-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='Gonia13']Cóż mozemy?? - tylko trzymać kciuki i nawet najwieksza kasa nie pomoże :( :([/QUOTE] Pomoze uratowac, nakarmic te co przezyja!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Basia&Safi']oooo matko :( :(:(:(:( to jest okropne czy karma nadal potrzeba jest jak przetransportowac jeśli tak jutro jade na zakupy :([/QUOTE] Potrzebna i teraz i jak fala opadnie.................
-
Wrzucone na GoldenLine!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B]Kochani jeżeli jesteście w stanie nam pomóc, to będziemy zobowiązani. Podaję numer konta i dane do przelwów: Natalia Maros[/B] [B] bank Spółdzielczy w Leśnicy oddział Ujazd 62 8907 1021 3003 2000 1901 0001 z dopiskiem POWÓDŹ możecie tez przesyłać karmę i koce na mój adres dodmowy:[/B] [B] Natalia Maros Sienkiewicza 3 47-143 Ujazd tel: 661 155 635 lub dowozić osobiście. Wszelka pomoc będzie naprawdę wielką szansa dla przytuliska! DZIĘKUJEMY! [/B]
-
[quote name='IVV']porozsylalam wszedzie !!! trzymajcie sie!!! gdzie mozna podeslac pieniadze?[/QUOTE] Dokladne namiary w 1 poscie
-
Nati, kupilam 100 kg suchej karmy, mam nadzieje ,ze jutro dotrze do Ciebie / Krak-Vet/.
-
Przesylajcie informacje nie biadolcie co teraz da biadolenie, trzeba dzialac, informowac, PROSZE!!!!!!
-
[quote name='Cajus JB']Już poszło [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/814[/url][/QUOTE] Poszlo , przekopiowalam na NK i na Facebook..............
-
Bunia, przepraszam ale tona zwierzaki........... [url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA[/url]!
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Ellig replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Totik , przepraszam ale tona zwierzaki........... [url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA[/url]! -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jurand , przepraszam ale tona zwierzaki........... http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA! -
Laki, przepraszam ale tona zwierzaki........... http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA!
-
Boze, moge tylko wyslac karme , jestem tak daleko......Serce mi sie sciska, zawiadamiam ludzi mam nadzieje ,ze odpowiedza, pomoga.
-
Rozsylam apel i przeleje pieniadze, trzymajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [B]"możecie tez przesyłać karmę i koce na mój adres dodmowy: Sienkiewicza 3 47-143 Ujazd lub dowozić osobiście."[/B] Jescze wklejcie nr telefonu i nazwisko potrzebny dla kurierow!!!!!
-
http://www.dogomania.pl/threads/175373-Domowy-hotelik-tylko-dla-staruszk%C3%B3w
-
http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-dla-staruszkow-i-psiakow-niepelnosprawnych-%28-ale-nie-tylko-%29-u-zuziaM.... HOTELIK dla staruszkow i psiakow niepelnosprawnych ( ale nie tylko ) u zuziaM.... Kontakt : 0695 555 221
-
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ceny:[/SIZE][/FONT] [COLOR=black][FONT=Tahoma][FONT=Calibri][SIZE=3]mały piesek (do 10kg) 8zł/doba[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][FONT=Calibri]średni (10-20kg) 10zł/doba[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][FONT=Calibri](20-30kg) 13zł/doba[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][FONT=Calibri][SIZE=3]duży (od 30kg) 15zł/doba[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [FONT=Calibri][SIZE=3]Adres:[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Brzeziny 10[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]05-074 Halinów[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Tel. 500 552 762[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Mail : [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Calibri][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
-
http://www.dogomania.pl/threads/179461-Hotelik-u-Astaroth-koA-o-Warszawy [FONT=Calibri]Ceny:[/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Calibri]mały piesek (do 10kg) 8zł/doba[/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Calibri]średni (10-20kg) 10zł/doba[/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Calibri](20-30kg) 13zł/doba[/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Calibri]duży (od 30kg) 15zł/doba[/FONT][/FONT] [FONT=Calibri]Adres:[/FONT] [FONT=Calibri]Brzeziny 10[/FONT] [FONT=Calibri]05-074 Halinów[/FONT] [FONT=Calibri]Tel. 500 552 762[/FONT] [FONT=Calibri]Mail : [/FONT][FONT=Calibri][email protected][/FONT]
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Ellig replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='tysiek']Jutro Weron ma zabieg - trzymajcie kciuki. Denerwuję się, bo do najmłodszych nie należy, a to trzeci zabieg w narkozie w przeciągu kilkunastu miesięcy... Ale musi być OK.[/QUOTE] Musi byc ok! Trzymamy kciuki:) [img]http://th.interia.pl/50,b37e770b81848269/m6.gif[/img]