-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Witajcie, jakie ustalenia w sprawie sterylizacji suni?
-
Bardzo ciesza mnie dobre wiesci o Oskarku:)
-
[FONT=Georgia]Szukamy domowego DT no i oczywiście nadal DS.[/FONT]
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Piekne zdjecia az milo popatrzec:) -
Moze Gapcio sobie kucnal:)
-
Albo i dwie......
-
[quote name='Wunia']Zamierzam pisać do moda o przejęcie wątku Lakusia Pytam co Wy na to? Rekami i nogami i serduchem jestem za !:)
-
[quote name='Wunia']Ellig do Gapcia przeszło 10,oo - u Lakusia pozostało 110,oo ;)[/QUOTE] Acha, dziekuje Ewus, juz sie gubie....
-
Jezeli Lucky znajdzie sie w platnym DT to deklaruje 10 zl miesiecznie pod warunkiem ,ze pieniadze nie beda zbierana na konto fundacji, gdzie Lucky nadal jest jej podopiecznym i miedzy innymi i na niego fundacja zbiera pieniadze chociazby z 1% podatku. Oraz: http://www.blog.niechcianeizapomniane.org/index.php/lucky-po-wypadku-bez-kosztownej-operacji-zostanie-kaleka/
-
[quote name='Ewa Marta']Eluniu, a czy dotąd nie były opłacane z puli zebranej dla psiaków? To przecież taki sam koszt, jak jedzenie, czy szczepienie dla nich. Wydaje mi się to zupęłnie naturalne, że każda złotówka wydana na psiaczki powinna z tej puli iść. Opuncja i Urwisek robią i tak mnóstwo dla nich, finanse powinny być w 100% pokrywane z zebranej kasy.[/QUOTE] Do tej pory za wszystkie ogloszenia placila [B]mmd[/B] i placilam ja..... Brakuje dobrych zdjec Viki i Uszatki do ogloszen....
-
[quote name='Ra_dunia']na pewno są takie osoby ;) Supergoga chociażby... Wcześniej nie ma chyba co szukać, bo transport z Wawy do Poz jest za darmo. Jeśli rzeczywiście da się 21 maja - przejmuje maluchy, jeśli będzie 22 maj - trzeba poszukać kogoś innego kto je przejmie ;) Przecież to będzie chodziło już tylko o przewiezienie malców z obrzeży Poz do domków docelowych :) na pewno się uda.[/QUOTE] Tak musi sie udac bo "domki", czekaja i nie mozna stracic takiej szansy.Bardzo Ci dziekuje [B]Ra_duniu[/B] , ze tak bardzo pomagasz i starasz sie to wszystko posklejac do .......:) Dziekujemy tez [B]Znajomej Myszy1[/B], mam nadzieje, ze tez wybierze najbardziej optymalne rozwiazanie dla Wszystkich.Dziekujemy za pomoc:)
-
Witam, Wuniu w rozliczeniu majowym nie widze wplywow z moich deklaracji, zaplaconych za rok z gory:) Dziekuje za ka(Wunie).... Zajrzyjcie do Luckiego ta historia ma szanse na jedna z najwiekszych porazek Dogomani:shake:
-
[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]NIE POZWÓLMY ODEBRAĆ LUCKY'EMU NADZIEI NA ZDROWE, SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!!![/FONT] SPRAWMY, ŻEBY PSIAK ZASŁUŻYŁ NA SWE IMIĘ! post#1 [/FONT]
-
Do gadania nie:shake: To nie za bardzo cos mielismy, do podejmowania decyzji tez nie:shake: do transportu, do dawania pieniedzy, do dawania karmy to i owszem.:crazyeye:
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Ellig replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sucha karma kupiona, zaplacona jutro powinna byc u Juniora.... Trzymaj sie maly:) -
DT WiosnyA byl bezplatny.....Jezeli nie ma Fundacja mozliwosci / a takie byly tylko nie wyrazono na nie zgody/ na umieszczenie Luckiego w DS lub platnym DT to trzeba przywrocic deklaracje dla Luckiego....!
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
Ellig replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']najważniejsze że można wybierać i jest kilku chetnych trzymam kciuki za udany wybór :)[/QUOTE] Tak to wspaniale ,ze sa Osoby, ktore chca przygarnac, dac dom Marusi....to naprawde trzeba docenic:) Trzymaj sie malutka:) -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Ellig replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam, jestem zapisuje,,,,poprosze o namiar na DT, wysle karme czy wiadomo ile miesiecy ma Junior.....prosze o kontakt na maila. -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=9D1Baoq9Rms&feature=player_embedded[/URL] Po obejrzeniu filmu po prawej stronie jest link - wkleiłam i działa. Ale tak jak Ronja to nie umiem wkleić ;([/QUOTE] [video=youtube;9D1Baoq9Rms]http://www.youtube.com/watch?v=9D1Baoq9Rms&feature=player_embedded[/video]