm... a ja, ja nie oddam ani moich kotów, ani psów, teściowej - hm, raczej też nie, w końcu pozwoliła mi na przytachanie razem ze mną 4 zwierzaków do "jej" domu ;) idąc dalej, mojej mamy też nie oddam, bo podrzuciłam jej bezdomnego kota - zdobyła plusa, no ale mogę oddać siostrę i jej TZa :) ale by był spokój w rodzinie :) nikt by nie marudził, nie narzekał - no i mogłabym wychować im porządnie ich sunie... :)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
tylko co zrobić, żeby ten domek się znalazł?? skoro ogłoszenia zawodzą, nikt go z ogłoszeń nie chce... -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jej, miałam nadzieje, że jednak już się odnalazł, że jest bezpieczny... no nic, czekamy dalej na info :( -
Emir - GoniaP Animalia - supergoga (chyba)
-
widzę że tu się znów wesoło i ciekawie robi... mhm... a skoro tak radośnie, to ja w takich charakterze zapraszam na wątek Bolusia, który jest w dt,ale niestety musi się z niego szybko wynosić, bo się w bójki wdaje z drugim tymczasowiczem... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/184158-Bolu%C5%9B-kundelek-Pilny-DT-lub-DS-Zbieramy-pieniadze-na-og%C5%82oszenia-w-MP-grosz-sie-liczy[/url] zaglądnijcie chociaż...
-
to może choć na pw... albo dopisz do każdego wątku coś, że fajny piesek z danego wątku i przy okazji że pilna pomoc na wątku Bolusia :)
-
zeberka, chyba musisz zacząć chodzić po wątkach i offować, żeby tu jeszcze więcej ciotek przyszło, może coś poradzą.
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jak obiecałam, tak zrobiłam :) Promyk ogłoszony na: [COLOR=#000080][U][url]http://www.eoferty.com.pl/adoptuj_malego_mlodego_psa_imieniem_promyk_184929.html[/url][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][url]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/url][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.com.pl/"]www.drobny.com.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][url]www.przylepa.pl[/url][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.psiamania.pl/"]www.psiamania.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zwierzeta.i-bazar.pl/"]www.zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosili.pl/"]www.oglosili.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mamoferte.pl/"]www.mamoferte.pl[/URL][/U][/COLOR] chciałam jeszcze dać go na adopcje.org ale niestety nie chce przyjąć, bo ponoć już cyt. "ten pies ma swoje ogłoszenie" teraz czekamy, czy ktoś w ogóle zainteresuje się losem Promyczka, czy będą się ludzie bać, że jak niedowład, że nie ma panowania nad potrzebami fizjologicznymi, to nie adoptują... poczekamy, zobaczymy czy będzie jakiś odzew. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
zadziorny? a taki się bezbronny wydawał ;) cwaniak :) no ale podtuczyć to go trzeba... -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
dobrze, że już do Was przyjedzie. Jaaga na prawdę jestem pełna podziwu dla Ciebie, za tą akcję, w ogóle za to wszystko co robisz dla tych biednych zwierzaczków. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
jej :) to teraz do weta?? -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
ktoś tu wspominał na wątku, że p. Teresa Borcz ma blisko do Sosnowca, ona ma dużo znajomości, więc pewnie i zaufane kliniki, może mogłaby coś polecić? napisać do niej??